wmaraci reklam

Bilgisayar Alacağım Tavsiyeler ?

36 Mesajlar 5.750 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

er4269 adlı üyeden alıntı

Hmm evet laptoplarda o sorun var :( .Değerli yorumun için teşekkür ederim :)

Hocam sana şunu söyleyeyim abim de 2100 gibi bir fiyata benim bilgisayarı 3 katlayacak bir bilgisyar toplayabildi eğer toplayacaksan

http://www.teknobiyotik.com/

küçük bir ücret karşılığı birleştiriyorlarda güven açısından bir sorunun olmasın oldukça kaliteli bir firmadır genelde bilgisayar vb alışverişlerimizi ordan yapıyoruz tek sorun bilgisayarı montajlarken bazı parçaları yerlerine takmaya biliyorlar onun dışında bir eksiklerini görmedim şimdiye kadar

wmaraci
reklam

er4269 er4269 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 60 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

kelebek adlı üyeden alıntı

Hocam sana şunu söyleyeyim abim de 2100 gibi bir fiyata benim bilgisayarı 3 katlayacak bir bilgisyar toplayabildi eğer toplayacaksan

http://www.teknobiyotik.com/

küçük bir ücret karşılığı birleştiriyorlarda güven açısından bir sorunun olmasın oldukça kaliteli bir firmadır genelde bilgisayar vb alışverişlerimizi ordan yapıyoruz tek sorun bilgisayarı montajlarken bazı parçaları yerlerine takmaya biliyorlar onun dışında bir eksiklerini görmedim şimdiye kadar

Hmm teşekkür ederim (:

ercangulcay ercangulcay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Sistem Analisti
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 7, (%100)
oyun,film,ve photoshop gibi alanlarda kullanıp, kasma ve ısınma sorunu istemiyorsanız macbook pro alın derim. biraz pahalı ama performans ve kalitesiyle karşılığını fazlasıyla alırsınız. aşırı yüklenmezseniz fanların sesini neredeyse hiç duymazsınız.
her bilgisayarda olduğu gibi flash videolar ve siteler mac'in baş düşmanı. windows'ta kullanılan program ve oyunların birçoğu artık mac uyumlu yada alternatifleri var. bunlar olmadı orjinal windows kurarsınız sorun kökten çözülür. donanımların sistemle çalışması çok uyumlu. driver arama derdiniz yok. anti virüs kullanmanıza da gerek yok.
10 eylül'de yayınlanması beklenen mac os x mavericks sürümü ile cpu kullanımı neredeyse en alt seviyelere düşürülecek. şu an macbook'u alalı 4 ay oldu ortalama şarj süresi 6-7 saat gidiyor. yeni sürüm ile yeni nesil macbook air'lerde pil süresi 12 saat gideceği söyleniyor.

AhmetTokyuz AhmetTokyuz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

anilgzl adlı üyeden alıntı

Eğer bilgisayar başında çok vakit geçireceksen masaüstü alman daha doğru olur. Eğer ki dizüstü tercih edersen lenovo dışındaki tüm markalara ılımlı bakabilirsin.

Lenovo candır, gerisi heyecandır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)

Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

Lenovo candır, gerisi heyecandır.

İlk başta bende öyle düşünüyordum ancak plastik kasası sorun yaşatmaya başladı, çevremde 3 farklı lenovo model laptop var üçünde de sorun var.
Sony laptop'lar hoşuma gidiyor sağlamlık açısından.

"...bir daha gel, gel samsundan..."

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
ne için kullanacağınıza bağlı , iş ofis için dizüstü ideal ama oyun ev içinse masaüstü . tabi özellikleride kullanım amacınıza göre değişir :)

Ek Olarak: konuyu up latmışlar mobilden yazdım dikkatimden kaçtı
hangi bilgisayarı aldınız memnun musunuz?

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

İlk başta bende öyle düşünüyordum ancak plastik kasası sorun yaşatmaya başladı, çevremde 3 farklı lenovo model laptop var üçünde de sorun var.
Sony laptop'lar hoşuma gidiyor sağlamlık açısından.

Gittiğim kursta tanıştığım biri çocuk yeni laptop alacakmış, donanım bilgisi yoktu benden rica etti ve bir günümü ayırdım. Gittim VATAN'dan Lenovoyu yapıştırdım koydum önüne, Lenovoyu o kadar fazla kötülemişler ki öyle böyle değil, çocuk asker de ne zaman aklıma gelsem Allah Razı Olsun diye söyler sağolsun. Bu çocuk 3-4 sefer yolda elinden düşürmüş kırılma, çatlama ve patlama olmamış biraz çizikler mevcuttu oda doğal olarak. Çevrende sorun olabilir :o

RuyaWebAjans RuyaWebAjans www.ruyawebajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
lenovo leptop kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim :)

Kurumsal Temalar için Ruyadizayn.c o m tıklayınız.

mail: emre@ruyawebajans.com

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)

Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

Gittiğim kursta tanıştığım biri çocuk yeni laptop alacakmış, donanım bilgisi yoktu benden rica etti ve bir günümü ayırdım. Gittim VATAN'dan Lenovoyu yapıştırdım koydum önüne, Lenovoyu o kadar fazla kötülemişler ki öyle böyle değil, çocuk asker de ne zaman aklıma gelsem Allah Razı Olsun diye söyler sağolsun. Bu çocuk 3-4 sefer yolda elinden düşürmüş kırılma, çatlama ve patlama olmamış biraz çizikler mevcuttu oda doğal olarak. Çevrende sorun olabilir :o

Olabilir, bazı modeller belki daha sağlamdır ancak en azından benim kullandığım G570 modelinin plastik kasası çok sorunlu. Bilgisayarın üstüne otursan bu hale gelmez ama parça parça kopmaya kırılmaya başladı. (resim) G570'de yaşamadığım pil sorununuda G550'de yaşamıştım.

"...bir daha gel, gel samsundan..."

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Olabilir, bazı modeller belki daha sağlamdır ancak en azından benim kullandığım G570 modelinin plastik kasası çok sorunlu. Bilgisayarın üstüne otursan bu hale gelmez ama parça parça kopmaya kırılmaya başladı. (resim) G570'de yaşamadığım pil sorununuda G550'de yaşamıştım.

Ne yaptın hacı sen ona ya, darbe almadan o kadar hasar alacağını sanmıyorum.:confused:

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al