wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

ereglibilgisayar ereglibilgisayar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 70 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
ve vo medyadan 20 mi 30 mu 40 mı bilmiyorum bakiye yükledim... çarçur oldu gitti. 4bin beğeni gönderiyorsun 800 gidiyor ,3000 gönderiyorsun 50 gidiyor, 2000 gönderiyorsun -7 gittiğini gördüm... hadi hapsini geçtim son 3 lira ile sipariş veriyorum mevcut beğeni 4700 1000 beğeni gönderiyorum işlem beklemede gözüküyor adamlar diyor ki tamamlanmış. eeee beğenim kaçta 4677 bu kadar mı matematik kötü olur 4700+1000 = 5700 olur adamlara ikinci kez yazdım hala laf. yok efendim göndermeyen servisi kandırıyormuşuz... zerrece memnun kalmadım , 3 lira da sizin olsun. sizin çalışmayan servislerinizle uğraşırken 10 katı sigara tükettim zaten Allah bildiği gibi yapsın.
En son size yazdıklarım aşağıda.... beni yordunuz başkalarını yormayın diye yorumum dursun....

428962 2019-08-06 15:44:24 https://www.instagram.com/xxx/ 4.00[U] 388
1000 �� [ STABIL - 3 ] Instagram Takipçi [ - Max 1K - ] �� Tamamlandı

420671 2019-08-04 21:03:53 https://xxxx/ 2.30914 4207 4000 [ M3 ] Instagram Takipçi [ - Max 5K - ] Eksik tamamlandı(kalan iade edildi) 3122

2019-08-04 tarihinde 4207 mevcut varmış 4000 sipariş etmişim eksik tamamalanmış 878 gelmiş gerisi iade olmuş(3122 iade edilmiş kalan878 )... (bundan sonra biraz kısmışım kötü kelime kulanmışım ama kimsenin şahsına değil. harcanan paraya...)

ben Ayın 6 sında sipariş girdiğimde zaten bakiye 4700 dü , tamamlanmış tamamnlanınca 4700 de mi kalmış? kedi burdaysa et nerede , et buradaysa kedi nerede...

wmaraci
reklam

myloo myloo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İçerik Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Ref bakiye alabilir miyim?

Kullanıcı adı: silverp

acabuco acabuco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
maksimum 30 dakika denilen instagram beğeni servisi 48 saattir gondermiyor ve inatla islemi iptal etmiyor bu arkadaslar.

incirdestek incirdestek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
didimx

www.seodizin.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
Adığım hizmetten hiç memnun değilim ! KESİNLİKLE UZAK DURUN FİRMADAN!

Farkllı gönderimler yaptım, sistem çok kötü. bugün 48 saat doldu ve gönderimlerin %90ı iade edildi yazıyor. Atıyorum xxxxx hesaba toplamda 3000 gönderdim sistem 243 kişi yollamış görünüyor gelen bir takipçi bile yok. Aynı şekilde diğer xxxxx hesabıma 2000 kişi yolladım 227 takipçi atmış görünüyor 1 takipçi bile gelmedi.

Destek talebi açtık arkadaş buna şükür edin diyor, hesaptan para gidiyor geln takipçi sıfır. Almışım takipçiyi 2k 8 tlden gelen takipçi sıfır, şimdi yollanmadığı için sözde kalan iade olmuş ama takipçi fiyatıda olmuş 2k 30tl .

Bu kadar da kötü bir sistem olur mu yahu ! Hizmet yok, sistem sorunlu. Memnuniyet desen rezalet. Sistem parayı yiyiyor, adam çözüm üreteceğine fırça atıyor.

anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

• Üyelik 21.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

göktürk adlı üyeden alıntı

Farkllı gönderimler yaptım, sistem çok kötü. bugün 48 saat doldu ve gönderimlerin %90ı iade edildi yazıyor. Atıyorum xxxxx hesaba toplamda 3000 gönderdim sistem 243 kişi yollamış görünüyor gelen bir takipçi bile yok. Aynı şekilde diğer xxxxx hesabıma 2000 kişi yolladım 227 takipçi atmış görünüyor 1 takipçi bile gelmedi.

Destek talebi açtık arkadaş buna şükür edin diyor, hesaptan para gidiyor geln takipçi sıfır. Almışım takipçiyi 2k 8 tlden gelen takipçi sıfır, şimdi yollanmadığı için sözde kalan iade olmuş ama takipçi fiyatıda olmuş 2k 30tl .

