wmaraci reklam

instagram sayfalarına reklam veren var mı?

39 Mesajlar 8.921 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DRAVR DRAVR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Verdiğiniz sayfaya bugün bir reklam vereceğim sizce saat kaç civarında vermeliyim gokenim

wmaraci
reklam

Vendetta Vendetta Fotoğraf Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Fotoğraf
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 311 / 42
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar. Bu tarz sayfalar kendileri fake ile şişirildiğinden pek güvenli gelmiyor. Etkileşimi de organik gelmiyor. Son dönemde bilindik yerler harici bu tarz sayfalarda reklam vermiyorum. Arkadaşların dediği gibi sponsorlu reklamı doğru çıkmak daha faydalı olacaktır. Bi de içerik önemli geri dönüş için. Film alıntıları işte şöyle son dizilerden kesitler diye düz bi içerik çıkılırsa kesinlikle geri dönüş gelmeyecektir. Paranızı boşa vermiş olursunuz. Sayfa gerçek olsa bile tıklanmayacaktır. Tabi bunlar benim kişisel fikrim. Reklama çıkılmadan temelde içeriğe önem verilmeli... Saygılar.

Sofa001 Sofa001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar balıkesir öğrencilerinin ve çevresinin takip ettiği sayfam var (29K) orda kendi bir diğer sayfamın reklamını yaptıgımda 1 postta +200 takipçi geliyor . Demem o ki reklamını yaptıracağınız sayfanın tamamen organik olması lazım . 1.9 M takipçili bot-organik karısık hesaba reklam verene kadar 10 - 20 k Lık Tam organik sayfaya reklam verin daha fazla geri dönüş alacağınızı dusunuyorum. Hem daha uygun fiyata yapmış olucaksınız :)

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
Bende daha önce 2m, 3m sayfalara reklam verdim ancak istediğim gibi geri dönüş alamadım hikaye görüntülenmesi 1,2m iken sayfaya gelen takipçi 500 600 kişiydi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Vermenizi tavsiye etmem 5-6 sayfaya reklam verdim, iyi para harcadım gelen takipci sayısı 3 k oldu tavsiye etmiyorum açıkcası , eğer smm panel reklamı fln verecek varsa da vermesin kaldırıyorlar. Birisinin video çekerek sitenizin reklamını yapması lazım bunu ya siz yapacaksınız yada yapacak kişi en az 150-200 tl para istiyor bilginiz olsun.

VaveTR

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bazı sayfa dışında dedikleriniz hangi sayfalar oluyor. Özelden ya da buradan hangi sayfalarda reklam verebileceğimizi atabilir misiniz. Vendetta Sofa001

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
dönüş olarak beklentiniz olmasın reklam demek markanızın bilinilirliğini arttırmak anlamına gelir yüksek sayfalara inanmayın benim müşterilerim çok denedi tek bir dönüş tek bir takipçide artış olmadı olanlarda şu sekilde size sahte takipçiler gönderiyorlar sayfasahipleri parça parça 1000 adet civarı yalan yerede sahte beğeni izlenme yaptırıyorlar maliyet maksimum 50 lira kazans 250 lira allah bereket versin :D benim karşılaştığım kişiler hep buydu işini ciddi anlamda yapanlar vardır illaki ama cok beklenti içine girip referans yorumlarına aldanmayın.

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
250 binlik sayfaya dün reklam verdim buna artı olarak 3 tanıtım oluşturdum bir kaç arkadaşın ufak çaplı sayfasında ücretsiz reklam verdirttim ek olarakta ccsoft ile takipe takip yaptırdım ortalama 1 günde 1200-1300 civarı takipçi geldi bu sayı her saat artıyor şuan reklamlar devam ediyor sanırım yarına kadar 2000 bulur. Maliyetim 80 TL. Bir kaç güvenilir sayfa daha arıyorum belki biraz daha reklam verebilirim. atlas14

Gulen1Adam Gulen1Adam Gülen1adam Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik Teknisyeni
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 0 / 119
  • Ticaret 20, (%100)
Reklam vermeden önce takibe takip 10 k hesap kasın full organik sonrasi gönderiler erişimden otomatik kesfette düştüğü için daha çabuk ve az maliyetli olur.

• Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Zaman çok alabilir. ozers159

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al