wmaraci reklam

Joomla Hakkında bilgi [ Istek ]

13 Mesajlar 2.102 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gunesibrahim Gunesibrahim kampaletleri.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EGM
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar Googlede biraz araştırdım fakat birinci elden bilgiler daha mantıklı geliyor bana , şimdi joomlaya geçmek istiyorum ama sayfa düzeni falan nasıl oluyor o konuda bir bilgim yok Örnegin Anasayfa var ve bir sayfa daha eklemek istedim Ama o sayfayı nasıl ekleyecegm veya ekledigim zaman temada göründügü gibi o sayfada wordpresteki gibi kendi tema kullanılıyor olacakmı

wmaraci
reklam

Wulcan Wulcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Test ve Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
İsterseniz başta boş bir domain hosting üzerinde hiç olmazsa local de deneme yapın ben öyle öğrenmiştim. Bir sayfa oluşturmak için başta kategori sonra sayfa sonra makale oluşturuyorsun böyle bir sırası vardı yanlış hatırlamıyorsam

guneydesign guneydesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
ilk etap da yeni makale oluştur yazı ve resimlerini içeriğini ekle daha sonra yeni menü oluştur Menü Öğesi Türü bölümünden Tek Makale seç bu seçim sonucunda altta bir seçenek kutucuğu oluşacak buradan hazırladığın makaleyi seç Yani Öce Makale Sonra Menü bu kadar basit joomla hakkında başka sormak istediğin varsa yardımcı olabilirim KURULUM - MODÜL - EKLENTİ- SEO - GÜVENLİK -
Gunesibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

Guneydesign Web Tasarım izmir

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EGM
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

guneydesign adlı üyeden alıntı

ilk etap da yeni makale oluştur yazı ve resimlerini içeriğini ekle daha sonra yeni menü oluştur Menü Öğesi Türü bölümünden Tek Makale seç bu seçim sonucunda altta bir seçenek kutucuğu oluşacak buradan hazırladığın makaleyi seç Yani Öce Makale Sonra Menü bu kadar basit joomla hakkında başka sormak istediğin varsa yardımcı olabilirim KURULUM - MODÜL - EKLENTİ- SEO - GÜVENLİK -

ustad sayfamda joomla kurdum ama biraz karısık oldugundan pek sarmadı devam edemedim nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

guneydesign guneydesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
evet ilk etapta karışık gözüküyor ama wordpress kadar yorucu değil nerede takıldın söyle yardımcı olrum

Guneydesign Web Tasarım izmir

wptr wptr Wordpress Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Gunesibrahim adlı üyeden alıntı

ustad sayfamda joomla kurdum ama biraz karısık oldugundan pek sarmadı devam edemedim nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda

Wordpress'ten şaşma derim. Wp'de bir çok eklentiler yapılabişliyor. Wordpress'te istediğin her ne varsa yapabilirsin ve hem kullanması yönetici arayüzü joomla'dan daha kolay. Seo alt yapısı olarak zaten wp tartışmasız lider bir cms sistemi.

Temalarda, eklentide ve bir çok ek modüllerde wp en iyisi ve daha pratik bir kodlamaya sahip. O bakımdan sen wp den vazgeçme...

SukruAK SukruAK akwebhostingi.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Veri merkezi Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 706
  • Beğeniler 135 / 135
  • Ticaret 65, (%100)

wptr adlı üyeden alıntı

Wordpress'ten şaşma derim. Wp'de bir çok eklentiler yapılabişliyor. Wordpress'te istediğin her ne varsa yapabilirsin ve hem kullanması yönetici arayüzü joomla'dan daha kolay. Seo alt yapısı olarak zaten wp tartışmasız lider bir cms sistemi.

Temalarda, eklentide ve bir çok ek modüllerde wp en iyisi ve daha pratik bir kodlamaya sahip. O bakımdan sen wp den vazgeçme...

DÜşüncelerinize saygı duymakla birlikte 6 yıldır 200 den fazla kurumsal müşteri sitemizde joomla kullandık.

Gerek SEO, gerek eklenti çeşitliliği gereksede esnekliği ile AÇIK ARA ve TARTIŞILMAZ en iyi CMS dir.

Wordpressten kesinlikle daha kalitelidir.

Zaten yıllardır 1. lik ödülü alması da kesin ispatıdır

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EGM
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

wptr adlı üyeden alıntı

ustad Wordpress kolay güzel ama Joomlanın seo altyapısının daha güçlü oldugunu düşünüyorum
SukruAK

kişi bu mesajı beğendi.

wptr wptr Wordpress Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

Gunesibrahim adlı üyeden alıntı

ustad Wordpress kolay güzel ama Joomlanın seo altyapısının daha güçlü oldugunu düşünüyorum

Wp'nin dünyadaki tartışmasız en iyi ve en tutulan cms sistemi olması bence tesadüf değil :)

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EGM
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi orası öyle kalite tesadüf degil ama bilemiyorum Ama Joomlayı ögrenmeyide cok istiyorum arada kaldım böyle

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al