wmaraci reklam
lidertakipci

Link.im - short, share and earn! (Yeni)

17 Mesajlar 3.226 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Web: http://link.im

Türkiye CPM Yayıncı Ücreti: $4.10

Diğer ülkeler için buraya tıklayınız!

Link.im nedir?
Link.im bir link kısaltma servisidir ve kısaltmış olduğunuz linklerin ziyaretlerinden kazanç elde edersiniz. Dünyada ilk kez Link.im ile uygulanmakta olan link kısaltma servislerinde Video reklam seçeneği ile yayıncılarımız daha farklı deneyelimler yaşayacaktır.

Ne kadar kazanırım?
Kazançlar ülkelere göre değişiklik göstermekte olup, yayıncı kazanç tablomuz ülkelere göre sitede belirtilmiştir.

Ödeme alt limiti nedir?
Ödemeler $5.00 seviyesini geçtiği taktirde 48 saat içerisinde belirtmiş olduğunuz hesaba aktarılmaktadır.

Hangi ödeme yöntemleri geçerlidir?
Şu an için sadece PayPal ile ödeme alabilirsiniz. Fakat kısa bir süre içerisinde Payza ödeme alt yapısınıda aktif hale getireceğiz.

Sisteminizde hangi reklam modelleri bulunmakta?
Sistemimizde 3 adet reklam modeli bulunmakta olup bu modellerimizin hepsi ile kazanç sağlayabilirsiniz. Dilerseniz linklerinizi reklamsız olarakta kısaltabilirsiniz.

Interstitial reklam nedir? (Örnek)
Sayfa reklam olarak nitelendirdiğimiz bu reklam modeli ile ziyaretçileriniz reklamverenlerimizin sitelerine otomatik olarak yönlenir ve daha sonra buradan devam ederek linkini kısalttığınız adrese yönlenirler.

Video reklam nedir? (Örnek)
Bu reklam modelinde ziyaretçiler 30 saniye süresince reklamverenlerimizin videolarını izlemektedirler ve sonrasında linkini kısalttığınız adrese yönlenirler.

Banner reklam nedir? (Örnek)
Banner reklam modeli ile ziyaretçiler doğrudan linkini kısalttığınız adresi alt kısımda reklamverenlerimizin bannerları olacak şekilde görüntülerler.

Yetişkin içerik sitelerinde link paylaşımı yapabilir miyiz?
Servisimizde hiçbir şekilde bu tarz kısıtlamalar yoktur. Linklerinizi özgürce dilediğiniz ortamlarda paylaşabilirsiniz.

Engellenme gibi durumlar oluyor mu?
Sistemde, sistemimize zarar verecek bir girişimde bulunmayan kişiler hiçbir şekilde engellenmemektedir.

Sitemdeki linkleri kolay şekilde kazanca dönüştürebilir miyim? (Örnek Site)
Sistemimizde Araçlar bölümünde yer alan Sayfa Script özelliğimiz ile sitenize ekleyeceğiniz basit bir js kodu sayesinde sitenizdeki belirttiğiniz domain uzantılarına ait tüm linkleri otomatik olarak Link.im servisimiz üzerinden kazanca dönüştürebilirsiniz.

Referans sistemi ile kazanç elde edebilir miyim?
Referans sistemimiz anlık olarak çalışmakta olup kendi alt üyelerinizi oluşturarak onların kazançlarından %10 pay sahibi olabilirsiniz.

Şikayet, iletişim ve yardım için ne yapmalıyım?
Sitemizin anasayfasında yer alan şikayet ve iletişim formlarını kullanarak bize sistem ve link şikayetlerinizi, yardım ve öneri taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yayıncı panelimize ait ekran görüntüleri:

Captcha sistemi olduğu için Link.im'i kullanmakta tereddüt eden üyelerimize belirtmek isteriz ki istatistiklerimize göre (Google'ın reCaptcha istatistikleri) ziyaretçilerimizin %22'sine reCaptcha çıkmamakta olup direk geçiş sağlayabiliyorlar. %70'lik kısım ise reCaptcha'dan başarılı bir şekilde geçiş sağlayabiliyor. Sadece %8 gibi küçük bir kısım reCaptcha'da hata yapıyor. Burada hata yapanlarda 2 ve sonraki denemelerde geçiş sağlamışlardır. Fakat Google bunun istatistiği sunmuyor. Ayrıca bu %8 içerisine spam girişimleride dahil.

Sonuç olarak Captcha hizmetinden tereddüt etmenize gerek yok. Link kısaltarak para kazanan herkes Link.im ile daha çok kazanacak!

Web: http://link.im
Şikayet: http://link.im/abuse
Yardım & İletişim: http://link.im/contact
Mail: mail@link.im

Keywords: url kısalt, url short, link kısalt, link short, url shortener, link shortener, earn money, para kazan, link para kazan

wmaraci
reklam

MCuhadar MCuhadar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)
Başarılar
ReklamTL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkür ederiz.
Kitleservers

kişi bu mesajı beğendi.

