wmaraci reklam

Bilgisayar Alacağım Tavsiyeler ?

36 Mesajlar 5.748 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)
Bilgisayar alacağım ne alayım gibi bir yaklaşım son derecede yanlıştır. Öncelikle buna benzer tonlarca başlık var forumda ve gördüğüm her başlıkta bunun üstüne basarak söylüyorum; Bilgisayarı ne için kullanacaksınız? Bu sorunun cevabını kendinize dürüstçe verirseniz bize danışmanız gereken tek konu marka ve model olur :)

Laptop'a karar verirseniz şayet Asus N56 serisi ısınma sorunu olsun f/p olsun gerçekten kaliteli. Diğer markalar (Casper,Lenova,HP,Dell) bunlar ısnma problemi olan ve sabıkalı markalardır. Ek olarak şunu da belirteyim, Laptop seçerkende ne yapacağınıza iyi karar verin çünkü laptop seçmeye karar vermek bilgisayar almaya karar vermekten daha zor.

Kolay gelsin şimdiden hayırlı bol formatsız kullanımlar dilerim :)

wmaraci
reklam

er4269 er4269 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 60 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Aslında sağlam laptoplarda var :)

Zen adlı üyeden alıntı

masaüstü al eğer çok gezici değilsen. Kafana göre nasıl bir performans istiyorsan pc den parçaları al topla en iyisi...

Geziciyim film çok izlerim.Ama ekranın büyük olmasını istiyorum 15 inçlik bana yaramaz :).Toplama daha mı iyi oluyor ? Peki vatan bilgisayar toplama yapıyor mu ? bilgin var mı ?

KraLo adlı üyeden alıntı

Masaüstü önerirrim :)

Önerin için teşekkür ederim :)

Roycolt adlı üyeden alıntı

Hazır bilgisayarı önermem hiçbir zaman. Kendin topla, kendin kur. Laptop alacaksan da, lenovo öneririm.

Toplama düşünüyorum saten. Laptopda lenovo kullandım sağlama benziyor.

depresan adlı üyeden alıntı

samsung i7 işlemcili bir tane laptop al

Samsung'da çok ısınma sorunları oluyor diye biliyiyorum.Yanlış mı ?

AntiKKuntik adlı üyeden alıntı

ne için kullanacaksın?

Sürekli hd filmler izlerim.Call of Duty gibi yüksek performans istiyen oyunlar oynarım,ayrıca grafikerim photoshop gibi programların hızlı açılması ve kasma gibi sorunlar yapmamasını istiyorum.Buna göre önerilerin varsa verebilirsin :)

Modesly adlı üyeden alıntı

arkadaşların dediği gibi eğer çok gezici biriysen ve bilgisayara ihtiyaç duyuyorsan dizüstü al.

Hmm teşekkür ederim :)

anilgzl adlı üyeden alıntı

Eğer bilgisayar başında çok vakit geçireceksen masaüstü alman daha doğru olur. Eğer ki dizüstü tercih edersen lenovo dışındaki tüm markalara ılımlı bakabilirsin.

Evet bilgisayarda çok oturuyorum.Masaüstü o yönden iyi olabilir.Laptop alırsamda ısınma sorunu olmaması ve sarjnının uzun süre dayanması gerekiyor :)

cotroux adlı üyeden alıntı

Ben olsam leptop alırdım. Aldım da :) Bilgisayarda film izlediğini düşün istediğin yerde izlersin. Masaüstünde sandalyede çok zor olur. Bunları düşün. Ben 2-3 hafta önce Vatan'daki %30 indirim ile buradaki bilgisayarı aldım. Memnunum sesi baya sağlam çıkıyor :)

Hmm çağatay teşekkür ederim :)Ayrıca sık sık müzikte dinlerim :D sesin iyi olması lazım :)

myenes adlı üyeden alıntı

Bilgisayar alacağım ne alayım gibi bir yaklaşım son derecede yanlıştır. Öncelikle buna benzer tonlarca başlık var forumda ve gördüğüm her başlıkta bunun üstüne basarak söylüyorum; Bilgisayarı ne için kullanacaksınız? Bu sorunun cevabını kendinize dürüstçe verirseniz bize danışmanız gereken tek konu marka ve model olur :)

Laptop'a karar verirseniz şayet Asus N56 serisi ısınma sorunu olsun f/p olsun gerçekten kaliteli. Diğer markalar (Casper,Lenova,HP,Dell) bunlar ısnma problemi olan ve sabıkalı markalardır. Ek olarak şunu da belirteyim, Laptop seçerkende ne yapacağınıza iyi karar verin çünkü laptop seçmeye karar vermek bilgisayar almaya karar vermekten daha zor.

