wmaraci reklam

Link.im - short, share and earn! (beta)

41 Mesajlar 3.793 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Tamam şuan için beklemedeyim o zaman, API olmadan sistemimize entegre edemem şuan belirttiğiniz gibi yapmam için tekrar kodlama gerekli. Aynanda bir kaç link kısaltma servisini kullanmaktayız tabi peş peşe değil, her linke girdiklerinde başka bir siteye yönleniyorlar o konuda servisleride sıkıntıya sokmuyoruz yani :)

Elbette en kısa sürede hazırlayıp size duyuracağız.

Ne kadarlık bir ziyaretçi sayınız var günlük?

wmaraci
reklam

mecid mecid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)
Azerbaycan için ödeme çok az olmuş. benim ziyaretçilerimin esas kitlesi Azerbaycan.

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

mecid adlı üyeden alıntı

Azerbaycan için ödeme çok az olmuş. benim ziyaretçilerimin esas kitlesi Azerbaycan.

Malesef ki Azerbaycan reklam ücretleri bu şekilde. Dünya ülkelerinin çoğunda ülkemize ve batı ülkelerine oranla daha düşük ücretlendirmeler oluyor.

Sistem biraz aktiflik kazandıktan sonra yayıncı ücretleri daha stabil bir halde güncellenecektir. O zaman umuyoruz ki bir artış sağlayabiliriz.

Ek Olarak: Konumuz güncellenmiştir.

Plateosaurus Plateosaurus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 13 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
Link.tl'yi uzun zamandır kullanıyorum.Çok memnunum.Umarım bu sıstemınızdede başarılı olursunuz.

F = G (M1M2) / R.R
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

OktayEfendi OktayEfendi WordPress Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 89 / 91
  • Ticaret 35, (%100)
5$ ödeme limiti iyiymiş. Bir denemek lazım

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Plateosaurus adlı üyeden alıntı

Link.tl'yi uzun zamandır kullanıyorum.Çok memnunum.Umarım bu sıstemınızdede başarılı olursunuz.

Oktay Efendi adlı üyeden alıntı

5$ ödeme limiti iyiymiş. Bir denemek lazım

Bekleriz. Kazanç olarak Türkiye için şu an en fazla kazandıran sistem bu. Rakiplerinden en az 3 kat fazla kazanç verdiğinden emin olabilirsiniz. Sayım/Kazanç oranlamasında hiçbir oynama olmayıp, 1000 Türkiye ziyaretçisinin reklamı geçmesi sonrasında hesabınızda net olarak $4.1 kazanç birikir. Diğer ülkler için fiyatlarımızı sistemden görüntüleyebilirsiniz.

Ek Olarak: Captcha sistemi olduğu için Link.im'i kullanmakta tereddüt eden üyelerimize belirtmek isteriz ki istatistiklerimize göre (Google'ın reCaptcha istatistikleri) ziyaretçilerimizin %22'sine reCaptcha çıkmamakta olup direk geçiş sağlayabiliyorlar. %70'lik kısım ise reCaptcha'dan başarılı bir şekilde geçiş sağlayabiliyor. Sadece %8 gibi küçük bir kısım reCaptcha'da hata yapıyor. Burada hata yapanlarda 2 ve sonraki denemelerde geçiş sağlamışlardır. Fakat Google bunun istatistiği sunmuyor. Ayrıca bu %8 içerisine spam girişimleride dahil.

Sonuç olarak Captcha hizmetinden tereddüt etmenize gerek yok. Link kısaltarak para kazanan herkes Link.im ile daha çok kazanacak!

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)
Captha olmasa direkt geçiş sağlayacaktım hocamda kullanıcıları sıkar mı acaba diye düşünüyorum. Bc.vc den 11k hite 12 doları zar zor aldım sözde 2.5 dolar veriyordu 1k başı. Eğer siz 1k karşılığında 5 dolar (güncel fiyat bu sitenizde) kesinlikle yatar diyorsanız bir saniye durmam bc de :) Birde instental reklamlarda geri sayım hareketsiz bende hocam, lütfen bekleyiniz diyor ve kalıyor öyle fakat video ve bannerde bir problem yok.

