wmaraci reklam

Deep Web Nedir, Nasıl Girilir, Güvenli midir ? Bütün Soruların Cevapları

17 Mesajlar 9.088 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Jevel Jevel Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 13 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

avarelumss adlı üyeden alıntı

hiç girmesem inanabilirdim. siz daha yeni yeni keşfederken ben ilk girdiğimden bu yana 3 sene civarı geçti

2 sene önce web proxy aracılığı ile girdim ama sonra sallamadım. 3 senede çok şey değişti.

Ek Olarak:

avarelumss adlı üyeden alıntı

hiç girmesem inanabilirdim. siz daha yeni yeni keşfederken ben ilk girdiğimden bu yana 3 sene civarı geçti

2 sene önce web proxy aracılığı ile girdim ama sonra sallamadım. 3 senede çok şey değişti.

wmaraci
reklam

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Deep web eskiden evlerimizde yok muydu ? Vardı. Limewire buna en büyük örneklerdendir. Baktığımızda masum bir korsan indirme yazılımı olarak görünse de legal/illegal ne varsa kelime bazlı arıyor ve kolayca indirmemizi sağlıyordu. Limewire sadece müzik piyasasındaki telif hakları yüzünden kapanmadı kelime bazına göre internetteki bütün içerikleri çok rahat bir şekilde bizlere sunduğu için de kapandı. Aklınıza gelen gelmeyen her türlü içeriğe erişebiliyordu. Evet bir silah yada uyuşturucu kaçakçılığı yapılmıyordu ama ahlak kurallarına zarar veren her türlü dosyayı da indirtiyordu. Videolar , istismar filmleri de bunlara dahil. Yani böylesine masum görünen yazılımın da temelinde deep web yatıyor diyebiliriz. Deep web bu kadar basit bir şey değil fakat suçun küçüğü büyüğü yoktur.

Not olarak: Deep web gerçeği vardır ve bu gerçeğe bulaşmadan da internet ortamında bulunabiliyoruz. Lütfen kullanıpta bu işten rant sağlayanların ekmeklerine yağ sürmeyelim.

İyi forumlar

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)

Holiqan adlı üyeden alıntı

Deep web eskiden evlerimizde yok muydu ? Vardı. Limewire buna en büyük örneklerdendir. Baktığımızda masum bir korsan indirme yazılımı olarak görünse de legal/illegal ne varsa kelime bazlı arıyor ve kolayca indirmemizi sağlıyordu. Limewire sadece müzik piyasasındaki telif hakları yüzünden kapanmadı kelime bazına göre internetteki bütün içerikleri çok rahat bir şekilde bizlere sunduğu için de kapandı. Aklınıza gelen gelmeyen her türlü içeriğe erişebiliyordu. Evet bir silah yada uyuşturucu kaçakçılığı yapılmıyordu ama ahlak kurallarına zarar veren her türlü dosyayı da indirtiyordu. Videolar , istismar filmleri de bunlara dahil. Yani böylesine masum görünen yazılımın da temelinde deep web yatıyor diyebiliriz. Deep web bu kadar basit bir şey değil fakat suçun küçüğü büyüğü yoktur.

Not olarak: Deep web gerçeği vardır ve bu gerçeğe bulaşmadan da internet ortamında bulunabiliyoruz. Lütfen kullanıpta bu işten rant sağlayanların ekmeklerine yağ sürmeyelim.

İyi forumlar

Katılıyorum. Ayrıca şu da bir gerçek ki bahsettiğiniz sistemde bilgisayarların her biri birer istemci olarak görev yapmakta ve köprü işlevi görmekte. Ancak sizin internete bağlandığınız son bilgisayarın kaydı tutulmakta. O son bilgisayar da siz olabilirsiniz. Bu bakımdan siz suç işlemeseniz bile, sizin bilgisayarınız da başka bir bağlantıda kullanacağı için suç işlemiş olabilirsiniz. Sonuçta o son bilgisayar, sizin bilgisayarınız olabilir. Bunun dışında arkadaşın belirttiği gibi öyle derin sularmış, kriptolu bilgilermiş, yok efendim dünyanın sırrı imiş falan yok. Bir yerlerde adamlar internetin en alt katmanına sadece bilim adamlarının girebildiğini ve bu şekilde nükleer denemelerin yapıldığını falan yazıyordu. Yahu Allah aşkına bu çocukça bilim-kurgu işlerine ihtiyacımız yok bizim. Sizin merak ögesi olarak gösterdiğiniz sistem, afedersiniz ama hiçbir halta yaramayan bir oluşumdur. İnternette bunun hakkında tonlarca doküman var. İğrenç, aşağılıkça ve insan olduğumuza utandıracak denli kötü olduğu yazmakta. Bütün bu yorumları okuduktan sonra dahi ben hiçbir zaman bu sisteme girmedim. Girmeyi de düşünmüyorum. Kaldı ki, bir network uzmanı olarak söylüyorum; hiç güvenli değildir. Tüm bunları bu sisteme girmeden, çalışma mantığı ve algoritması ile çok rahatlıkla çözebilirsiniz. Ne güzel WM Aracı'mız var, neyinize yetmiyor yahu :)
Altay

kişi bu mesajı beğendi.

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
Bunlara hala inanan kaldı mı?

Amerikan istibaratı tarafından kurulan , abd yazışmaları ve sanal üzerinden yapılan gizli kapaklı işlerin dışarı sızmaması için kurulmuştur. Bunu kurmasını bilen abd istibaratı fişini çekmesini de bilir. Bu konuda 1 yıl önce yazıda yazmıştım. Bu işin mantığı çok basit.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BT1 BT1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad 1** 1**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 1 / 111
  • Ticaret 61, (%100)
Ve çoğu siteleri FBI Tarafından kapatıldı.Tordan girenler boşuna girmesinler FBI İzliyor.Bir çoğu kapatıldı zaten tekrar açılanlarıda dediğim gibi FBI İzliyor.

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Giripte site bulamayanlar icin
http://paste.scratchbook.ch/view/8823c0d3

buyrun burdan bakabilirsiniz.

okanhh okanhh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineering student
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
ne abarttınız be şimdi konuşacam forumdan ban yiyeceğim o yüzden hiç konuşmıyım bir kere öyle yerlere girmenin amacı ne çocuk **** mu çok mu zevk alıyorsunuz gidin intihar edin 30 yaşında adam 10 yaşında kıza töbe töbe.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al