wmaraci reklam

1 Saat İçinde SİGARADAN KURTUL! - Pişman Olmayacaksın - Gel Sende ÖZGÜR OL

35 Mesajlar 4.649 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
[SIZE=3]Arkadaşlar Merhaba

Bu konuyu açma sebebim belki bir vesile olur bir umut belki bir yaraya melhem olurum diye açıyorum.Eğer sigara içiyorsanız sizden ricam hayatınızdan 5 dakikayı ayırın ve yazdıklarımı okuyun veya kitabı okuyun..Umarım sıkılmadan okursunuz.

Arkadaşlar kısaca anlatmak isterim..

Bir gün eşim dedi ki bir kitap varmış 8.Milyon baskı yapmış ve çok güzel yorumlar var. Herkes sigarayı bırakıyormuş. Bir deneyelim mi ne dersin dedi. Eşim sigara kullanmıyor bu arada. Ben de olur dedim, 15 yıldır sigara içen biri olarak hiç aklımda yok sigarayı bırakmak günde 1.5 paket sigara içen birisiydim.

Eşim O gün gitmiş kitabı almış, kitabı aldığı yerdeki kasiyer arkadaş da bende bu kitap ile sigarayı bıraktım ve 6 yıl oldu demiş kasiyerin bu sözleri eşim de merak duygusu uyandırmış o heyecan almış kitabı.

Şubat 2018 bir pazar sabahı eşim elinde kitap ile yanıma geldi ve aldım kitabı okumak ister misin dedi. Olur dedim ve 1 kahve 1 sigara yakıp kitabı okumaya başladım.. Dikkatinizi çekerim 1 sigara yakıp okumaya başladım :)

Neyse 10,20,40,60 derken ben hem kitap okuyorum hem bir yandan sigara içiyorum. O gün sadece 3 ya da 4 dal sigara içtim arkadaşlar, yanlış duymadınız ben günde 1.5 paket sigara içen adam o gün 3 yada 4 dal içtim.

Bir yandan kitap okuyorum bir yandan içiyorum 3 yada 4 dal sigarada bir tiksinti geldi, eşime döndüm dedim ki evde sigaraya dair ne varsa hepsini çöpe atıyoruz ve ben sigarayı bırakıyorum. Eşim sevinçten havalara uçtu her neyse. Sigaraya dair ne varsa her şey çöpe ve ben o gün bugündür sigara içmeyen "ÖZGÜR" bir insanım arkadaşlar.

Bir pazar sabahı okudum demiştim. Pazartesi işe gitmek için metrobüse bindiğimde eşimi aradım ve HAKKINI HELAL ET dedim, neden diye sordu 6 yıl bana bu koku ile katlandığın için dedim. Metrobüs de kalabalık içen içmeyen bir birine karışmış durumda, öyle acı ve pis bir koku vardı ki size anlatamam. Kısacası benim hikayem bu şekilde. Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Biliyorum şu anda bana sigara içen arkadaşlar kızıyorsunuz bu yazdıklarımı okurken bile içinizde sigarayı bırakma korkusu ile karşı karşıyasınız inanın bana hiç iyi bir şey yapmıyorsunuz.. Benim gibi insan sigarayı mı bırakır hadi canım demeyin, bende aynı şeyleri söylüyordum inanın bana isteyince oluyormuş.

Buraya yazmamdaki amaç hem eşime TEŞEKKÜR etmek, hem de belki 1 kişi 1 kişidir bu pis illetten belki kurtarırım vesile olurum diye açıyorum, umarım yanlış anlaşılmam. Eğer bir hatam olduysa affola. Son olarak bu bahsettiğim kitap 15 TL gibi (1 Paket Sigara) parası komik bir rakam ama hayatınıza kattığı değer o kadar fazla ki...

Okumak isterseniz
Kitap ismi: [COLOR=Red]Allen Carr - Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu[/COLOR] (Yönetim Reklam derse silerim) O:)

Arkadaşlar ben kitabı okudum, videoda aynı şekilde yardımcı oluyormuş bir çok yorum aldım bu konuda isterseniz kitabı isterseniz video nasıl arzu ederseniz tamamen size kalmış...

[/SIZE]

[SIZE=3]

[COLOR=#D14841]VİDEOYU SAKİN BİR KAFA İLE KESMEDEN ODAKLANARAK İZLEYİN LÜTFEN[/COLOR]

[/SIZE]
[SIZE=3]

[COLOR=#D14841]SONRASINDA MUTLAKA GÖRÜŞLERİNİZİ YAZINIZ BİZLERE..[/COLOR]

[/SIZE]
[SIZE=3]

[/SIZE]

[SIZE=3]

[CENTER]

Sizleri "ÖZGÜR" bir "İNSAN" olmaya davet ediyorum.

