wmaraci reklam

Eğitim sitesine moderator alınacaktır.

13 Mesajlar 1.591 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

vaagon vaagon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
ogrenciler.biz adlı forum sitesini açalı 2 gün oldu. site tamamen artık oturdu. forumu yönetebileceğimiz.paslaşıp güzel işler çıkartabileceğimiz arkadaşlara ihtiyacım var bi ekip olacağız.ekip oalrak çalışacağız. para gözetmeyen. site geliri olunca para gözetecek arkadaşlara ihtiyacım var. nekadar çalışırsak okadar kazanırız. tekliflerinizi bekliyorum.

kişi ihtiyaç sayısı:
1 grafiker
2 smf den anlayan
1 seo,google optimizasyonundan anlayan
5 içerik sağlayıcı moderator

Fiyat pay vb. herşeyi sorabilirsiniz.
NOT: bu işe hevesli. genç arkadaşlar olursa daha iyi olur.daha önce sitesi olmayan veya free sitelerle uğraşan.

Planet Makale&Post
wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Benden size öneri siteye baktım ve çıktım. Ben uzun yıllardır eğitim sitelerinin gelişmesiyle uğraşıyorum. Smf olacak iş değil. İkincisi ekip bulmanız kolay değil. Üçüncüsü güzel bir blog açın orjinal özgün içerikle yavaş yavaş gelişirin. Bu şekilde işiniz çok zor. Nasıl bir rekabet ortamı içinde olduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz fakat ciddi anlamda rekabet olan bir sektör sizi bekliyor.

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
hocam artık ücretsiz iş yapan kalmadı.Bi düşünün adam sizin sitenize uğraşıp para bekleyeceğine kendi sitesini açar para bekler. :)
vaagon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Benden size öneri siteye baktım ve çıktım. Ben uzun yıllardır eğitim sitelerinin gelişmesiyle uğraşıyorum. Smf olacak iş değil. İkincisi ekip bulmanız kolay değil. Üçüncüsü güzel bir blog açın orjinal özgün içerikle yavaş yavaş gelişirin. Bu şekilde işiniz çok zor. Nasıl bir rekabet ortamı içinde olduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz fakat ciddi anlamda rekabet olan bir sektör sizi bekliyor.

biliyorum hocam sektörüde genelde ücretsiz rehberlik hizmeti vererek eğitim sitesi olmayan bir blogda bile aynı anda 1200 online gördüm. yine bu şekilde vurmayı düşünüyorum sektör olarak evet zor. fakat google gelim pek gözetmiyorum ama. değim gibi bilinerek rehberliğe gelen olabileceğini düşünüyorum. ekip işine gelirsek zaten ben böyle yıllardır webmaster kişiler değilde ne bilim bu işlere meraklı arkadaşlara devretmeyi düşünmekteyim. açmış bulundum bikere

Ek Olarak:

oyunrafi adlı üyeden alıntı

hocam artık ücretsiz iş yapan kalmadı.Bi düşünün adam sizin sitenize uğraşıp para bekleyeceğine kendi sitesini açar para bekler. :)

bunu dediğinizi not düşektim aslında :) bende farklı şekilde yazdım sitesi olmayan bu işlere meraklı dedim :)

Planet Makale&Post
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sitenin geçmişine bak en az 6 yıllıktır. Bu işin içinde olan biri olarak söylüyorum bunu. Sitenizi geliştirirken ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Hele ki bu smf asla olmaz. Smf tarih öncesinde kaldı.

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Hocam sitenin geçmişine bak en az 6 yıllıktır. Bu işin içinde olan biri olarak söylüyorum bunu. Sitenizi geliştirirken ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Hele ki bu smf asla olmaz. Smf tarih öncesinde kaldı.

wordpress düşündüm fakat etiket gir. işte resim gir zor bi durum gibi geldi mybb düşündüm hoşuma gitmiyor . en son smf kaldı

Planet Makale&Post

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress kurun. Etiket girmek zorunda değilsiniz. Ben eğitim sitemde hiç etiket kullanmadım.

• Üyelik 05.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek php coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 21 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Wordpress kurun. Etiket girmek zorunda değilsiniz. Ben eğitim sitemde hiç etiket kullanmadım.

sosyal ağ kursam nasıl olur sizce ? öğrencilere özel

Planet Makale&Post

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Buyurun http://eodev.com/ daha iyisini yapabilecekseniz hiç durmayın. Ama görüyorsunuz sektörde kimler var. Bunların çoğu şirket. Bireysel olacak işler değil.

stroza stroza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Ben yardımcı OLurum para felan gozetmeden smf anlamam ama konu felan paylaşırım teknoloji hakkında imzamdaki sitede benim site te

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al