Kolay gelsin şimdiden hayırlı bol formatsız kullanımlar dilerim :)

Değerli yorumun için teşekkür ederim :) Bilgisayarımı oyun,film,ve photoshop gibi alanlarda kullanacağım ve kasma sorunu istemiyorum.Ayrıca laptop alırsam ısınma sorunun hiç olmaması gerek çünkü çok vakit geçiriyorum.

Ayrıca toplama pc alırsam vatan bilgisayar toplama yapıyor mu ? bi kere duymuştum sanki.

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)
Hocam ne için alcaksın gibi soruları okudum. Ve sen masaüstü TOPLAMA bilgisayar al, Ha birde özelikleri yüksek olsun :)

• Üyelik 13.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 60 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

KraLo adlı üyeden alıntı

Hocam ne için alcaksın gibi soruları okudum. Ve sen masaüstü TOPLAMA bilgisayar al, Ha birde özelikleri yüksek olsun :)

Evet saten özelliklerinin gayet iyi olması lazım :).Teşekkürler.

Konu Günceldir.Tavsiyelerinizi bekliyorum...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

beko beko Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 15 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hp marka bir laptop al rahatına bak. 1500 lira gibi bir değer ayırırsan özellikleri gayet yeterli bir hp laptop bulabilirsin. Teknosadan almanı ve turunuc indirim günlerini beklemeni tavsiye ederim 1900 tllik laptopu 1050 ye aldım turuncu indirim ile.

• Üyelik 13.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 60 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

beko adlı üyeden alıntı

hp marka bir laptop al rahatına bak.

Hmm :).Ama hpler ısınıyor diye duymuştum :)

beko beko Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 15 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

er4269 adlı üyeden alıntı

Hmm :).Ama hpler ısınıyor diye duymuştum :)

mesajımı daha sonra düzenleyerek biraz açtım. Evet ısınıyor bunun için 50-70 tl aralarında soğutucular mevcut.

• Üyelik 13.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 60 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

beko adlı üyeden alıntı

mesajımı daha sonra düzenleyerek biraz açtım. Evet ısınıyor bunun için 50-70 tl aralarında soğutucular mevcut.

okudum hmm saten vatan,teknosa vb yerlerden alıcağım... Teşekkür ederim :)

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Gezici değilsen masaüstü al leptop alırsan çok iyi al yoksa benim durumuma düşersin 3-4 yıl oldu 2,500 gibi bir rakama aldım + indirimdeyken şimdi bilgisayarcıya götürsem 250 veririm diyor çok aşırı ısınıyor klavyeye bile zor dokunuyorum.Ekranı kırıldı tamir için 400 tl istediler bi parçası bozulsa nerdeyse bilgisayar kadar tutuyor bence toplamam bir masa üstü bilgisayar al hem parçaları daha ucuz hemde geliştire biliyorsun

kullandığım bilgisayar;TOSHİBA A500

• Üyelik 13.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 60 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

kelebek adlı üyeden alıntı

Gezici değilsen masaüstü al leptop alırsan çok iyi al yoksa benim durumuma düşersin 3-4 yıl oldu 2,500 gibi bir rakama aldım + indirimdeyken şimdi bilgisayarcıya götürsem 250 veririm diyor çok aşırı ısınıyor klavyeye bile zor dokunuyorum.Ekranı kırıldı tamir için 400 tl istediler bi parçası bozulsa nerdeyse bilgisayar kadar tutuyor bence toplamam bir masa üstü bilgisayar al hem parçaları daha ucuz hemde geliştire biliyorsun

kullandığım bilgisayar;TOSHİBA A500

Hmm evet laptoplarda o sorun var :( .Değerli yorumun için teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al