wmaraci reklam

Link kısaltma servisleri (Karşılaştırma!) Hangisi daha iyi?

20 Mesajlar 2.659 Okunma
wmaraci reklam

Dayj06 Dayj06 Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

ReklamTL adlı üyeden alıntı

Ödeme alt limiti $5 şeklindedir. Ödeme talebinden sonra 48 saat içerisinde ödeme yapılır.

Evet. Buna dikkat etmemişiz. Kazançlar bakiyenize doğru yansıyor fakat orada gösterirken küçük bir hata mevcut sanıyoruz ki. Bununla hemen ilgileniyoruz. Sadece gösterirken hatalı gösteriyordur. Endişelenmenizi gerektiren bir durum değildir.

Ek Olarak:

Bu sorun için tekrar Link.im yayıncı referanslarınızı kontrol edebilir misiniz? Sorun düzelmiş görünüyor şu an. Az önce gerekli çalışmayı yaptık.

Evet olması gerektiği gibi.
ReklamTL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

flinter flinter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad T** U**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Ben Link.im'i tercih ettim . Sayımlar sıkıntısız 3-4 dk geç geliyor sayımlar .

ReklamTL ReklamTL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı & E-Ticaret
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Konumuz günceldir arkadaşlar. Paylaşımlarınızı bekliyoruz.

• Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

Konumuz günceldir arkadaşlar. Paylaşımlarınızı bekliyoruz.

16 Mayıs Kazançları
1.sıradaki Binbox - 2.sıradaki Link.tL - 3.sıradaki Link.im - 4.sıradaki Shorte.st - 5.sıradaki Linkshirink - 6.sıradaki bc.vc

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Dayj06 adlı üyeden alıntı

16 Mayıs Kazançları
1.sıradaki Binbox - 2.sıradaki Link.tL - 3.sıradaki Link.im - 4.sıradaki Shorte.st - 5.sıradaki Linkshirink - 6.sıradaki bc.vc

Ziyaretçi sayılarınıda yazsaydınız keşke :)

Ek Olarak:

16 Mayıs Kazançları

• Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

Ek Olarak:

Ziyaretçi sayıları yazıyor zaten.
Link.im'de 2 husus cok canımı sıkıyor.
1.Linklerde tıklanılan kişi sayısı yazmıyor. ( Son 7 günün tıklaması hep bugünü gösteriyor )
2.Ödemelerde %10 kesinti yapmanız gerçekten 20-25 tane referans üyemde var hepsi fikir danışmak için bana yazıyor aynı durumdan şikayetçiler. Bugün ödememi 3-4 saat içerisinde aldım ama %10 kesinti yapılmış.

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Link.TL'ye çok güvenirim, çok nadir kazanç aksatır, Link.İM ile de bir bağlantısı bulunuyor galiba ama Link.İM'ye taşınmak istemiyorum. Düzenimi ben kurdum kısacası benim en çok sevdiğim Link.TL

TC Kimlik No istemesi güvensiz olduğu anlamına gelmiyor arkadaşlar. Günlük hayatta TC verdiğiniz onlarca kurum var. Şu anda ekran görüntüsü atmak isterdim ama upload etmeye üşendim ve zamanım yok.

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

1.Linklerde tıklanılan kişi sayısı yazmıyor. ( Son 7 günün tıklaması hep bugünü gösteriyor )
2.Ödemelerde %10 kesinti yapmanız gerçekten 20-25 tane referans üyemde var hepsi fikir danışmak için bana yazıyor aynı durumdan şikayetçiler. Bugün ödememi 3-4 saat içerisinde aldım ama %10 kesinti yapılmış.

Link.im için attığınız görselde ziyaretçi sayısı yok hocam.

Son 7 gün istatistiğini yazılımcımıza bildirdik o sorun bizimde dikkatimizde. Kaynağını çözmekle uğraşıyoruz. Test için açtığımız hesaplarda düzgün çalışıyor fakat yayıncılarımızın bazılarının hesaplarında sorunlu çalışıyor neden böyle olduğunu bizde çözemedik şu ana kadar.

Onun dışında yanlış dikkat etmiş olmalısınız %10 kesinti yapmıyoruz. Ödeme talebinde bulunurken belirtiliyor zaten PayPal'da 50$ altı ödemelerde $0.50'lık paypal işlem ücreti kesintisi yapıyoruz. Başkada bir kesinti yok.

Yani 10$ bakiyeniz biriktiğinde 0.50$ kesilerek hesabınıza 9.5$ aktarılıyor. Hesapladığınız gibi %10 değil hocam.

Ödemeniz hayırlı olsun, bol kazançlar dileriz.

