wmaraci reklam
lidertakipci

Turkcell 1 gb Sınırsız paketini Cözemedim

11 Mesajlar 3.315 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar geçen sene vodafone vodem wifi cihazla 6 gb interneti 36 liraya kullanmıştım sürekli aynı yerde kalmadığım için tercihim oydu
Bu senede yine evden uzaklaşınca bi süre araştırmamla vodafone hattı turkcele gecirip Turkcell deki 1gb sınırsız paketi satın alıp vodem cihaza taktım.. Turkcell bayii den Post üzerinden sınırsız 1 gb deyip neti aldım

İnternetim şuanda 30 gb i geçti 1 hafta var ayı tamamlamama 1.65 civarı bi hızı var youtubede donmadan videomu ve tümm site işlerimi problemsiz halledebiliyorum

Benden gören arkadaasım vın wifi cihazı aldı sıfır turkcell hat aldı sms üzerinden internet aldık net hızı 1 gb kota bittikten sonra 0,09 a düştü defalarca turkcelli aradık ve benimkisinin bir açıktan kaynaklanabileceğini söylediler kimisi karttan olabileceğini söylediler vs vs

sonra gidip tekrar arkadaşada bayiden poss üzerinden net aldık 1 gb bitti yine hersey aynıya döndü 0,09 oysaki 1gb varken 4 küsürü görüyor internet

şimdi sorun bendemi arkadaşın hattamı ? ama ben daha önce bunu başka birinde görüp aldım o arkadaştada kota dolgudu halde hiz 1.68 di

Böyle bir durumla karşılaşan varmı acaba ?

olay cokmu karışık oldu acaba

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)
Merhana. Ben de sınırsız 1 gb turkcell kullanıyorum telefonumda. 1 gb bitince acayip derecede internet yavaşlıyor ve video vs izlenmiyor. Sizin nasıl oldu bilmem ama normalde hızı çok fena düşüyor. Tam olarak kaç kbps den kaç kbps a düştüğünü bilmiyorum ama video veya download yapılmıyor. Çok uzun sürüyor.

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Kardeşim faturalı mı kullanıyorsun? Faturayı aşmış olabilir misin? Avea'da mesela 2 GB kullanıyosun o bittiğinde sana otomatik 2 GB daha tanımlıyor öyle bir şey olabilir mi?

Okan İŞLİ adlı üyeden alıntı

Merhana. Ben de sınırsız 1 gb turkcell kullanıyorum telefonumda. 1 gb bitince acayip derecede internet yavaşlıyor ve video vs izlenmiyor. Sizin nasıl oldu bilmem ama normalde hızı çok fena düşüyor. Tam olarak kaç kbps den kaç kbps a düştüğünü bilmiyorum ama video veya download yapılmıyor. Çok uzun sürüyor.

Normal olanda bu zaten hocam düşmesi lazım.

Selamunaleyküm.

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)

gokenim adlı üyeden alıntı

Kardeşim faturalı mı kullanıyorsun? Faturayı aşmış olabilir misin? Avea'da mesela 2 GB kullanıyosun o bittiğinde sana otomatik 2 GB daha tanımlıyor öyle bir şey olabilir mi?

Biliyorum hocam. Hiç iyi değil ama diğerleri çok pahalı ve bulunduğum yerde diğer hatlar pek çekmiyor.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

blogcuSy blogcuSy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 10, (%100)
Bug olmuştur hız düşmemiştir.Düzelene kadar kullan bendede olmuştu bu tür şeyler ekonomik paket alıyordum hızı max 250 kb diyordu 1mb ile dosya indiriyordum eskiden

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)
Sınırsız paket fakat 1 GB kadar AKK (Adil Kullanım Kotası) olarak değerlendiriliyor.
TTnet firmasındaki gibi bir işlem bu. 50 - 75 - 100 GB gibi kotayı doldurunca 8 Kbps'den 3 kbps'ye düşüyor.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

Okan İŞLİ adlı üyeden alıntı

ama ben arkadasta görmüstüm telden paylasip pc de denedik hizini begendigim icin böyle yaptim bana özel bisey oldugunu düsünmüyorum

gokenim adlı üyeden alıntı

faturasiz hat hocam gidip paket alıyorsunuz direkt

blogcuSy adlı üyeden alıntı

Bug olmuştur hız düşmemiştir.Düzelene kadar kullan bendede olmuştu bu tür şeyler ekonomik paket alıyordum hızı max 250 kb diyordu 1mb ile dosya indiriyordum eskiden

sadece bende olsa anlicam ama bana özel bişey değil daha önce gördüğüm icin aldım normalde hız ilk alınca arkadaşta denedik 4 küsür suan bende 1.65 civarı

easlanhan adlı üyeden alıntı

Sınırsız paket fakat 1 GB kadar AKK (Adil Kullanım Kotası) olarak değerlendiriliyor.
TTnet firmasındaki gibi bir işlem bu. 50 - 75 - 100 GB gibi kotayı doldurunca 8 Kbps'den 3 kbps'ye düşüyor.

benimki 32 gb olmus suanda hala sorun yok inşallahta olmaz :)

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Bende Turkcell Vınn aldım bu yaz. Bana bunu kullanabilmem için 3G Data hattı satın almamı söylediler. Bende vınn elime ulaştığı gibi kendi sim kartımı taktım. Gayet güzel kullanabiliyordum. Ardından 1GB'lık sınırsız internet paketi yaptım, internet hızı 1 GB'dan sonra 1 Mbps'e falan düştü ama gayet güzel kullanabiliyordum. Bu şekilde 100 GB'a yakın download falan yaptım :).
Kafanıza takmayın yani, keyfini çıkartın :)

"...bir daha gel, gel samsundan..."

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

anilgzl adlı üyeden alıntı

Bende Turkcell Vınn aldım bu yaz. Bana bunu kullanabilmem için 3G Data hattı satın almamı söylediler. Bende vınn elime ulaştığı gibi kendi sim kartımı taktım. Gayet güzel kullanabiliyordum. Ardından 1GB'lık sınırsız internet paketi yaptım, internet hızı 1 GB'dan sonra 1 Mbps'e falan düştü ama gayet güzel kullanabiliyordum. Bu şekilde 100 GB'a yakın download falan yaptım :).
Kafanıza takmayın yani, keyfini çıkartın :)

valla keyfi harika takmıyorumda benim anlamadıgım bende olan arkadaşta neden olmadı :D bide bu ay öyle ayın 23 ü gibi bitecek sonra ne yapcam :D turkcell hattı vodeme taktım ben :D acaba bu cihazların icindeki bi zıkkım varda vodemde onu alamadı ondan mı böyle bidaki ay devam edermi :D net yönünden rahatım simdi ama sonu nolcak acaba
hattım ön ödemeli oldugundan bi telaşım yok turkcellede görüstük temsilci ben anlamadım sizin hattınız normal degil dedi :) ama bidaki ayı ne olacak ve arkadşaınki neden öyle :D

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

benimki 32 gb olmus suanda hala sorun yok inşallahta olmaz :)

Hızınız düşmüştür.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al