wmaraci reklam

120 bin lira ile neler yapılabilir ?

56 Mesajlar 6.917 Okunma
smmexpress

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

KralFx adlı üyeden alıntı

120bin liraya istanbulda ev yok gibi hocam kredi mredi de girmek istemiyorum.Başka yerden alsan da max getireceği kira 1000 lira olur heralde çok karlı olmaz gibi benım ıcın

Istanbulda o fiyata ev cok hocam tabi bebek te taksimde aramiyorsaniz gecen sene 2 tane 130 binden ev bulduk babamla aldik suan biri kirada birinde ben varim ve aylik 1000 lira getirisi var diger evin yanisi arayan dermaninida bulur belasinida yan (i bu atasozu boylemiydi tam hatirlamiyorum :D )

wmaraci
reklam

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Araba alın kiraya verin :)

www.osmanlidavetiyeci.com

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

anlaşılan o ki forexe devam. Bize gerisi yalan :)

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Abi gelirli bir site alsan ev kiralamaktan daha çok kazanırsın. Gelirli siteleri al abi koy başına bir editör sadece gelirine bak gitsin. Şahsen bende o para olsa ben öyle yapardım.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Kotil vallahi kardeşim neden bilmiyorum ama eskisi gibi internete giresim bile gelmiyor sitelerle ugrasmaya vaktim olsa dahi o vaktı ayırasım gelmıyor o yüzden ınternetten uzak bısey olması lazım. Ayrıca bugun gelır getıren sıte yarın da kesın getırecek dıye bı durum olmadıgı ıcın risk google a guvenıp de iş yapamayız :)

mmxceb mmxceb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
Dükkan al kardeşim, ver kiraya. O sırada bir kısım paranla Forexten devam eder kar yaptıktan sonra açarsın kafana göre bir mekan(cafe vs.). Kiosklar (AVM'lerin içindeki standlar - çikolata, çiğ köfte mısır vs satılabiliyor) var ankarada 140 bin TL civarı. Bir miktar kredi kullanıp bunları da düşünebilirsin. Saygılar.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

enkadin.net

bx10 bx10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Kafe türü bir şey düşünyorsanız şöyle yapabilirsiniz. Tabi tam net olarak bilmiyorum önerime göre araştırma yaparsanız kafanıza yatabilir.

Şuanda ığdır'da kalıyorum bir nargilenin maliyeti maksimum 3,5 TL burada. Tütündür közdür vs. İstanbul gibi batı şehirlerinde sanırım 10-15 TL gibi bir fiyata satılıyor. Üniversite öğrencileri için yada genç kesime hitap edecek şekilde bir kafe açarsanız, içinide ona göre dizayn ederseniz, canlı müzik vs aklınıza gelebilecek şeyleri eklerseniz tutulabilir. Günde 50 nargileyi 10 liradan satsanız 50x10= 500 TL, 3.5x50=175 TL, 500-175=325 TL. Günlük sadece nargileden 325 TL karınız bulunmakta bunun çayı,çerezi,soğuk içeceği,keki,tostu falan derken günlük 500 lira rahat bir gelir elde edebilirsiniz bence. Hele birde piyasanın biraz altında nargile satarsanız. Bunun için 120 bin lira yeterli olmayabilir fakat üzerine kredi çekerek yada biraz daha birikim yaparak bunu yapmak mümkün. Bu benim fikrim olur yada olmaz ama bana mantıklı gelmekte :)
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

bome bome İnsanlığı Yitirme ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 15 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Roycolt adlı üyeden alıntı

KralFx Kahve dükkanı mantıklı bir girişim olur hocam. Ancak ne kadar sermaye gerektirir bunu araştırmak gerekir.

12 bilgisayar diyen arkadaş "Kairos" sisteminden bahsediyor. Yani bilgisayar alacaksınız ve kiraya vereceksiniz. Biraz nette "Kairos" diye aratırsanız ne kadar uzak durmanız gerektiğini görebilirsiniz.

kairos sisteminden bahseden arkadaşına http://blojen.com/kairos-planet-gercekleri-dolandirici-midir-yoksa-para-kazanma-agi-mi/ bu yazıyı okut. 1 tanesini yalanlayabilirse sisteme dahil ol :D

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam ticaretten ziyade yerinizde olsam yatırıma giderim. Ev olabilir veya dolar hesabı açılabilir. Ayrıca bana PM attım, dönerseniz sevinirim

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Ev alıp kiraya ver. En kazançlı yoldur. Aldığın kiraları hiç harcama. 10 sene ya da 5 sene sonra evi zaten değerinden yükseğe satacaksın.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al