Poi adlı üyeden alıntı

Link.TL'ye çok güvenirim, çok nadir kazanç aksatır, Link.İM ile de bir bağlantısı bulunuyor galiba ama Link.İM'ye taşınmak istemiyorum. Düzenimi ben kurdum kısacası benim en çok sevdiğim Link.TL

TC Kimlik No istemesi güvensiz olduğu anlamına gelmiyor arkadaşlar. Günlük hayatta TC verdiğiniz onlarca kurum var. Şu anda ekran görüntüsü atmak isterdim ama upload etmeye üşendim ve zamanım yok.

Teşekkür ederiz. Link.im'e geçip geçmemek sizin kararınız. Zaten Link.im'de Link.TL'de tarafımıza aittir.

Link.im ile Link.TL'de verdiğimiz hizmeti üst seviyeye taşıyarak daha kaliteli bir hizmet sunabilmeyi hedefliyoruz. Zaten bir önceki mesajda üyemizinde belirttiği gibi 3-4 saat içerisinde ödeme gerçekleşiyor. Tabi bunun için belirttiğimiz en geç süre 48 saat.

Umuyoruz ki aksilik yaşamadan Link.im hizmetini dünya çapında duyurabilir ve büyütebiliriz.

İlginize teşekkür ederiz!

• Üyelik 17.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

Link.im için attığınız görselde ziyaretçi sayısı yok hocam.

Son 7 gün istatistiğini yazılımcımıza bildirdik o sorun bizimde dikkatimizde. Kaynağını çözmekle uğraşıyoruz. Test için açtığımız hesaplarda düzgün çalışıyor fakat yayıncılarımızın bazılarının hesaplarında sorunlu çalışıyor neden böyle olduğunu bizde çözemedik şu ana kadar.

Onun dışında yanlış dikkat etmiş olmalısınız %10 kesinti yapmıyoruz. Ödeme talebinde bulunurken belirtiliyor zaten PayPal'da 50$ altı ödemelerde $0.50'lık paypal işlem ücreti kesintisi yapıyoruz. Başkada bir kesinti yok.

Yani 10$ bakiyeniz biriktiğinde 0.50$ kesilerek hesabınıza 9.5$ aktarılıyor. Hesapladığınız gibi %10 değil hocam.

Ödemeniz hayırlı olsun, bol kazançlar dileriz.

Teşekkür ederiz. Link.im'e geçip geçmemek sizin kararınız. Zaten Link.im'de Link.TL'de tarafımıza aittir.

Link.im ile Link.TL'de verdiğimiz hizmeti üst seviyeye taşıyarak daha kaliteli bir hizmet sunabilmeyi hedefliyoruz. Zaten bir önceki mesajda üyemizinde belirttiği gibi 3-4 saat içerisinde ödeme gerçekleşiyor. Tabi bunun için belirttiğimiz en geç süre 48 saat.

Umuyoruz ki aksilik yaşamadan Link.im hizmetini dünya çapında duyurabilir ve büyütebiliriz.

İlginize teşekkür ederiz!

Evet Şuanda En Hızlı Ödeme Yapan Servis link.im. Birkaç ufak düzenlemeden sonra Eminim ki 1 Numara olacağı kuşkusuz.

Link.TL'de söyle bir şey gözüme çarptı.
Eğerki sistem çoğul tıkları sayıyor ise bir düzenleme ile sadece tekil tıkları göstermesi iyi olurdu.
Çünkü CPM ortalaması ne kadar ise Hergün aynı istatistikle kazanımlarda da öyle oluyor örnek:1000 tık 2.9TL hergün aynı değer istatistiklerle ilerliyor.

• Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Sistem tamamen tekil sayım yapmakta. Diğer firmalar gibi çoğul sayım yapılıyor diyerek kullanıcıların kazançlarında karmaşa yaratmıyoruz. Orada 1000 tekil ziyaretçi için 2.90 TL kazanma sebebininiz büyük olasılık ile farklı ülkelerden de ziyaretçi almış olmanız. Başka bir açıklaması olamaz.

Söylediğiniz gibi kazançlar bir önceki güne göre hesaplanmamaktadır. Öyle bir alt yapısı yok sistemin. Gelen her Türkiye ziyaretçisi için 1000 tekil bazında fiyat ne ise onu verir.

Ek Olarak:

setek adlı üyeden alıntı

Ben Link.im'i tercih ettim . Sayımlar sıkıntısız 3-4 dk geç geliyor sayımlar .

Poi adlı üyeden alıntı

Ödeme alan üyelerimiz https://wmaraci.com/forum/internetten-para-kazanma/link-im-short-share-and-earn-yeni-216431.html bu konuya istinaden hesabımıza iTrade verirlerse seviniriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al