Bu kadar da kötü bir sistem olur mu yahu ! Hizmet yok, sistem sorunlu. Memnuniyet desen rezalet. Sistem parayı yiyiyor, adam çözüm üreteceğine fırça atıyor.

sahibi 16 yasinda ufak bir arkadasimiz, kesinlikle uzak durmalisin, rezalet bir firma.

destek taleplerine verdigi ergence cevaplardan dolayi cimerden sikayet ettim fatura kesmiyor diye, ustune gittim vergi dairesine ayrica sikayet ettim, avukata da talimat verdim fatuar kesmediginden zarara ugradigimdan dolayi suc duyurusunda bulunacak, ifadesini buraya aktaririm bakalim ne ifade verecek savciya bu yasi kucuk kardesimiz. buyuk bi ders almis olacaktir musteri ile alay etme konusunda.
gokturkk

kişi bu mesajı beğendi.

VEVOMEDYA VEVOMEDYA WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek VEVOMEDYA CEO
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 101 / 32
  • Ticaret 14, (%71)

göktürk adlı üyeden alıntı

Kusursuz bir sistem bulmanız şu anki Instagram şartlarıyla imkansız. Konuşma tarzınız hoş değil. Site destek taleplerine başka bir arkadaş bakıyor. Her girilen miktarı atacak olsa partial diye bir şey olmazdı. Girdiğiniz M1,M2 servisleri bize ait servisler değildir. Stabil 1 ve Stabil 3 servislerimiz anlıktır ve başka smmlerde daha yüksek fiyatlara temin edebilirsiniz. Şu anki Instagram şartlarıyla ben bu servisten 5000 adet gireyim, 5000 tam atsın beni bekletmesin gibi şeyler olanak dışı. Piyasada şuan çalışan 3-4 servis var. 2'si bizim zaten. Ana bayiyiz, beğenmiyorsan bizim servisimizi bizim sitemizden daha yüksek fiyatlara başka smmlerden boş muhabbetlerle kendi servisimi öven, seninle konuşan, konuşma isteğini tatmin eden ama benim servisimi satanlardan alabilirsin.

VEVOMEDYA VEVOMEDYA WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek VEVOMEDYA CEO
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 101 / 32
  • Ticaret 14, (%71)

acabuco adlı üyeden alıntı

sahibi 16 yasinda ufak bir arkadasimiz, kesinlikle uzak durmalisin, rezalet bir firma.

destek taleplerine verdigi ergence cevaplardan dolayi cimerden sikayet ettim fatura kesmiyor diye, ustune gittim vergi dairesine ayrica sikayet ettim, avukata da talimat verdim fatuar kesmediginden zarara ugradigimdan dolayi suc duyurusunda bulunacak, ifadesini buraya aktaririm bakalim ne ifade verecek savciya bu yasi kucuk kardesimiz. buyuk bi ders almis olacaktir musteri ile alay etme konusunda.

Burası ekşisözlük değil. Sorununuz var ise id iletirseniz yardımcı olunur. Bu şekilde karalama kabül etmiyorum. Faturalar aynı ay içerisinde kesilmez. Bir sonraki ayın başlarında kesilir. Bilginiz olmadan yorum yapmışsınız. Kullanıcı adınızı iletirseniz de sizi sistemimde istemiyorum, iade geçeceğim.

onurcanhare onurcanhare WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılıgı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 4 / 26
  • Ticaret 6, (%100)
Konu başlıgında yorum beğeni yazıp panelde yorum beğeni olmaması ?

• Üyelik 21.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

VEVOMEDYA adlı üyeden alıntı

Burası ekşisözlük değil. Sorununuz var ise id iletirseniz yardımcı olunur. Bu şekilde karalama kabül etmiyorum. Faturalar aynı ay içerisinde kesilmez. Bir sonraki ayın başlarında kesilir. Bilginiz olmadan yorum yapmışsınız. Kullanıcı adınızı iletirseniz de sizi sistemimde istemiyorum, iade geçeceğim.

8 agustos 11:54 den beri - 433752 - bekliyor bu id. hala islemde gozukuyor tarih 12 agustos 18:12 , wp den size yaziyorum, bizi sikayet edin, hicbir sey yapamayiz, o islem sonuclanana kadar bekleyeceksiniz diyorsunuz, wp den yasim 16 demediniz mi zaten ? neyin karalamasini yapmisiz ? resmi wp hattinizdan ne konustuysak onu yaziyoruz buraya. 6.84 tl , ibanima iade gecip hesabi bloke edebilirsiniz. wp de farkli burada farkli neden konusuyorsunuz ki ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al