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

halilyc adlı üyeden alıntı

Captha olmasa direkt geçiş sağlayacaktım hocamda kullanıcıları sıkar mı acaba diye düşünüyorum. Bc.vc den 11k hite 12 doları zar zor aldım sözde 2.5 dolar veriyordu 1k başı. Eğer siz 1k karşılığında 5 dolar (güncel fiyat bu sitenizde) kesinlikle yatar diyorsanız bir saniye durmam bc de :) Birde instental reklamlarda geri sayım hareketsiz bende hocam, lütfen bekleyiniz diyor ve kalıyor öyle fakat video ve bannerde bir problem yok.

PC'nizde sorun olabilir.
Ctrl+F5 yapın reklam sayfasında.

Ayrıca 1K için net olarak $5.05 veriyoruz. Bahsettiğiniz firmadan daha fazla kazanacağınıza şüpheniz olmasın. Zaten captcha ziyaretçilerin %20 sinde otomatik onay veriyor. %70'i ilk kod girişinde başarılı sonuçlanıyor. %10 luk bir bölümde 2. kod girişinden sonra captchayı geçiyor. Hesaplarsanız eğer %90 çok rahat geçiş yapıyor ve bahsettiğiniz sistemden daha fazla kazanırsınız.

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

ReklamTL adlı üyeden alıntı

PC'nizde sorun olabilir.
Ctrl+F5 yapın reklam sayfasında.

Ayrıca 1K için net olarak $5.05 veriyoruz. Bahsettiğiniz firmadan daha fazla kazanacağınıza şüpheniz olmasın. Zaten captcha ziyaretçilerin %20 sinde otomatik onay veriyor. %70'i ilk kod girişinde başarılı sonuçlanıyor. %10 luk bir bölümde 2. kod girişinden sonra captchayı geçiyor. Hesaplarsanız eğer %90 çok rahat geçiş yapıyor ve bahsettiğiniz sistemden daha fazla kazanırsınız.

Teşekkür ederim hocam peki video mu daha çok kazandırır yoksa Interstitial mı ? Birde ilaveten malesef bir tek insterstitial reklamlarında sayaç çalışmıyor bende, dediklerinizide yaptım. Üyelerimde böyle bir sıkıntıyla karışılaşırlar mı ?

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

halilyc adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam peki video mu daha çok kazandırır yoksa Interstitial mı ? Birde ilaveten malesef bir tek insterstitial reklamlarında sayaç çalışmıyor bende, dediklerinizide yaptım. Üyelerimde böyle bir sıkıntıyla karışılaşırlar mı ?

O bölüm javascript ile çalışmakta. Dosyayı yükleyemediği için olabilir. Proxy, VPN vs kullanıyorsanız ondan kaynaklanabilir. Şu an için bu tarz bir uyarı almadık hiç. Bir ara Turk.net reklamlarında sorun çıkıyordu o yüzden oluyordu ama o reklamıda kaldırdık ve sorun ortadan kalktı.

Sizin pc'nizde yaşan sorun için farklı tarayıcı deneyin, proxy değişikliği yapıp deneyin. Bu tarz şeyler sebebi ile dosya yüklemesini yapamıyor olabilir. Yada kullandığınız bir chrome eklentisi engelliyor olabilir.

Yani çeşitli sebepleri olabilir bunun. Ziyaretçilerde şu an için böyle bir sorun yaşandığına dair bildirim gelmedi bize. Nadirende olsa yaşayan olabilir belki ama çok nadir.

Sizde sayfa yüklemesi tamamlanıyor mu? Tamalanmıyorsa sol alt kısımda hangi siteyi bekliyor şeklinde yazıyor?

Bizde sorunsuz çalışıyor görünüyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al