Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > İnternet
PUBG Mobile UC

Fahiş İnternet Fiyatlarını Şikayet Ediyoruz

Okunmamış 26 Aralık 2018, 12:34
Oguzhnt Adlı Üyenin Avatarı
Sostrend

Meslek: Web Tasarım
Ad, Soyad: Oğ... To...
Ticaret: 21, 100%
cimer ile pek olacak iş değil https://www.change.org/ burası üzerinden bir kampanya başlatılır ise katılımda çok olursa bir şeyler olur belki
FurkanCanöz bunu beğendi.
Okunmamış 27 Aralık 2018, 15:29
toreador34 Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Ad, Soyad: Gü... At...
Ticaret: 0, 0%
Alıntı:
bluecity Adlı Üyeden Alıntı
Güzel bir atılım hareketi olmuş.Herkes sitesinde bununla ilgili bir paylaşımda bulunursa çok daha etkili olacağını düşünmekteyim.
Malesef böyle şeylere pek yanaşmıyor insanımız. Hatta teknoloji editörleri, teknoloji haber siteleri v.s. bizden bahsederken "İnternette Kalite Hareketi" olarak ismimizi kullanmak yerine "forumlarda bir araya gelen bazı kişiler" olarak bahsediyorlar.

Destek verilmesi gerektiğini düşünen, destek vermek isteyen herkesi başta bizimle doğrudan iletişimde olabileceğiniz Discord sunucumuza, ayrıca tüm sosyal medya hesaplarımızdan desteğe bekleriz.
__________________________________________________ __________

Alıntı:
Oguzhnt Adlı Üyeden Alıntı
cimer ile pek olacak iş değil https://www.change.org/ burası üzerinden bir kampanya başlatılır ise katılımda çok olursa bir şeyler olur belki
Şöyle vereyim onu da : https://www.change.org/p/internette-...ara-hay%C4%B1r

__________________________________________________ __________

Alıntı:
Blacksheep Adlı Üyeden Alıntı
Kimi kime şikayet ediyoruz orası da var ya hadi bakalım.Bizim ülkede işler normali ile geri işlemez verilen karardan çoğu zaman dönülmez ama baştaki çıkıp tıpkı cam filminde olduğu gibi kararı en başta kendisi onaylaşmışken böyle bir ceza olmaz ben vatandaşımın yanındayım diyerek internet fiyatlarını da düşürürse o zaman olur.
Alıntı:
xLyra Adlı Üyeden Alıntı
Güzel bir atılım,şikayetlerde edildi ama Blacksheep hocamın da dediği gibi kimi kime şikayet ediyoruz?
Alıntı:
hepindir Adlı Üyeden Alıntı
Blacksheep Kesinlikle katılıyorum, arkadaşlar arapların hepsi türk telekomdan istifa etti tekrardan şuanda devlet yönetimine girdi zaten o yüzden isterseniz edin ama sonuç aynı olucak
Alıntı:
weblife11 Adlı Üyeden Alıntı
kimi kime şikayet ediyorsunuz ben anlamadım 2 oda bir salon evlere 200 lira elektrik faturası gelyor valla hayal aleminde yaşıyorsunuz siz bu şikayetten sonra fatura iki kat artarsa şaşırmayın.
Alıntı:
weblife11 Adlı Üyeden Alıntı
eskiden atölyelere 400-500 lira elektrik faturası geliyorsu şimdi bak küçük esnaflara bile 500 lira elektrik fatura geliyor sen kimi kime şikayet ediyorsun gardaşşşşş
"Kimi kime şikayet ediyorsunuz?" diyenler için daha önce turuncu sitede yazdığımı tekrarlayayım

Alıntı:
Türk Telekom'u CİMER aracılığı ile BTK'ya şikayet ediyoruz.

"Ağlamayan çocuğa meme vermezler." der büyüklerimiz. Orada da anneni annene şikayet etmiş oluyorsun ama sonuç alıyorsun. Kaldı ki burada durum öyle değil. Siz aynı sanıyor olabilirsiniz ama BTK ayrı Türk Telekom ayrı ikisi bambaşka kurumlar. Birisi devletin payı olan bir şirket, diğeri bizatihi devletin kendisi olan denetleyici ve düzenleyici kurum.

Bunu bir ihtarname olarak düşünün. "Kimi kime şikayet ediyorsunuz?" şeklindeki şevk kırıcı söylemler ile hakkını aramak isteyenlere engel olmayın.

Ayrıca şu gönderimize de bakabilirsiniz : https://twitter.com/kalitehareketi/s...48303784271873
Konu toreador34 tarafından (27 Aralık 2018, 15:51 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 27 Aralık 2018, 15:32
İbrahimŞEN Adlı Üyenin Avatarı
ibocum

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: İb... Şe...
Ticaret: 14, 100%
Alıntı:
xLyra Adlı Üyeden Alıntı
Güzel bir atılım,şikayetlerde edildi ama Blacksheep hocamın da dediği gibi kimi kime şikayet ediyoruz?
Kamuoyu önemli hocam
Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com
Okunmamış 27 Aralık 2018, 16:55
hepindir Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Ad, Soyad: Ar... Iş...
Ticaret: 0, 0%
Alıntı:
"Kimi kime şikayet ediyorsunuz?" diyenler için daha önce turuncu sitede yazdığımı tekrarlayayım

Ya hocam ne anlatıyorsun ya ezbere konuşuyorsun şuanda ya seni banlıcaklar forumdan ya beni, azıcık aç bak haberlere Mohammed Hariri istifa etti yerine neymiş BTK Başkanı Fatih Sayan Kaya Türk Telekom'un yeni yönetim kurulu başkanı oldu.. Bir çok TV kanalına cezalar kesildi bu hafta açıp baktın mı ? Bunlardan biride hatta en büyüğü'de FOX TV yayın kısıtlaması geldi belirli bi süre ve tahmini olarak 1 Milyon TL'den fazla ceza kesildiği konusunda bilgi var... Şimdi 10 sene önce ki Rtük'e bak bide şimdi bak, şuan devletin tüm kanatları direk olarak başkanlık veya kurul olarak gösterilse bile direk olarak Cumhurbaşkanına bağlı..Ve TürkTelekom yönetimi'de bunun içinde..

Not: Benim kimseye desteklediğim yok ben şuanda TürkTelekom'un fiyatlarına en az sizin kadar rahatsızım ama lütfen ezbere konuşup makale paylaşıp böyle şeyler yapmayın herkes herşeyin farkında zaten
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

1113x90

Bu Alana Reklam Ver

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > İnternet