wmaraci reklam

İnternetten Para Kazanmak?

28 Mesajlar 4.696 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Karcart572 Karcart572 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Özelden beni bu konuda bilgilendirin hocam. Görevi nedir vs

wmaraci
reklam

cyber33 cyber33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster Adayı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 44 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
aslında çok basit :) ama o basit dediğim kısma gelmek için 11 senedir uğraşıyorum
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)

Karcart572 adlı üyeden alıntı

Hocam mail açıyorsun kurallarıma uygun. SINIRSIZ sayıda alıyorum bu arada akşam vakti. Bende 3 saat içinde kontrol edip ödemeni yapıyorum

sms onaylı olması şart mı? yoksa sadece açıp listelemek mi?

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

• Üyelik 19.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Açıyoruz sadece

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

gorevapp gorevapp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Biz yatırım yaparak kazanıyoruz hocam.

• Üyelik 19.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Karcart572 adlı üyeden alıntı

Gmail açın satın alıyım sizden sınırsız. Bu işte çok güzel kazanıyorum. Sizde kazanın. Evden oturduğunuz yerden en azından günlük 50 TL gelir ( Ciddiye alınırsa günlük 100-200 TL bile kazanabilirsiniz)

Gerçekten kazancı çok iyi benden söylemesi...

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
En güldüğüm ve gerçekten komik olan şey taktik verin biz de yapalım. Herkesin yapabileceği bir şey olsa zaten bir değeri olmaz. Doktora gidip nasıl bir ayda bu kadar para kazanıyorsun söyle bizde kazanalım tarzında bir şeyler söylüyor musunuz ? Kimse oturduğu yerden emek harcamadan kazanamaz. Kazanmak mı istiyorsunuz. Oturun emek harcayıp bir alanda uzmanların. Kodlama öğrenin, seoyu öğrenin, makale yazmayı öğrenin. Bu şekilde para kazanıyor insanlar.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
İnternette para kazanmak çok kolay ama bir o kadar da zor. Kolay yanı şu; aslında çok basit, herkesin yapabileceği şeyler yaparak büyük paralar kazanılabilir. Zor yanı da şu; herkesin yapabileceği basit şeyler yaparak para kazanmayı öğrenmek. Bu da çoğunlukla deneyim ile oluyor.
Yöntem olarak onlarca hatta yüzlerce yöntem var. Belli mecralarda hesap açmak (gmail, pinterest, facebook vs) ve açtığın hesapları satmak, makale yazarlığı, içerik editörlüğü, e-ticaret, kodlama, site kurulumu, satış ortaklığı, belli oyunlarda uzmanlaşıp oyuncu profili satışı vs vs.
En yaygın ve düzenli olanları internet reklam geliri, programlama, yazılım, satış ortaklığı vb sanırım. Şahsen 12-13 yıldır sosyal medya ile birlikte internetten gelir elde etmeye uğraşan biriyim. Son bir iki yıldır ciddi ciddi kazanmaya başladım. 2021 yılı itibariyle hayatımı tamamen internetten kazanıyorum. Hayatımı internetten kazanıyorum derken durum şu; maaşlı çalışırken bir ayda aldığım maaşın kat kat fazlasını kazanıyorum.
Taktik vermekle olmuyor bu işler maalesef. Çünkü internette herşey çok hızlı değişiyor. Bugün kazandıran bilgi, yarın kazandırmaya yetmeyebiliyor. Sürekli takip etmek ve güncel kalmak lazım.
Ben web sitesi ve pinterest trafiği ile reklam gelirinden kazanıyorum. (Sektör, site ismi vs sormamanızı rica ediyorum). Sistem basit; belirli bir alanda bolca içerik bulmak/üretmek, sonra wp bir site kurmak, içerikleri gün gün düzenli olarak siteye ekleyip pinterest hesabına pinlemek. Eğer buraya kadarki kısım başarılırsa, reklam almak işin kolay kısmı. Adsense olmasa da native reklam firmalarından reklam alınabilir.
İşin kolay yanı herkes bu şekilde bir çalışma yapabilir, teknik olarak özel bir yetenek gerektirmeyecek şeyler. İşin zor yanı, düzenli olarak içerik bulmak, hergün düzenli olarak içerik yayınlamak, belirli bir süre (1-2 ay belki) para kazanmadan çalışmaya aynı disiplin ile devam etmek.
Kolay yoldan düzenli ve büyük paralar kazanmayı unutun arkadaşlar. Öyle bir dünya yok maalesef. Disiplinli ve doğru yöntemlerle çalışarak emin olun hakettiğinizi kazanabilirsiniz.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al