wmaraci reklam

Bumerang ne saçmalıyor

6 Mesajlar 1.727 Okunma
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Blogger kullanıyorum ve konu içine girdiginde konu altı ve üstünde reklamlar var yanılmıyorsam onlardan bahsediyor bu 2. teklifdi 1. teklifi hürriyet kendi vermişti bugun 3. teklifi girdim 2 liralik ama bakalım bu onaylanacakmı ... ben bumerangtan reklam alcam diye tüm sayfalardaki reklamımı kaldırayım :):D
"8x4" markasının "8x4 Deodorant Rumeli Hisarı'nı Yıktı!" başlıklı teklifine katılımınız reddedilmiştir.

Red sebebi : Teklif metin alanı içerisinde bir çok farklı reklam alanı yayınladığınız tespit edilmiştir.

Ne yazık ki bu teklife katılma şansınızı kaybettiniz. Ancak bumerang teklifleri almaya devam edeceksiniz. Size tavsiyemiz, yeni bir teklif aldığınızda daha dikkatli davranmanız ve teklifler ile ilgili ipuçlarını okumanızdır.

Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bu e-postaya cevap yazarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İyi günler dileriz,

Bumerang Ekibi

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Blogger kullanıyorum ve konu içine girdiginde konu altı ve üstünde reklamlar var yanılmıyorsam onlardan bahsediyor bu 2. teklifdi 1. teklifi hürriyet kendi vermişti bugun 3. teklifi girdim 2 liralik ama bakalım bu onaylanacakmı ... ben bumerangtan reklam alcam diye tüm sayfalardaki reklamımı kaldırayım :):D

Sadece o yazı için reklam alanlarını kaldırabilirsin. Burada anlatımı var.http://wmaraci.com/forum/blogger/blogger-pagetype-ozelligi-18845.html

Are you alright?

fxanalizturk fxanalizturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 40 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
benım siteme teklifler peşpeşe gelmeye başladı 8x4 için bana 5 tl teklif etmişlerdi. demekki fiyatları siteye göre değişiyor

• Üyelik 10.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

fxanalizturk adlı üyeden alıntı

benım siteme teklifler peşpeşe gelmeye başladı 8x4 için bana 5 tl teklif etmişlerdi. demekki fiyatları siteye göre değişiyor

her siteye aynı fiyatı verse sistemin anlamı kalmaz :rolleyes:
fxanalizturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
sırf bumerang teklifleri için bir blog hazırlıcam, maillerimi her saat başı takip edecem, hemencecik konuları eklemem ve hemen indexletmem gerekecek
uzun uzun uğraşlar sonucunda sürekli gelen tekliflerle parayı bulmayı düşünüyorum. bloga başka konu falan eklemicem, sadece bumerang teklifleri olacak, tutarmı sizce?

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

depresan adlı üyeden alıntı

sırf bumerang teklifleri için bir blog hazırlıcam, maillerimi her saat başı takip edecem, hemencecik konuları eklemem ve hemen indexletmem gerekecek
uzun uzun uğraşlar sonucunda sürekli gelen tekliflerle parayı bulmayı düşünüyorum. bloga başka konu falan eklemicem, sadece bumerang teklifleri olacak, tutarmı sizce?

hayır :D
MehmetAliATLI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al