wmaraci reklam

Google AdSense Türkiye Yetkili Partneri - MAXAD

44 Mesajlar 7.292 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Maxad Maxad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

onlysound adlı üyeden alıntı

Hocam bugün deneme amaçlı copacet'in premium servisini kullandım önceden teklif etmişlerdi. Komple sitedeki bannerleri kaldırdım onların bannerlerını koydum. 17,986 gösterime 345 tıklama olmuş toplam. Verdiği ücret 2.92 dolar. Sizinde böyle mi olucak acaba? Karşılaştırmak için söylemiyorum ama adsense kullanımında günde 12-13tl gelir elde ediyordum ki bence gayet iyiydi. Ki reklam yerleşimimim çok muhteşemdir tema ile doğru orantılı olduğu için. Açıkcası gelir bana baya bir düşük geldi. Hani günlük 3 dolar için siteyi çöplüğe çevirmeye gerek yok. Demek istediğim gelir bu kadar düşük mü?

Merhaba, copacet daha çok oyun reklamverenlerini içeren bir global firma. Bizdeki reklamlar ise Google reklamları. Ayrıca oyun önü reklamları da sağlıyoruz. En kesin çözüm için demek lazım tabii ki.

Neden AdSense kullanmayı bıraktınız peki?

wmaraci
reklam

onlysound onlysound Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

maxadco adlı üyeden alıntı

Merhaba, copacet daha çok oyun reklamverenlerini içeren bir global firma. Bizdeki reklamlar ise Google reklamları. Ayrıca oyun önü reklamları da sağlıyoruz. En kesin çözüm için demek lazım tabii ki.

Neden AdSense kullanmayı bıraktınız peki?

Deneyeyim dedim hocam. Şimdi ADX politikasına göre kullanıcılar %70e varan daha fazla kazanıyor adsense hesabında. Ama test ettim onayladım alakası yok. Normal adsense ile kazandığım fiyat günde 12-13tl , copacet'in veya google adx kullandığım reklamlardan gelirim 3$. Anlayacağınız merak ettiğim nokta sizinde gelirler böyle düşük mü? Yani normal adsense var iken neden sizi veya copaceti tercih edelim?

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

blog siteleri için ne zaman adsenseye başvurmak uygun. mesela http://palavrahaberajansi.com/ sitem için ne zaman başvuru yapayım?

Gerek içeriğiniz gerekse trafiğiniz belirli bir seviyeye ulaştığında başvurabilirsiniz. Bunun net bir sayısını yada gününü söylemek tabii ki zor ama siz zaten sitenizin artık AdSense için uygun içerik üretmeye başladığında bunu anlarsınız. En iyisi günlük bir kaç yüz ziyaretçiniz olmaya başladığında başvurmak denilebilir.

Çünkü, tıklama oranı dediğimiz kavram biliyorsunuz % ile ifade edilir. Yani sitenizde 100 kişi girdiğinde ve 1 banner kullandığınızda ancak birkaç tıklama üretebilirsiniz. Bu çok düşük bir rakam olabilir ama en azından artık tıklama üretebiliyorsunuz demektir. Bence bu şekilde düşünebilirsiniz.

Ek Olarak:

onlysound adlı üyeden alıntı

Deneyeyim dedim hocam. Şimdi ADX politikasına göre kullanıcılar %70e varan daha fazla kazanıyor adsense hesabında. Ama test ettim onayladım alakası yok. Normal adsense ile kazandığım fiyat günde 12-13tl , copacet'in veya google adx kullandığım reklamlardan gelirim 3$. Anlayacağınız merak ettiğim nokta sizinde gelirler böyle düşük mü? Yani normal adsense var iken neden sizi veya copaceti tercih edelim?

Bizi kendi AdSense reklamlarınızda değiştirin demiyoruz zaten. Kendi AdSense hesabınızı kullanmaya devam etmelisiniz. Biz aksini iddaa etmiyoruz, sadece sizin AdSense hesabınızda her şey doğru mu diye size destek oluyoruz.

Bizimle çalıştığınızda ise kullanacağınız ürün AdX ürünüdür. AdSense ile rekabet eden bir ürün değil, bir birini tamamlayan bir üründür. AdSense doğruları ile AdX doğruları birbirinden farklıdır.

İsterseniz detayları sizinle mail üzerinden de sürdürebiliriz. Bana direk ozgur.ekinci@maxad.co mailimden ulaşabilirsiniz.

asdbky asdbky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitim-Web-Tasarım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 49 / 37
  • Ticaret 9, (%100)
Benim adsense banlandı. Böyle durumda ne gibi çalışma yapılıyor. Google'ın direk bir portalı var mı sizden gelen geliri net görebiliyormuyuz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

asdbky adlı üyeden alıntı

Benim adsense banlandı. Böyle durumda ne gibi çalışma yapılıyor. Google'ın direk bir portalı var mı sizden gelen geliri net görebiliyormuyuz.

AdSense hesabınız mı banlandı yoksa siteniz mi engellendi?

Ayrıca bizden gelecek geliri size açacağımız panelden takip edeceksiniz. Fakat bunu AdX için konuşuyoruz. AdSense de siz kendi AdSense hesabınızı kullanmaya devam ediyorsunuz.

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Ucret vs talep ediyormusunuz ? Adsense almama yardimci olabilirmisiniz ?

carnivore0 carnivore0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Benim bir çeviri blogum var. Blogda yazı paylaşmak yerine yaptığımız çevirilerin indirme dosyalarını paylaşıyoruz. Belli bir takipçi kitlemiz var. fakat içerik paylaşmadığımız için bir çok istem üyeliğimizi kabul etmiyor. Sizde de bu sorunla karşılaşır mıyız?(A+Çeviri)

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Ucret vs talep ediyormusunuz ? Adsense almama yardimci olabilirmisiniz ?

Tabii ki yardımcı oluruz, pub@maxad.co bir mail atın konuyla ilgili lütfen. beni de ozgur.ekinci@maxad.co olarak CC ye eklerseniz sevinirim.

Ek Olarak:

carnivore0 adlı üyeden alıntı

Benim bir çeviri blogum var. Blogda yazı paylaşmak yerine yaptığımız çevirilerin indirme dosyalarını paylaşıyoruz. Belli bir takipçi kitlemiz var. fakat içerik paylaşmadığımız için bir çok istem üyeliğimizi kabul etmiyor. Sizde de bu sorunla karşılaşır mıyız?(A+Çeviri)

Sitenizi incelemeden yorum yapamam. URL nizi paylaşırsanız sevinirim.

carnivore0 carnivore0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi. Yazının içine eklemiştim. : aaceviri.blogspot.com.tr

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
Trproxy.blogspot.com.tr adsense sorun cikarir mi acaba eklesem

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al