wmaraci reklam

Instagram Kullanıcı Adı

14 Mesajlar 1.743 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erenyalcin erenyalcin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, instagram da ad soyadıma almak istediğim kullanıcı adı (erenyalcin) alınamıyor fakat böyle bir kullanıcı adı kullanan profil de yok. ( kapatılmış yada silinmiş bir hesap muhtemelen ... )

Ben isim ve soy ismime domain, hosting, webmail aldım. şimdi instagrama mail atmak istiyorum sanıyorum bunlar olduğu zaman işlem gerçekleşebiliyormuş... Instagram ile iletişim mailini nasıl bulurum? Bu işlemi ücretli gerçekleştirenler de bu yolları izliyor genelde. Ücretli gerçekleştirebilecek kişiler de yazabilir.

Teşekkürler..
Emirhan0

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam büyük ihtimalle o adı birisi aldı ve kullanıcı adını değiştirdi o adı da stokladı. Alamazsınız bence erenyalcincom olarak alabilirsiniz

whiplash8888 whiplash8888 instagram.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik ve Haberleşme Mühen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 10, (%100)

dataaaa adlı üyeden alıntı

Hocam büyük ihtimalle o adı birisi aldı ve kullanıcı adını değiştirdi o adı da stokladı. Alamazsınız bence erenyalcincom olarak alabilirsiniz

Adını değiştirince , o kullanıcı adı boşa düşmüyor mu ? Ben kullanıcı adını değiştirdim, sonra eskisini yapmaya çalışınca izin vermedi, o anda başkası mı aldı ya da nasıl oluyor ?

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
İsimi değiştirdikten sonra isimler boşa düşmez düşme süresi ortalama 14 gündür. Sonra aksi bir durum yok ise ilk kapan alır mantığı ile açılır

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

erenyalcin erenyalcin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Evet ama durum bu değil yaklaşık 1 yıl hatta daha fazladır takipteyim erenyalcin kullanıcı adını alan yok. Ama bu kullanıcı adı alınamıyorda.... bunu ücretli yapanlar var işte isme site açıyorlar domaini alıyorlar sonra mail atıyorlar sanırım hani bu benim bana ait gibisinden ama nasıl bilmiyorum. her şey elimde ama instagramla iletişime nasıl geçilir bilgim yok.
Remus

kişi bu mesajı beğendi.

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Kullanilmayan instagram kullanici adlari icin kisisel siteniz ve bir kac haber sitesinde sizin adiniza yapilmis haber yetecektir .
Unlu komedyen tarzi veya youtuber tarzi diye.
Hesap bostaysa alirsiniz kolayca eger hesabin sahibi dondurduysa bu is biraz uzun suruyor.

• Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 10, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

İsimi değiştirdikten sonra isimler boşa düşmez düşme süresi ortalama 14 gündür. Sonra aksi bir durum yok ise ilk kapan alır mantığı ile açılır

Mesela abc bendeydi cba yaptım değiştirdim. 5 dakika sonra yeniden ilk kullanıcı adı olan abc yapamıyor muyum ?

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Aynı hesaptan eski kullanıcı adına 14'gün boyunca geri dönüş yapabilirsiniz. Fakat bu durum genellikle sıfır açılan hesaplar için geçerli olmuyor bununda belli bir süresi vardı 1 ay veya fazlası sanırım. Hesabı açar açmaz abc yi alıp bcd yaparsanız biri gelip abc'yi alabilri ama aradan süre geçtikten sonra o sürece dahil olur. Ve 14 gün boyunca geri alma şansınız varıdr.

• Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 10, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Aynı hesaptan eski kullanıcı adına 14'gün boyunca geri dönüş yapabilirsiniz. Fakat bu durum genellikle sıfır açılan hesaplar için geçerli olmuyor bununda belli bir süresi vardı 1 ay veya fazlası sanırım. Hesabı açar açmaz abc yi alıp bcd yaparsanız biri gelip abc'yi alabilri ama aradan süre geçtikten sonra o sürece dahil olur. Ve 14 gün boyunca geri alma şansınız varıdr.

Biri gelip abc yi alabilir demişsiniz, sonra 14 gün sonra başkasından geri alabilirsiniz ?

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)

erenyalcin adlı üyeden alıntı

Evet ama durum bu değil yaklaşık 1 yıl hatta daha fazladır takipteyim erenyalcin kullanıcı adını alan yok. Ama bu kullanıcı adı alınamıyorda.... bunu ücretli yapanlar var işte isme site açıyorlar domaini alıyorlar sonra mail atıyorlar sanırım hani bu benim bana ait gibisinden ama nasıl bilmiyorum. her şey elimde ama instagramla iletişime nasıl geçilir bilgim yok.

Hocam patent patent alacaksınzı ve instagram desteğe bu durumu belgeler ile atacaksınız. Hangi alanda hizmet veriyorsanız onun kodunda panent alın. Instagram o zaman sanırım bir harekete geçyior.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al