wmaraci reklam

Akk kalkıyor mu? Kalkmıyor mu?

48 Mesajlar 5.603 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Sanırım kalkıyor, geçen ay bana güzel battı.
Mrtcn FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hdizleyelim hdizleyelim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
aynen bakabilirsin çoğu film indirirken kullandım 4k gibi ama riplenmiş onlarda ortalama 10 gb ile 20 gb arasında evde 5 telefon var 1 kiraciya veriyorum internet evde ise 1 kasa var , 1 lettop ve birde tablet artık sen hesapla :) net gece 1 de sıfırlanıyor uçak gibi :) akk devrini kapatıyor bi 120 tlye bi paket varya aylık ise 2 tb ile 3 tb veri film , oyun ne varsa indir banamısın demiyor :) uydu üzeriden alıyor ne kopma derdi var çalışma gibi sorunları kar kış demeden full çekiyor bozuldugu zaman bile 1 saat içinde yapılıyor bozuluyorsa dediğim ise sabah 4 ile 6 gibi altyapı güncellemesi oda başka sorun yok oda 4 ile 5 ay aralarında oluyor ama sağlam allahları var köntürlü telefon gibi ne fatura geliyor nede fazla fatura benim paket ise 60 tl'lik şuan 2 ay 120 tl olanı kullandım full full sınırsız :) evde kopuyorduk :) hız ise bütcene göre 8 ,16,24, 32 , 50, 100, 200 mbit gibi değişiyor

https://resmim.net/preview/x6zROY.png

tayfunsg tayfunsg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
akn kalkıyor fiyatları bir görün neyin kalktığını daha iyi anlarız

fiyatlar: https://www.yenisafak.com/teknoloji/turk-*******-aknsiz-internet-tarife-ve-fiyatlarini-acikladi-3414543

bu arada turknet pişmanlıktır. 5 ay önce başvurdum bağlayamadılar. aylardır bağlayamadıkları interneti iptal etmeye çalışıyorum iptal etmiyorlar. adamların çağrı merkezi yok arayıp çağrı bırakıyorsnuz onlar 1 hafta sonra dönüyor. birde arayıp faturanız var diyorlar. haftaya bana mahkeme yolu göründü

https://www.sikayetvar.com/turknet/turknet-interneti-baglayamadi-simdi-iptal-etmiyor

şikayet benimdir

Tayfun

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kalkan akk olsa keşke. Burası Türkiye. Güzel hayaller ama maalesef.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

karayel32 karayel32 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
beni ************* aradı. akk kalkıyor size taahhüt yapalım uygun fiyattan, yılbaşından sonra akk siz kullanacaksınız, yılbaşından sonra taahhüt yenilerseniz akk kalkacağı için yüksek fiyat ödersiniz dediler.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
İnsanları süper kandırıyorlar, telefondan satış yapan satışçı arkadaşlar güzel yalan söylüyor prim kasıyorlar krizi fırsata çevirmek için tam fırsatları vallahi helal olsun. Güzel saplıyorlar

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Şöyle paket adları değişiyor. Ek paket tanımlayıp akn sonrası hız düşümü uygulanıyor yani eski sistem devam edecek buradaki asıl mesele ise sözleşmeyi yeni imzalayacak olanlarda çıkıyor örneğin aknli aldım kotalı çıktı durumları olacak adları değişecek eski sisteme isim değişikliği ile devam ve bence böylesi daha iyi oldu

Ayrıca daha bu değişikliğe kur ve enflasyon farkı uygulanacak

8 mbit 50 gb kota 60 lira ödüyorum. 2020 yılına kadar sözleşmsm var. Sözleşmeyi iptal edebiliyor muyuz? Durumumuz ne olacak?

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

tayfunsg adlı üyeden alıntı

fiyatlar: https://www.yenisafak.com/teknoloji/turk-*******-aknsiz-internet-tarife-ve-fiyatlarini-acikladi-3414543

bu arada turknet pişmanlıktır. 5 ay önce başvurdum bağlayamadılar. aylardır bağlayamadıkları interneti iptal etmeye çalışıyorum iptal etmiyorlar. adamların çağrı merkezi yok arayıp çağrı bırakıyorsnuz onlar 1 hafta sonra dönüyor. birde arayıp faturanız var diyorlar. haftaya bana mahkeme yolu göründü

https://www.sikayetvar.com/turknet/turknet-interneti-baglayamadi-simdi-iptal-etmiyor

şikayet benimdir

Dostum bügün internetim bağlandı 3 gün oldu 3. Gün baglandı aktivasyon olmadan fatura gelmiyor modeme ayarlari girmeden tamamlanmıyor işlemler sana nasıl fatura geliyor hem iş yerinde hem evimde kullaniyorum ayrica iptale uğraşacağına baska firmaya basvur onlar iletisime gecip iptal ederler sen neden uğraşıyorsun adamlar zaten şikayetim varda cevap vermişler şikayetlere bakarsan evine beyaz eşya değil afedersin don almazsın herkez ayni sorunu yaşamıyor saygılar.
tayfunsg

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
AKN kalkıyor zaten Superonline internet sitesine göz atarsanız tamamen sınırsız paketler çoktan devreye girdi ve satışta. En uygun paket 89,90 olması lazım 25 Mbps limitsiz.
Türk ******* ve diğerlerinde Superonline da aktif edecek belkide etmiştir bilmiyorum normal Kota paketleri geliyor. 250-300 GB kota dolunca internet kesiliyor direkt. Türk ******* bilmemne müdürü zaten açıklama yaptı AKN veya benzeri bir sistem yok 1 Ocak itibariyle tamamen sınırsız paketlerimizle tanışacaksınız, mevcut müşteriler fiyat ve hız farkı olmadan tamamen sınırsız olarak kullanmaya devam edecek otomatik olarak diye.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

tayfunsg adlı üyeden alıntı

şikayet benimdir

Bu sorunu normal bir tüketici yaşarda çözemezse şaşırmazdım ama WmAracı üyesi şaşırttı. DonanımHaber e üye ol üyeliğin yoksa TurknetDestek sanırım kullanıcı adı özel mesaj at 1 günde dönüyor zaten. Ben müşteri değilim ama müşteri olan arkadaşlarım için ulaşmayı denedim ve çokkez işlem yaptırmayı başardım ama herkes ulaşamıyorum diyor anlamadım nasıl bir sistem. Dilekçe doldurup faxlaman gerekiyor iptal için yanlış bilmiyorsam.
tayfunsg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al