wmaraci reklam

Her türlü gelir karşılığı domain'imi işletecek biri aranıyor.

5 Mesajlar 569 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Storm Storm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Sitem pes yamalarının bulunduğu bir site google ve yandex de çoğu kelimede 1 sayfa da yer alıyor.Sıra olarak 2-4 sıra arasında çıkıyor.Pes yamalarını forumlardan kopyalayıp özgün şekilde içerik girip paylaşıyoruz.Sabit hiti var.Fakat işletecek vaktimiz yok.Bu yüzden editör arıyorum.Siteye istediği reklamı vs alabilir.Kazandığı her türlü gelir onun olur.Host+domain vb ücretleri ben karşılıyorum.Amacım domaini satmak istemiyorum.Ama boşta kalmasın.İlgilenen arkadaşların pm atması yeterli.

wmaraci
reklam

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)
Sağlıklı bir sistem sunmadığınızı düşünüyorum, karşı tarafı mağdur etmeyecek ve etmeyeceğini bildiren bir bilgilendirme de yapsaydınız daha ilgi çekici olurdu sanırım.

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

Teknobilim adlı üyeden alıntı

Sağlıklı bir sistem sunmadığınızı düşünüyorum, karşı tarafı mağdur etmeyecek ve etmeyeceğini bildiren bir bilgilendirme de yapsaydınız daha ilgi çekici olurdu sanırım.

Hocam sistem kesinlikle uzun sürelidir.Site domaini 7 ay önce alındı.Büyük hevesle başladık fakat sonradan ilgilenemedik.Satıp da vazgeçmek istemediğimizden böyle bir sistem düşündük.Adsense hesabı olur başka reklam firması olur her türlü gelir kullanıcıya giderlerde bana ait.Yapması gerekende belli forumlardan konuları alıp özgün şekilde sunmak.Günlük belki 1 saat tutmaz.İlgilenen arkadaşların çıkacağını umuyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)
Umarım birileri talip olur, güzel düşünmüşsünüz belki de sunduğunuz domaini arayan birileri vardır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

Teknobilim adlı üyeden alıntı

Umarım birileri talip olur, güzel düşünmüşsünüz belki de sunduğunuz domaini arayan birileri vardır.

İki mesaj aldım biriyle anlaştım gibi hocam sanırım.Domaini çok hevesle aldığımdan satmak istemiyorum hocam belki arayanı vardır ama ileride çok daha değerli olacak gibi hissediyorum.
Teknobilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al