lostyazilim

Emsal Karar Çıktı: Superonline Adil Kullanım Aldatmacasına Dur Denildi!

5 Mesajlar 2.812 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Bülent Özkılıç adlı kullanıcının 21.10.2011 tarihinde Tellcom (Superonline) aleyhine Beylikdüzü İlçe Hakem Heyeti'ne açtığı dava sonuçlandı ve sınırsız adıyla satılan internete kota koyulamayacağı, hız düşürümü uygulanamayacağı kararı çıktı. Darısı tüm kullanıcıların başına arkadaşlar.

Ayrıntı: http://www.facebook.com/groups/370912814935/

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
reklam

kuruoglu kuruoglu Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 700
  • Beğeniler 123 / 149
  • Ticaret 7, (%100)

Zargana adlı üyeden alıntı

Bülent Özkılıç adlı kullanıcının 21.10.2011 tarihinde Tellcom (Superonline) aleyhine Beylikdüzü İlçe Hakem Heyeti'ne açtığı dava sonuçlandı ve sınırsız adıyla satılan internete kota koyulamayacağı, hız düşürümü uygulanamayacağı kararı çıktı. Darısı tüm kullanıcıların başına arkadaşlar.

Turk*******da da aynı haksızlık var. Ay sonunda kadar belirli bir kotayı aştığınızda hızınız 10 kat düşürülüyor. Ancak söz konusu paket'in ticari pazarlama adı "sınırsız paket" !

Dev sermayeli şirketlerin küçücük aldatmacalar ile kullanıcılardan kırıntı toplayarak sermayelerini muhafaza etmeleri mide bulandırıcı.

Bir dönem bir yazı okumuştum. Yazıda; kibrit kutularına bulunan 40 çöp yerine 39 çöp koyulması durumunda, şirketin 2.6 milyon dolar (yıllık) kar edebileceği ifade ediliyordu.

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

Zargana adlı üyeden alıntı

Bu haberin ardından sınırsız'a geçmek lazım... ve ilk ayda mahkemeye başvuracaksın nede olsa emsal bi karar var... ama işte kişiyi ugrastırır

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
3 senedir kullanıyorum superonline'ı zaten ilk adil kullanım olayı çıktığından beri o tarihten önce sözleşme yapanlara bunu uygulamadı yani bu haber yeni değil gibi geldi bana şuan sınırsız 50 mbps internet kullanıyorum ve bu duruma superonline'nın kampanyalarıyla geldim normalde 20 mbps olmalıydı bu paraya. Şuan fiyatları uçmuş durumda ama adil kullanım zırvalığına karşı çıkan ilk kurumdu superonline yani turkcell :)

wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
*****'de de adil kullanım yasası var malum. Kota aşımında manuel olarak hızımızın düştüğünü söyleyenler var. Zaten her zaman düşmüyor hızınız :) Arada bir düşürüyorlar. Sorun yok yani..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al