wmaraci reklam

2016 Model Aracım var kredi kartı alamıyorum

12 Mesajlar 1.069 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Gerçekten bence bana göre saçma bir durum , 2016 model aracım var vergisini bile işbank tan yatırdim dün şubeye gittim hesapta ufak da birikimim var , kredi kartına başvurmak için, şubedeki arkadaş başvurumu bile almadı bilmiyorum şube ile ilgili durummudur acaba fakat diyorki ya sigortalı işte calisacaksın ya da universite ögrencisi olacaksın yoksa onaylanmaz zaten,o yüzden işbank hesabımı gün içinde kapatacağım içindeki parayı alıp,anlamadığım durum şu zaten kredi karti borcumu ödeyemezsem aracıma rehin koymayacaklar mı?
Tebde kredi kartı için aramıştı beni,Galiba bankadan bankaya hatta şubeden şubeye değişiklik gösteriyor diye tahmin ediyorum

Böyle bir durum yaşayan var mı ya da konu hakkında bilgisi olan?

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Şubeden şubeye bankadan bankaya degisir. Subenin insiyatifinde. Mesleğe ilk başladığım zaman sigortam olmasına rağmen ilçede ki vakıf bankası kart vermezken ilde ki vakıf bankası hem kart hem kredi vermişti. Değişik bişey.
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
hkccrn Gerçekten değişik bir durum :)
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
uzunlarpc Bana sorarsan bence şuan kredi kartı çıkarma zamanı değil, ekonomik kötü.Bağımlısı oluyor insanın harcadıkça harcayası geliyor insanın. Gelirin varsa başvur. Milsa dün 2 tane iptal ettirdim. Şubenin söylediği de aslında bi nevi doğru bana da öyle denk geldi sigorta girişi olması gerekir diye söylendi ama hepsi palavra.

Kredi kartına sahip olmanın bir diğer yanı ise hani bu sahada serbest gezen elemanlar var kredi kartı çıkaranlar, işte onları bulunca oradan yap. Onlar zaten kafasına bilgiler yazıp başvurun onaylanıyor.

Öğrenciyken bana 5 bin tl kredi kartı verdiler yani hepsi saçma. Son tavsiyem ise Findex notuna baksan bi kardeş.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BASKIN BASKIN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Üniversite öğrencisiyim :D Her ay 3 defa hakkım var başvuruyorum. En son mesaj attım dedim ki "Ben üniversite öğrencisiyim 2 yıldır bankanızın kartını kullanıyorum şimdi ise kredi kartı almak istiyorum ama düzenli olarak 2 aydır başvuruda bulunuyorum daha başvuru metnini gönderir göndermez reddedildiğime dair mesaj alıyorum bunun sebebi nedir" dedim. Düzenli geliriniz olması gereklidir dedi (resmi olarak maaş) tekrar mail ile cevap verdim "Şaka mı yapıyorsunuz siz ben üniversite öğrencisiyim ve benden düzenli bir gelir istiyorsunuz o zaman neden başvuru alanına üniversite öğrencisi seçeneğini eklediniz" diye mail attım hizmet politikalarının olduğu mail ile karşılık verdiler. Demem odur ki hepsi beş para etmez.
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
sterk findeks notuma baksam ne farkedecek hocam şubeye gidip findeks notum iyi bana kredi kartı verebilirmisinizmi diyeceğim şuanlık işbank kredi kartı lazımdı olmadı başka bir arkadaşım üzerinden çözmeye çalışacağım aslında.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
Bir yerde calismiyorsan Bir gelirin varmı ? Ve bu gelirini belgeleyebiliyor musun ? . Eğer öyle ise o belgelerle gidersen sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Sabit bir gelir yada sigortaya ulaşamayınca sıkıntı yapıyorlar. Zaten gelirini bulamadıkları kişide onlar için müşteri sınıfına girmiyor.
Şubeden şubeye değişir fakat her halükarda son onay ve kart merkezden geliyor. Şube senin başvurunu kabul etse bile merkezin kabul etme ihtimali düşük. Arada güvenilir birisi olmadan zor gibi.
Sigortalı bir işin yada iyi bir birikmişin olsa, zorla sana kart vermek için beşinde gezerler.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Sigortalı olamadan almazsınız demiyorum ama vermiyorlar genelde. Marta kadar bekleyin derim. Kredi kartı çok sıkıntılı bir şey.

cagdaskorkmaz.com.tr

Cancan2905 Cancan2905 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 6 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
kredi notunuz beklentilerini karşılamamıştır. Bende şaşırdım normalde hiçbir banka sıkıntı çıkarmaz size

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al