wmaraci reklam

Aradığım hedef kitleyi nasıl bulabilirim?

4 Mesajlar 737 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar.
Bildiğiniz üzere bir tişört butiği geliştiriyorum. Çekiliş takipçi çekimi bile denedim ancak istediği verimde çalışmadı sonra InstaFly ile temziliğimi yaptım. Sayfama hiç bot sokmadım bu güne kadar ya instagrama para ödeyip reklam verdim yada kendim bir çekiliş ile gelişmeyi denedim. Ancak büyüme hızım ve postlarda aldığım beğeni çok düşük bir eğride takip etmeye devam etti..
18-24 yaş arası bayan kullanıcıların yoğun oldugu bir mecra arıyorum. Kullanıcılar aktif olmalı yani 1 milyon takipçisi olup 400 beğeni alan sayfa olmaz açıkcası. Yada sonuç olarak öneriniz nedir ?

wmaraci
reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Size profesyonel bir şekilde hashtag hizmeti verelim, etkileşimde memnun kaldığında bu yönde ilerlersiniz. Reklam, çekiliş vs yapmadan sadece 2 gün hashtag kullanımının verimine bakın. Whatsapp: 08503466866

SEMIHKUNDAK SEMIHKUNDAK insta/Saglikkitabi Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 45 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba yaklaşık 3 aydır yönettiğim Sağlık kategorisinde sayfam var , ilk başlarda kendi kategorimde denk sayfaların takipcilerini ve resimleri beğenenleri takip ederek başladım , sonrasında aynı kategorideki sayfalar ile iş birliği olarak devam ettim şuan 20k ya ulaştım . Doğru hashtag de önemli tabi , abartıya kaçmadan milyonluk hashtag leri önermem fakat
dataaaa

kişi bu mesajı beğendi.

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
SEMIHKUNDAK çok teşekkür ederim sizlere tekrardan bende bugün böyle bir çalışmaya başladım aynı adımlardan gidiyorum. Deneyeceğim hocam sağolun :) esenlikler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al