wmaraci reklam

KYK Yurdunda Kantin

8 Mesajlar 5.224 Okunma
wmaraci reklam

BakiKala BakiKala Editör & Makale Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Herkese Merhabalar,
Ben Kyk yurdunda kalıyorum. Tek bir sorum olacak.
Kyk yurdunda kantin kaça kadar açık kalıyor resmi yazı ya da bilgisi olan varmı?
Geçen dönem yurtta bulunan kantin iflas etti. Başka bir kantinci geldi.
Kaldığım yurdun kantini ortak. Yani kızlar ve erkekler aynı kantini kullanıyor.
Kantinci Saat 11:30da kız tarafını kitliyor, yerleri temizliyorlar ve kantini kapatıyorlar.
Sorduğumuzda ise, çalışanlar robot değil adamlar 12de çıktıklarında saat 1:30da evlerine varıyorlar diyor.

Çalışanlar için haklı ama ben sadece kyk yurt kantininin resmiyette saat kaça kadar açık olduğunu öğrenmek istiyorum.

Üstelik yurt müdürü saat 12'ye kadar açık tutacaksın demiş. Özellikle kendisi yurt müdürü ya da yardımcı olan kişiler böyle bişi söylemedi. Ben istediğim için kapatıyorum. temizliğimizi yapıp çıkıyoruz. dedi.

Sizce böyle bir hakkı varmı?

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MimarKaan MimarKaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Bencillik yapıyorsun çalışanlarında bir ailesi ve dinlenmeye ihtiyaçları var gece 12 kadar senin bir çikolata veya başka bir şey almanı bekleyemez bu bir keyiftir nerede kalıyorsun bilmiyorum ama bazı yerlerde ulaşım sıkıntı kantin temizliği eve gitmesi en az 1 2 saatini alıyordur tek taraflı düşünme o saatte bir şeylerde yemek içmek ne kadar doğru tartışılır
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

BakiKala BakiKala Editör & Makale Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
MimarKaan Yukarıda çalışanlar için haklı yazdım.

Keyfiyetle felan alakası yok. Daha öncekilerde kantinciydi. Yeni gelen kantinci neden böyle birşey yapıyor? Sadece ben bunu öğrenmek istiyorum. Yasal olarak böyle bir hakkı varmı?

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.

MimarKaan MimarKaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
yarın sorarım babam kyk idari kısımda memur yani o kadar sıkıntı ki çalışanlarla ilgilenmek sorunları bitmiyor
BakiKala

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

samwinchester samwinchester Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 33 / 85
  • Ticaret 26, (%100)
kyklarda 23.00'dan sonra işlem yapamazsın parmak ile. Kantinci de 23.00'dan sonra açık tutmak zorunda değildir. Benim bulunduğum yurtta 23.00 olunca kasaya para dahi almıyorlardı parmak izini geçtim. Yasal olarak 23.00'a kadar açık tutmak zorundalar yani.

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Saat 23.30 itibariyle kantin işlemleri son bulur. Çünkü 2 vardiya olarak çalışırlar, 06.00 - 15.00, 15.00-00.00 kalan 30 dakika ise temizlik vaktidir. Benim okuduğum şehirdeki kantin sorumlusu bu şekilde belirtmişti. (2012-2014 yılı arası)

forzayandex forzayandex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği Öğrenc
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 29 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

samwinchester adlı üyeden alıntı

kyklarda 23.00'dan sonra işlem yapamazsın parmak ile. Kantinci de 23.00'dan sonra açık tutmak zorunda değildir. Benim bulunduğum yurtta 23.00 olunca kasaya para dahi almıyorlardı parmak izini geçtim. Yasal olarak 23.00'a kadar açık tutmak zorundalar yani.

Sen yemekhaneden bahsediyosun hocam. Dediğin yanlış. Kantini sormuş kendisi. Diğer yerleri bilmem ama bizim kantinimiz 12’ye kadar açık.

Sdr1034 Sdr1034 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 18 / 69
  • Ticaret 32, (%100)
Duyar kasmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Yasal olarak nesaat kaç ise o saate kadar çalışması gerekiyor. Yurt hangi bölge müdürlüğüne bağlı ise direkt olarak oraya telefon edin, isim vermeden bu bilgileri öğreneceğim deyin. Zamanında ben de kalmıştım. Kendi keyiflerine göre işletemezler devlet hizmeti verdiği yerlerde. Birebir münakaşaya girmeyin başka konularda da. Direkt memura çıkın, genelde onlar da geçiştirir. Sonrasında direkt genel müdürlük ve teftiş...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al