göktürk adlı üyeden alıntı

Adığım hizmetten hiç memnun değilim ! KESİNLİKLE UZAK DURUN FİRMADAN!

Farkllı gönderimler yaptım, sistem çok kötü. bugün 48 saat doldu ve gönderimlerin %90ı iade edildi yazıyor. Atıyorum xxxxx hesaba toplamda 3000 gönderdim sistem 243 kişi yollamış görünüyor gelen bir takipçi bile yok. Aynı şekilde diğer xxxxx hesabıma 2000 kişi yolladım 227 takipçi atmış görünüyor 1 takipçi bile gelmedi.

Destek talebi açtık arkadaş buna şükür edin diyor, hesaptan para gidiyor geln takipçi sıfır. Almışım takipçiyi 2k 8 tlden gelen takipçi sıfır, şimdi yollanmadığı için sözde kalan iade olmuş ama takipçi fiyatıda olmuş 2k 30tl .

Bu kadar da kötü bir sistem olur mu yahu ! Hizmet yok, sistem sorunlu. Memnuniyet desen rezalet. Sistem parayı yiyiyor, adam çözüm üreteceğine fırça atıyor.

Kusursuz bir sistem bulmanız şu anki Instagram şartlarıyla imkansız. Konuşma tarzınız hoş değil. Site destek taleplerine başka bir arkadaş bakıyor. Her girilen miktarı atacak olsa partial diye bir şey olmazdı. Girdiğiniz M1,M2 servisleri bize ait servisler değildir. Stabil 1 ve Stabil 3 servislerimiz anlıktır ve başka smmlerde daha yüksek fiyatlara temin edebilirsiniz. Şu anki Instagram şartlarıyla ben bu servisten 5000 adet gireyim, 5000 tam atsın beni bekletmesin gibi şeyler olanak dışı. Piyasada şuan çalışan 3-4 servis var. 2'si bizim zaten. Ana bayiyiz, beğenmiyorsan bizim servisimizi bizim sitemizden daha yüksek fiyatlara başka smmlerden boş muhabbetlerle kendi servisimi öven, seninle konuşan, konuşma isteğini tatmin eden ama benim servisimi satanlardan alabilirsin.