[/CENTER]
[/SIZE]
[SIZE=3]

[CENTER]Olmaz deme DENE kaybetmezsin... :)
BU YÖNTEM İLE BIRAKANLARI GÖRMEK İÇiN REFERANSLAR

[SIZE=4][COLOR=Red]Bu konuyu farklı bir forum sitesinde okuyup PİSLİKTEN (S i g a r a ) kurtulan arkadaşlar TEBRİK EDİYORUM SİZİ :)[/COLOR][/SIZE]

Barun adlı üyeden alıntı

Sigarayı bıraktım

[/CENTER]
[/SIZE]
Lütfen sigarıyı bırakmak isteyen arkadaşlarınızı etiketleyiniz. Pişman olmayacaklar aksine ÖzGÜR olacaklar.
bd

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Çok izledim bu adamın bu videosunu, bende işe yaramadı. Ben de zevk işi bu deyip boşverdim. İçen birisi olarak çok keyif alıyorum. ( içmeyenlere kesinlikle tavsiye etmem, bağımlı olduğum için ben öyle hissediyorum )

Hayatımızda zararı olmayan bişey yok. Şehirlerde soluduğumuz hava, dışarıdan yediğimiz yiyecekler, dışarıdan aldığımız genetiği bozulmuş meyveler-sebzeler, gıda ürünleri, bilmem kaç kez işlemden geçmiş, raf ömrü uzasın diye içine konmamış katkı maddesi kalmayan paketlenmiş ürünler...

Örnekler arttırılabilir... Şimdi diyeceksiniz ki bahanen bu mu ? Evet, bu. Bütçemi zorlamıyor ve bu dünyanın pisliğine karşı beni sakinleştiriyor, meşgul ediyor.

Edit: İmla.
miyondemli Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

UnPoo UnPoo UnPoo Code Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Günde 3 paket sigara içen arkadaşım askerde bir anda bırakıyorum dedi o yıl bu yıl içmiyor çocuk. Ki bu arkadaş için derdim "ben brakırım bunu da sen bırakamazsın" diye..

Şimdi 15 yıldır o sigaradan kurtulan biri ben hala günde bir paket ile devam eden biriyim. Yazık bana...

SEO, Scripts, Danışmanlık ↔ UnPoo!

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

Çok izledim bu adamın bu videosunu, bende işe yaramadı. Ben de zevk işi bu deyip boşverdim. İçen birisi olarak çok keyif alıyorum. ( içmeyenlere kesinlikle tavsiye etmem, bağımlı olduğum için ben öyle hissediyorum )

Hayatımızda zararı olmayan bişey yok. Şehirlerde soluduğumuz hava, dışarıdan yediğimiz yiyecekler, dışarıdan aldığımız genetiği bozulmuş meyveler-sebzeler, gıda ürünleri, bilmem kaç kez işlemden geçmiş, raf ömrü uzasın diye içine konmamış katkı maddesi kalmayan paketlenmiş ürünler...

Örnekler arttırılabilir... Şimdi diyeceksiniz ki bahanen bu mu ? Evet, bu. Bütçemi zorlamıyor ve bu dünyanın pisliğine karşı beni sakinleştiriyor, meşgul ediyor.

Edit: İmla.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.
Sizi ÖzGÜR olmaya davet ediyorum. Lütfen boşvermeyin deneyin lütfen...

UnPoo adlı üyeden alıntı

Günde 3 paket sigara içen arkadaşım askerde bir anda bırakıyorum dedi o yıl bu yıl içmiyor çocuk. Ki bu arkadaş için derdim "ben brakırım bunu da sen bırakamazsın" diye..

Şimdi 15 yıldır o sigaradan kurtulan biri ben hala günde bir paket ile devam eden biriyim. Yazık bana...

Aynı sizin gibi düşünen birisiydim hocam, yemin ederim size.
Lütfen hafife almayın en azından 1 saatinizi ayırıp izleyin lütfen.
ÖzGÜR olmanız dileğiyle...
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BayHavali BayHavali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 68 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
İçmediğim için bağımlılığa hiç inanmıyorum. Bence bırakmak isteyen bırakır.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
170’i arayıp veya bulunduğunuz yere en yakın merkeze giderek destek alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’nın hizmeti ücretsiz ve ilaçlar da. Kısmetse Pazartesi gidiyorum, dilerim bırakabilirim ve unutmazsam ilk izlenimimi burada da paylaşırım.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

BayHavali adlı üyeden alıntı

İçmediğim için bağımlılığa hiç inanmıyorum. Bence bırakmak isteyen bırakır.

Yorumunuz için teşekkür ediyorum hocam, daha önce bu duyguyu yaşamadığınız için bu şekilde düşünmeniz gayet normal hocam.
İçen arkadaşlar mutlaka ya videoyu ya da kitabı mutlaka okuyun veya izleyin...

nettebugun1 adlı üyeden alıntı

170’i arayıp veya bulunduğunuz yere en yakın merkeze giderek destek alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’nın hizmeti ücretsiz ve ilaçlar da. Kısmetse Pazartesi gidiyorum, dilerim bırakabilirim ve unutmazsam ilk izlenimimi burada da paylaşırım.

Pazartesiye inşallah gitmenize gerek kalmayacak hocam, sakin kafa ile ve bölünmeden videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum... 1 saatinizi ayırın sadece
İzledikten sonra mutlaka yorumunuzu buradan bize yazın.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
sonda sigara yakın dedi o sigarayı yaktım 3-4 çekişten sonra elim ağzıma gitmedi. bakalım nasıl olacak...

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)
Sigara içme vergisi olmalı. Sigara içenler içmeyenlerin sağlık sigortasının bir kısmını ödemeli.
MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

sonda sigara yakın dedi o sigarayı yaktım 3-4 çekişten sonra elim ağzıma gitmedi. bakalım nasıl olacak...

Mükemmel bir haber hocam.
Sizi tebrik ediyorum. ÖzGÜR kalmanız dileğiyle.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al