Kitleservers Kitleservers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet ve Bilişim hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
1 link kısalttım kazanç sağlayacağını düşündüğüm şekilde kısalttım ancak tık vs görünmüyor ki o alana hangi linki koysam şimdiye kadar minimum 100 kere tıklanması gerekirdi. Neden sayılmıyor acaba.

Dipnot: Link video öncesi player resmi altına kayıtlı player sanılıp tıklanıyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Kitleservers adlı üyeden alıntı

1 link kısalttım kazanç sağlayacağını düşündüğüm şekilde kısalttım ancak tık vs görünmüyor ki o alana hangi linki koysam şimdiye kadar minimum 100 kere tıklanması gerekirdi. Neden sayılmıyor acaba.

Dipnot: Link video öncesi player resmi altına kayıtlı player sanılıp tıklanıyor.

Özel mesaj yoluyla yada buradan kısalttığınız link ve site adresinizi iletirseniz inceleyelim.

Teşekkür ederiz.

Ek Olarak: Sistem hakkındaki deneyimlerinizi belirtirseniz seviniriz.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam ben kısalttım ve eklediğim zaman sadece sizin reklam açılıyor site açılmıyorve ayrıca kısallığım linki mobilden girince kopyalama yapamıyorum mobil yönden hatalar var herhalde yoksa benim yalnış yapıyorum linki ekleyip kısalt diyorum o kadar

Hadsbecs Hadsbecs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kars
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 19 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
reklam.tlde yapamadıgınız reklamcılık ve onlarca insanın emeğini çalıp üstüne yeni projelerle daha fazla kazanmaya çalışmanız yayıncıyı çalıştırıp emeğini vermemeniz birde üstüne firmayım demeniz çok ilginç..

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Hadsbecs adlı üyeden alıntı

reklam.tlde yapamadıgınız reklamcılık ve onlarca insanın emeğini çalıp üstüne yeni projelerle daha fazla kazanmaya çalışmanız yayıncıyı çalıştırıp emeğini vermemeniz birde üstüne firmayım demeniz çok ilginç..

İnsanlara kazançlarını ödediğimiz 4 yıldır bariz bir şey.

Link.TL ve Link.im'de haksız kazanç (hile) elde edenler dışında şimdiye kadar binlerce kişi ödeme aldı.

Reklam.TL ortaklığımız bitmiş olup bizim için kötü bir tecrübe olmuştur. Fakat amaç hiçbir zaman birilerini dolandırmak vs değildi. Dolandırmadıkta zaten. Sadece birkaç kişinin reklamveren sebebi ile ödemesi yapılamadı. Bu noktada ödeme alan kişilere nazaran bizi karalamak için sizin gibiler elinden geleni yapsın.

Link.TL dediğimiz zaman güven noktasında bilen biliyor.

Size iyi günler.

Ek Olarak:

koz4 adlı üyeden alıntı

Hocam ben kısalttım ve eklediğim zaman sadece sizin reklam açılıyor site açılmıyorve ayrıca kısallığım linki mobilden girince kopyalama yapamıyorum mobil yönden hatalar var herhalde yoksa benim yalnış yapıyorum linki ekleyip kısalt diyorum o kadar

Sorununuzu tam olarak anlayamadım. Site açılmayacak zaten. Reklam sayfası çıkacak link kısalttığınızda. Sonrasında alt kısımda reklamı geç (devam) butonu görünür ve ona tıklayıncada captcha sonrasında asıl kısalttığınız url adresine yönlendirilisiniz.

Mobilde sorunsuzca çalışmaktadır.

bozbey38 bozbey38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 12 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
2 gündür reklamlarınızda bir sıkıntı var. Turknet reklamından kaynaklandığını düşünmekteyim. Sayfa yükleniyor deyip kalıyor ve geri sayım yapmıyor dolayısıyla 2 gündür işlerim aksadı bir çözüm bulun...!!

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

bozbey38 adlı üyeden alıntı

2 gündür reklamlarınızda bir sıkıntı var. Turknet reklamından kaynaklandığını düşünmekteyim. Sayfa yükleniyor deyip kalıyor ve geri sayım yapmıyor dolayısıyla 2 gündür işlerim aksadı bir çözüm bulun...!!

Gerekli değişikliği 1-2 saat önce bizde farkedip yapmıştık. İlginiz için teşekkürler.

Ek Olarak:

Kitleservers adlı üyeden alıntı

koz4 adlı üyeden alıntı

Hadsbecs adlı üyeden alıntı

bozbey38 adlı üyeden alıntı

Ödeme alan üyelerimiz WM şartlarına uygun şekilde iTrade verirlerse seviniriz.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al