wmaraci reklam

Türk Telekom'a taahhüt açığı buldum :)

26 Mesajlar 5.422 Okunma
wmaraci reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar hepimiz Türk *******'dan kazık yemişizdir bu bir gerçek ben Türk *******'dan bir ev internet paketi aldım 25 mb 75 gb akn ve tivibu var içinde 2 yıl taahhüt var yaklaşık 14 ay kullandım ben bu paketi 70 tl gelmesi gerekirken 90 tl gelmeye başladı arıyorum durumu bildirimiyorum işe yaramıyor en sonda kapatıcam dedim interneti gittim bana 500 tl taahhüt bozma cezası çıkardılar neyse Türknete geçerim 120 tl onlar öder gerisini ben öderim her ay 100 tl vermekten iyidir dedim kapattım interneti aradan 2 gün geçti Türk ******* beni aradı ve ikna etmeye çalışıyor bende ağırdan alıyorum tabi şunu verelim bunu verelim iptal etmeyin hesabı neyse 35 mb hız 100 gb akn ile anlaştık 66 tl tamammıdır dedim ok dedi Yen'i taahhüt onaylıyormusunuz dedi onaylıyorum dedim ve aradan bir gün daha geçti dededimki kendi kendime eğer Yen'i taahhüt yaptıysam eskisi düşmüştür 4 gün aradım Türk *******'u dedim ben bu gün interneti kapatırsam ne kadar ceza öderim dedim kadın ne dese iyi 120 tl dedi hemen katın dedim ve gittim 120 tl ödedim aradım Türkneti faturayı onlar postladım onlar ödeyecek eğer sizinde Türk *******'da taahhüt varsa böyle bozabilirsiniz
Okeskin main Gercekefsane

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KaanGiRGiN KaanGiRGiN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek IT Expert
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 1057
  • Beğeniler 153 / 323
  • Ticaret 15, (%93)
Açık buldum deyince bende sandım sitede buldun :D
siyahh Turkgucu21 sterk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
Başlıkta belirttim taahhüt açığı diye hem bu daha iyi bir açık geç Türk ******* belasından kurtuluyorsun hemde cebin etkilenmiyor :)
beyuzman Creatingz

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Ya konu dışı ama bu nerden çıktı herkes yaziyor? Yeni yazınca ne oluyor? Yen'i nedir?
Turkgucu21

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
Onlar iPhone veya iOS işletim sistemli bir cihazını vardır Yeni yazınca auto Yen'i olarak düzeltiyor.

SmT SmT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Uploader
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 3, (%100)
Geçen gün de garanti bankası bonus kartıma yıllık kullanım ücreti 90 TL kesmişler. Aradım garantiyi dedim ki kapatın ben bu kartı kullanmak istemiyorum artık 20-30 lira olsa neyse 90 tl kullanım bedeli nedir dedim. Kapatalım mı dediler hiç acımayın kapatın dedim. Aradan 2 gün geçti ikna ekibi aradı. Bu kartı kapatmayalım sizin de 90 TL nizi geri iade edelim dediler.
rshcoosl Turkgucu21

kişi bu mesajı beğendi.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Tuk *******un ne diyim neyse... 50 tl lik modemi 300 tl ye iteliyorlar. Denetleme yok ki
KaanGiRGiN

kişi bu mesajı beğendi.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşın mantığı çok güzelmiş aslında herkes de işe yarar mı bilmiyorum ama denenebilir :)

fulltimeonline fulltimeonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
valla bende turknete bugun geçmek için aradım 6 yıllık superonline kullanıcısıyım neredeyse özellik bakımından 3 kat daha iyi

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Bu bahsettiğiniz olayın sebebi taahhüt süz paketlerde fiyat 90 lira ise taahhüt lü paketlerde bu fiyat 60 veya 70 lira gibi bir fiyat gösteriyorlar 24 ay sözü ile. Bu aradaki fark indirimini her ay faturanız kesilince yapılıyor. Taahhüt bozumunda ise ceza diye adlandırdığı ücret, her ay size fatura kesiminde yapmış olduğu indirimlerin bedelinin alınmasıdır. Siz 14. ayda taahhüt bozmaya çalıştığınızda size 14 ay boyunca her faturaya yaptığı 30 lira taahhüt indirimini tahsil etmek ister. Fakat sizin yaptığınızda akıllıca olan şey eski taahhüt ü yeni taahhüt le bozup onların kurallarına göre oynayıp taahhüt cezasını sıfırlamanızdır. Haliyle sözleşme kurallarına göre size kabarık bir fatura çıkartamıyorlar :)
Jaisuss434

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al