wmaraci reklam

İnstagram takipci servisleri hk.

6 Mesajlar 753 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Herkese merhaba
Bu forum uzerinden bir kisiden takipçi satın aldım. 5gün geçmesine ragmen hala beklemedeyim. Bana her gun dedigi instagramda bakım var o yuzden gelmiyor. Doğruluk payı nedir? Baska bir saticidan 200tane aldım deneme icin anında geldi. Bu arkadasınki 5gündür hizmet vermiyor.
smarda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hiddet hiddet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 20 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
StreetStiLLs
Kişinin forumda konusu varsa; Konuyu sağ üst kısımdan mesajı moderatöre bildir bölümünü kullanarak sorununuzu moderatör ile paylaşın. Aynı sorun benim başıma da gelmişti sağ olsun moderatör bir arkadaşımız yardımcı olmuştu.

Herkesin paneli farklı, şuan bir sorun vardır çalışmıyor olabilir. Ama bir taraftan da 5 gündür mağdur olan bir müşteri var. Geri ödeme talep edebilirsiniz olmazsa en başta dediğim gibi bildirirsiniz.

Bir önerim de ticaret yapacağınız kişi ile önceden bir sohbet edin. Eğer güven vermediyse ticaret yapmayın. Fiyatı uygun diye tercih ediyorsanız da premium üyeliği bulunan kişileri tercih edin.

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
Ucuz diye bir SMM den sipariş vermiştir o panelde çalışmamaktadır APİ falan yoktur Sipariş 5 Gün değil 500 Gün de geçse değişmez Bekleniyor der onuda size söyler sektörle çok ilgili değilse :)

Parayı aldı kaçtı diye iftira atmak istemiyorum :)

Ama 5 günde takipçinin 40kez gelmesi gerekir Profili gizliye almadıysanız

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

hiddet adlı üyeden alıntı

StreetStiLLs
Kişinin forumda konusu varsa; Konuyu sağ üst kısımdan mesajı moderatöre bildir bölümünü kullanarak sorununuzu moderatör ile paylaşın. Aynı sorun benim başıma da gelmişti sağ olsun moderatör bir arkadaşımız yardımcı olmuştu.

Herkesin paneli farklı, şuan bir sorun vardır çalışmıyor olabilir. Ama bir taraftan da 5 gündür mağdur olan bir müşteri var. Geri ödeme talep edebilirsiniz olmazsa en başta dediğim gibi bildirirsiniz.

Bir önerim de ticaret yapacağınız kişi ile önceden bir sohbet edin. Eğer güven vermediyse ticaret yapmayın. Fiyatı uygun diye tercih ediyorsanız da premium üyeliği bulunan kişileri tercih edin.

SMMPANEL adlı üyeden alıntı

Ucuz diye bir SMM den sipariş vermiştir o panelde çalışmamaktadır APİ falan yoktur Sipariş 5 Gün değil 500 Gün de geçse değişmez Bekleniyor der onuda size söyler sektörle çok ilgili değilse :)

Parayı aldı kaçtı diye iftira atmak istemiyorum :)

Ama 5 günde takipçinin 40kez gelmesi gerekir Profili gizliye almadıysanız

Yorumlarınız için tesekkur ederim. Ayni seyleri bende dusunuyorum fakat siparis verdigim kisinin kurumsal uyeligi var ve 100un uzerinde olumlu ticareti var. Bazen isler umdugumuz gibi gitmeyebilir. Kisinin ticaret gecmisine baktigimda boyle dusunmek istiyorum ve gercekten de bir sorun varsa ve cozmeye calisiyorsa onun satisini kirletmek istemem. Ne yapacagim konusunda acıkcası kararsız kaldım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

incimsi01 incimsi01 haberlik.online Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
bazen 6-7 gunluk gecıkmeler olabılır kısı sıze belırlenen fıyatdan verırken ordakı degerlerı baz alıyor kendı basıma gelen bır olaydan bahsetmek gerekırse6.7. ayda 1 k takıpcıyı 0.70 kurusa mal edıyordum ama bazen oyle bır yavas gıdıyordu kı sısteme ekledıysem musterıye ıade yapsam bır sure sonra takıpcı gıdecek ben zarar ugrayacagı8m musterıye ufak promosyonlarla bırlıkte beklmesını talep edıyordum oylede olabılır.

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

incimsi01 adlı üyeden alıntı

bazen 6-7 gunluk gecıkmeler olabılır kısı sıze belırlenen fıyatdan verırken ordakı degerlerı baz alıyor kendı basıma gelen bır olaydan bahsetmek gerekırse6.7. ayda 1 k takıpcıyı 0.70 kurusa mal edıyordum ama bazen oyle bır yavas gıdıyordu kı sısteme ekledıysem musterıye ıade yapsam bır sure sonra takıpcı gıdecek ben zarar ugrayacagı8m musterıye ufak promosyonlarla bırlıkte beklmesını talep edıyordum oylede olabılır.

ben de hep iyi yanından bakıyorum. umarım yanılmıyorumdur :)

Sitedeki tüm takipçi hizmetlerini satın alacak kadar para yatıracaktım. İyi ki yatırmamışım. :)
incimsi01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al