wmaraci reklam

Akk kalkıyor mu? Kalkmıyor mu?

48 Mesajlar 5.601 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

73204 73204 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 374 / 202
  • Ticaret 26, (%96)
Merhaba

Milenicom 01.12.2018 tarihinden itibaren AKK kaldırdı. Test edebilirsiniz.

wmaraci
reklam

tayfunsg tayfunsg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Bu sorunu normal bir tüketici yaşarda çözemezse şaşırmazdım ama WmAracı üyesi şaşırttı. DonanımHaber e üye ol üyeliğin yoksa TurknetDestek sanırım kullanıcı adı özel mesaj at 1 günde dönüyor zaten. Ben müşteri değilim ama müşteri olan arkadaşlarım için ulaşmayı denedim ve çokkez işlem yaptırmayı başardım ama herkes ulaşamıyorum diyor anlamadım nasıl bir sistem. Dilekçe doldurup faxlaman gerekiyor iptal için yanlış bilmiyorsam.

Hepsini yaptım kaç defa iptal dilekçesi gönderdim sayısını bilmiyorum. yok zaman aşımına uğradı yok ulaşmadı vs.vs. donanım habere de yazdım. standart cümlelerle dönüş yaptılar. sürekli iptal için kayıt alıyorlar kimsenin iptal ettiği yok. sürekli ikna çabası. Türknet *****ten daha kötüymüş anladım. Müşteri hizmetleri diye bir şey zaten yok çağrı bırakıyorum onlar 1 hafta sonra dönüş yapıyorlar. Az önce tekrar aradılar iptal işleminizi alıyorum dedi kapattı.

Tayfun

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Dostum bügün internetim bağlandı 3 gün oldu 3. Gün baglandı aktivasyon olmadan fatura gelmiyor modeme ayarlari girmeden tamamlanmıyor işlemler sana nasıl fatura geliyor hem iş yerinde hem evimde kullaniyorum ayrica iptale uğraşacağına baska firmaya basvur onlar iletisime gecip iptal ederler sen neden uğraşıyorsun adamlar zaten şikayetim varda cevap vermişler şikayetlere bakarsan evine beyaz eşya değil afedersin don almazsın herkez ayni sorunu yaşamıyor saygılar.

Ben zaten başka yerden internet aldım. o yüzden başka firmaya taşıma şansım yok. bağlamaya gelen kimse olmadı. İnternetiniz aktif diyorlar (ben iptal başvuru yaptıktan sonra aktif hale getirmişler yani iptal başvurusu yaptığımda hala bağlanmamıştı). Nasıl yaptılar bilmiyorum eve gelen giden olmadı. Fatura nasıl çıktı onu da bilmiyorum az önce yine aradılar yine iptal başvurumu aldılar aylardır bu şekilde önce ikna çabaları sonra iptal başvurumu alıp duruyorlar. Kaç kere iptal dilekçesi gönderdim. Hiç sevmediğim MNG ile kanka olduk. Sürekli ulaşmadı, zaman aşımına uğradı vs. vs. sanırım interneti kullananlar memnun benim gibi kullanamayanlar da sürekli sövüyor. ortalık Türknet şikayeti kaynıyor hep aynı sebepler. "Müşteri temsilcisi yok, internetimi bağlayamadılar ve internetimi iptal etmiyorlar" üzerine keşke başvurmadan önce biraz araştırsaydım. bu benim kabahatim

şikayetvarda da sadece cevapla kaldı olay dönen falan yok.

Tayfun

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam eve baglamaya kimse gelmiyor kullanıcı adı sifreniz sms atılmadımı modeme girmeniz gerekiyor ayrica bakarsaniz samsung apple msi vs tum markalarda şikayet dolu @tayfunsg

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
@MRCBOX

Hocam öncelikle burada belirtmeliyim ki türknet düşmanlığı yapmıyorum. Çünkü olay benim yazdıklarımla öyle görünecek. Ben başımdan geçenleri anlatıyorum. Bağlatan yine bağlatsın. memnun olan kullanmaya devam etsin.

Bağlantıyı ben iptal istemini hem sözlü hem yazılı yaptıktan sonra yapmışlar. yaptıklarından da haberim yoktu sonradan öğrendim. Aradım (aradım derken çağrı bıraktım onlar dönüş yaptı) iptal etmek istediğimi söyledim. Nedenini sordu 3 aydır interneti bağlayamadınız ben başka yerden internet alacağım dedim vs. iptal işleminizi kaydediyorum dedi sonra Fax istediler iptal dilekçesi. başka yolu yok mu bizim burada fax bulamam dedim. önce yok dediler sadece fax (telefon kaydı olması lazım). sonra tekrar çağrı bıraktım aradıklarında kargo ile gönderebilirsin dediler. Ben de gönderdim. gönderdikten sonra gelip interneti bağlamışlar. Bu benim sorunum değil. bu işlem birkaç kere tekrarlandı sürekli iptal başvurumu alıyorlar. ben kargoyla iptal dilekçesi yolluyorum. sürekli ulaşmamış , zaman aşımı olmuş vs. vs. başka bir şey yaptıkları yok. İptal etmemek için yemin etmişler sanki.

Tayfun

fbyazilim fbyazilim Selam. Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnternet ve Yazılım Uzmanı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)

WANTED adlı üyeden alıntı

Türkneti araştırdım azıcık sadece 300 sayfa şikayet konusu var şikayetvar da hocam çok riskli sanki

Yılların firması varken Turknete güvenemiyorum.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
akk kalkıyor ama Türk *******'unda Bir Yerleri Kalkıyor !
Bu arada Türknet kullanıyorum kafam rahat. Bir problem yaşamıyorum zaten akk mevzularını Türknet çoktan aşmış. En kötü internetim 20 mbps de takılıyorum genelde 30 mbps den aşağı olmaz hatta bazen 45 mbps çıkıyor.

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)
Benim bildiğim
Artık hız yavaşlaması almayan sınırsız internet ve eski tip kotalı internet olacak
Fiyatlar da uçmuş zaten

[color=blue]Bu Fotoğraf LinkPicture.com ile yüklenmiştir [/color]

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com

Hattushil Hattushil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1046
  • Beğeniler 101 / 137
  • Ticaret 34, (%100)
1 ocak itibariyle kalkıyor hocam,
************* mevcut abonelerine sms ile bilgilendirme yapıyor, "1 ocaktan itibaren kotasız olacak" diye.
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

LinkPicture adlı üyeden alıntı

Benim bildiğim
Artık hız yavaşlaması almayan sınırsız internet ve eski tip kotalı internet olacak
Fiyatlar da uçmuş zaten

Bu fiyatların gerçek olduğunu düşünmüyorum çok yüksek çünkü. Türk ******* ile fiyat karşılaştırması yapıldığında genelde Superonline yüksek çıkar. Superonline fiyatlarını açıkladı.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizinda-sinirsiz-fiber-kampanyasi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al