freelance iş ilanları

- Silindi -

29 Mesajlar 5.126 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Charizard Charizard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Tmdır ilettim şuan görevde olan bir takım liderine inceleyip geri dönüş yapar.Sana iletirim durumu.

wmaraci
reklam

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

- Silindi -

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ahmettalut (07.02.2023 16:34)

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Takipteyim. Sorunun düzelmez ise bende yardımcı olabilirim.

cagdaskorkmaz.com.tr

Charizard Charizard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Takipteyim. Sorunun düzelmez ise bende yardımcı olabilirim.

Naısl olacaksınız ?

wmaraci
wmaraci

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Koskocaman ***** firmasının sahtekarlık yapacağını düşünmüyorum, adam sana başka bir şekilde söylediyse ve sen de onayladıysan öyle yaparlar bence.

Zamanında kampanya ile 24 ay bilgisayar almıştım. Sonradan oyun ettiler bir şey ettiler 1500 lirayı tek seferde kestiler gel de sövme şimdi süpriz faturalar mı dersin ilgisiz müşteri hizmetleri mi dersin internet gidince 1 hafta gelmez mi dersin, DERSİN. İnternet kesintilerine gelirsek duyduğum kadarıyla sadece fiber internet altyapısında internet kullanabiliyor diğer türlü kesintiler vs. :'(
4531

kişi bu mesajı beğendi.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar benzer bir durumu ben de yaşadım. 4 Mart'ta iptal talebinde bulundum, hattımın iptali 13 Mart'ta gerçekleşti, bu arada SüperOnline kullanıyordum zaten 2 Mart'tan bu yana, ama *****'in faturasını da ödedim.
Şimdi arkadaşım öncelikle, hattını iptal etmen için Türk *******'a dilekçe vermeni, ve dilekçenin verildiği günden itibaren iptalinin geçerli olduğunu söylüyorlar, ama böyle bir dilekçe ile hattın iptal olmayacağını da yine müşteri hizmetleri söyledi bana. Ama onun öncesinde defalarca, ıslak imzanın verilmemesi dolayısı ile Türk *******'a davet edildik.
Bir de işin kötü yanı hat babamın üzerine, dedemse çok ağır, yatalak kanser hastası, babam ona bakarken defalarca bu işlemlerle uğraştı, bunu da anlattık kendilerine...
İşin özetine gelince, gidip görevliye iptal etmek istediğini söylediğinde senin için bir form dolduracak. Sonra işlemler başlayacak. Seni defalarca arayıp neden iptal etmek istediğini soracaklar, sana bir sürü kampanya indirim hakkı falan tanıyacaklar. Ama bu arada konuşmaların kaydı da ellerinde var. Biraz sert davranmazsan da zor iptal edersin. 1 ay önce yaşadığım için bunları, bu şekilde yapman gerekiyor, taahhüt ödedik bir de 175 TL, onu süperonline faturasından düşeceğiz şimdi.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Ülke de ne yazıkki işler artık böyle yürüyor. Tuketicinin hakkını arayan kurum var ama işe yaradıgı söylenemez. Firmalar bu boşluktan yararlanarak at koşturuyor. Ben geçen ay digiturk aboneligimi iptal ettirebilmek için tam 10 gun ugrastım. Çıktım dama anteni söktüm az kalsın düşüp sakat kalıyordum. Sonra gittim cihazları teslim etim bir ton yol parası verdim. Sonra yine gittim cihazları teslim ettigim belgeyi alıp fax çektim yıne para ödedim. Abone olurken arkandan koşar senı her yerınden öperler ama iş abonelik iptalıne geldigi zaman suratına bile bakmazlar

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

- Silindi -

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ahmettalut (07.02.2023 16:34)

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

İşte arkadaş dönüş sağlayacak olmadı yarın babam tekrar gidecek bende super online geçeceğim. Eğer haksız fatura alırlarsa bunu düşerler mi?

Kullanmadığın şeylerin parası senden alınmışsa, ya da kesinti gibi sorunlar yaşamışsan, bunların iadesi yapılıyor da, taahhüt olayını bilemiyorum, ben ısrarcı da olmadım, hatta 132 TL taahhüt bedeli çıkartmışlardı, 175 geldi sonradan, aradan geçen zamandır dediler, 5-10 gün için, kesin rakam veremeyiz dediler, o kadarıyla uğraşmadım
4531

kişi bu mesajı beğendi.

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

Ahmet Güler adlı üyeden alıntı

Zamanında kampanya ile 24 ay bilgisayar almıştım. Sonradan oyun ettiler bir şey ettiler 1500 lirayı tek seferde kestiler gel de sövme şimdi süpriz faturalar mı dersin ilgisiz müşteri hizmetleri mi dersin internet gidince 1 hafta gelmez mi dersin, DERSİN. İnternet kesintilerine gelirsek duyduğum kadarıyla sadece fiber internet altyapısında internet kullanabiliyor diğer türlü kesintiler vs. :'(

Şahsen ben de ***** kullandım ilk zamanlar fakat ben internet kopmalarından dolayı şikayetçiydim ve iptal ettim. Sonra BİRİ'ye geçtim, o da faturada kitledi bir şeyler onu da iptal ettim, şuan TURKCELL SUPERONLİNE kullanıyorum 100 Mbit FİBER. Çok memnunum. Müşteri hizmetleri olsun, teknik destekleri olsun gerçekten muazzam. Konu sahibi arkadaşa ve internetinden memnun olmayanlara SUPERONLİNE FİBER'i tavsiye ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al