wmaraci reklam

İnternet Size Neler Kazandırdı?

56 Mesajlar 10.021 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dejavu178 dejavu178 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** C**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Kazanç odaklı olarak 6 senedir falan ara ara takılıyorum. Dönem dönem kazançlarım artıyor sonra düşüyor yok oluyor bırakıyorum. Dikiş tutturamadım bir türlü düzenli olarak. Henüz ciddi bir projeye başlayamadım, genel olarak ücretsiz platformlardan neredeyse sıfır sermayeyle bir şeyler yapıp kazanmaya çalışıyorum. En azından aylık kişisel masraflarım karşılanıyor. Onun dışında sabretmeyi öğrendim diyebilirim. Hedefim daha ciddi projelerle uzun soluklu işlere girmek için yeterli özgüveni toplamak.

wmaraci
reklam

bahtiyar35 bahtiyar35 Burası cennet değil Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 69 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Bu sektörün ana kuralı sabretmektir. Ben yıllarca çalıştım bişeyler yaptım amma velakin 1 kuruş bile kazanmadım. Sadece dedim ve sadece Sabret. Sonunda başardık. cuzzi miktarlarda kazanmaya başlayıp iyi ekmekler yedik. Sabır yoksa Ekmekte yoktur.
tarantula901 EranKucuk capscroll

kişi bu mesajı beğendi.

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
2005'te askerden geldikten sonra hobi olarak web dünyasına atıldım.. 10 yıl kadar bir şey kazanmadım hatta çok denemem oldu.. Tabi o zamanlar farklıydı biraz durumlar.. 2016'dan sonra tırnaklarımla kazıdım kazıdım sımdılerde bıraz kazanıyorum.. Maddi kazancın yanında bilgi açlığımı giderdim ve işin açıkcası bir şeyler yazıp durmak en haz aldığım şeylerden.. Bir insan çeviri yaptığında da mutlu olur mu ya? Ya piskopatım ya da ne bileyim ne ad verirseniz.. Araştırmak ve ortaya sunmak hoş bir şey.. Bunların yanı sıra birçok program öğrendim ve her zaman benimsediğim düşünce keşfedilecek, öğrenilecek çok şeyin olduğudur.. Araştırmayı, deşmeyi seviyorum.. Devletin bir kalemini bile kullanmadığımız halde getirilen vergiler de olmasa her şey çok güzel olur da işte vergi diye bir şey çıkarmışlar işte.. Umarım kaldırılır..
GlmzPazar bahtiyar35

kişi bu mesajı beğendi.

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Çok güzel başarı hikayeleri de okudum, üzücü umutsuzluğa kapılma anları da.

Başaranlara daha da başarılı olmalarını, bol bol kazanç sağlamalarını diliyorum. Fakat henüz maddi gelir sağlayamamış olan arkadaşlarıma da haddime olur mu bilmeyerek bir tavsiyede bulunacağım. Maddi kazanç sağlamak o kadar da mühim değil "Herkes yolunu buldu biz kaldık ortada" gibi bir düşünceyle umutsuzluğa kapılmayın lütfen. Para illa ki gelmeye başlar, kazanç sağlamak çok da zor ve imkansız bir husus değil. Gelmeye başladığı o noktaya kadar ne kadar tecrübe kazandığınız miktarın yükselişini doğrudan etkileyecektir.
tamer41 sworks capscroll

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KeremMert KeremMert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)
Çok fırsatları geri çevirdim 12 yaşında İnci caps,Komik ilginç videolar,Birazda gülelim adlı sayfalarım vardı her biri 150K,140K,60K idi o zamanlar 1000 liraya satmıştım her bir tanesini keşke diyorum satmasaydım büyütseydim şuan milyonlara vurmuştum sayfaları ne fırsatlar teptik ama önemli olan ders çıkarmak yinede.

Şuan ise facebookta 300 bin kişiyle etkileşim olarak yaptığım kategorilerde en yüksek etkileşimi izlenmeyi alan bir sayfaya sahibim :)

Günde 14 TL'ye reklam vermek ister misiniz ?

resif resif Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Türk insanını tanıma dışında bir şey kazandırmadı, tabii eld eolan 10 larca proje hariç...

MuratTR MuratTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

KeremMert adlı üyeden alıntı

Çok fırsatları geri çevirdim 12 yaşında İnci caps,Komik ilginç videolar,Birazda gülelim adlı sayfalarım vardı her biri 150K,140K,60K idi o zamanlar 1000 liraya satmıştım her bir tanesini keşke diyorum satmasaydım büyütseydim şuan milyonlara vurmuştum sayfaları ne fırsatlar teptik ama önemli olan ders çıkarmak yinede.

Şuan ise facebookta 300 bin kişiyle etkileşim olarak yaptığım kategorilerde en yüksek etkileşimi izlenmeyi alan bir sayfaya sahibim :)

Ortak insta hesabı açmak hmm ? iyi fikir sanırım ne dersin

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Gezme kültürü kazandırdı ama maalesef maddi olarak bişi kazandırmadı sorun pişmanmıyım hiç bir şekilde değilim. İnsanın bir şeye sahip olması çok güzel bir duygu
EranKucuk

kişi bu mesajı beğendi.

www.gezelim.me

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
2008 den beri bu sektordeyim bir çok projem oldu fakat ilk ay gelir bekleyip gelmeyince vazgeçtim 😀
Ara ara projelerim oluyor fakat uzun soluklu devam ettiremiyorum .
Bana kattıkları Gerçek hayattan uzaklaşıp kafamı dinlemek
Benden aldıkları HAYATIM 😀
Yeni projeye baslayacaklara naçizane tavsiyem sabredin sabah akşam cabalayin
EranKucuk

kişi bu mesajı beğendi.

Charismax Charismax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
işin maddiyatı olacakki edindiğim bilgiler tecrübeler işime yarasın.. şuan öyle bir düşüncede olmadı hiç para kazanayım diye ama düşünüyorum neremin neresinden tutsamda ne yapsam diye. 2004 2009 ve ara dönem olarak 2011 zamanlarından kalma fosil bir arkadaşım.. son 5 ay olmadı bile 4 ay diyeyim geri bir döndük sanalın içinde bile değildim senelerdir.. şu xenforo biraz dikkatini çekti kısa zamanda bir site açtım yeni ve açılan bir yer ile ilgilendim.. sanırım kazanç sağlana bilir ama nereden nasıl başlanır bilmiyorum açıkcası ... veya değermi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al