lostyazilim

AKK Hakkında

13 Mesajlar 2.141 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla yeni yılla beraber, 02.00-08.00 arasında ki kullanımlar adil kullanım kotasına dahil edilmeyecekti, ancak şuan saat 02.48 ve karşıma gelen ekran bu;

Madem bu saat aralığında ki kullanımlar AKK'ye dahil değil, bu ekran benim karşıma nasıl çıkıyor bu saatte. Yine milleti kandırmaya devam ediyorlar...

wmaraci
reklam

Karsavarx Karsavarx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
ben mart ayi diye hatirliyorum. webtekno da bu konu hakkinda bir paylasim yapilmisti.
burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.artiway.com.tr/?r=5469962

aidata aidata Yakında Erictus ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
1 mayısdan itibaren gece 02.00-08.00 arası kalkıyor
burakisci Fitzi

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
1 Mayıs'tan sonra olacak demişlerdi ama yinede sanmıyorum. Ne "çok yerli, çok milli, çok ülkesini seven" şirketler ülke vatandaşı için birşeyler yapıyor, ne de bakanlar teknoloji konusunda "onu yapıcaz bunu yapıcaz" diyipte dediğini yapıyor. Yıl oldu 2017, halen daha 1-2 mbps internet hızıyla dolaşıyorum. Ne cs go oyunuma girebiliyorum, ne bir download, ne bir upload yapabiliyorum seri şekilde.
burakisci Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

eXFreak eXFreak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 9 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
D3M1R
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

1 Mayıs'tan sonra olacak demişlerdi ama yinede sanmıyorum. Ne "çok yerli, çok milli, çok ülkesini seven" şirketler ülke vatandaşı için birşeyler yapıyor, ne de bakanlar teknoloji konusunda "onu yapıcaz bunu yapıcaz" diyipte dediğini yapıyor. Yıl oldu 2017, halen daha 1-2 mbps internet hızıyla dolaşıyorum. Ne cs go oyunuma girebiliyorum, ne bir download, ne bir upload yapabiliyorum seri şekilde.

alt yapı getirmek yada akk kaldırmak zor değil 2018 de diyorlarda 31.12.2018 bildiğiniz 2019 işte sadece 2 yıl daha milleti sömürmek için bir yol akk için yıllar önce düzgün bir sisteme oturabilirdi yada yok akk çok artar yurt içi ve yurt dışı internet portlarına daha fazla öderiz diyorlar luzumsuz harcamalara her yerden para bulunurken yada yok alt yapı yetmez dedikelrinde 15 temmuzda 3 ay herkese sınırsız internet verince sorun yokken böyle bir sistemle 2019 a kadar devam etmesi komik bide güya iş planında 2022 kadar her eve her lokasyona en az 100 mbit fiber internet diyor daha interneti olmayan bakır kablo geçen mekan çok adamlar para alamayacağı yere niye yatırım yapıyım diye onu geçtim eski binalar nasıl 100 mbit alacak ? yüz binlerce yolun deşilmesi var evlerin içindeki iç hat sistemleri var tarihi bina olduğu için dokunulmaması var
burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
2019da akk olmaz bu seferde sınırsız paket kalkıp kotalı pakete çevirmezler ise şükür edelim :D Sınırsız paketlerin fiyatlarını yükseltip , kotalıya mecbur bırakabilirler , benim tahminim bu şekilde .
burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Geçen gün bakanın açıklamalarını görmüştüm, orada kaldırdık diyordu yeni yılla beraber gece 02.00-08.00 arası, tamamen de 2018 de kalkacak diyordu ama anlaşılan onların da haberleri yok ne olduğundan. Normalde daha geç olacağını biliyordum da bakan öyle diyince öne alındı sanmıştım.

AhmetCakmak34 CS GO demişken dün AKK geçmeden gündüz CS GO oynayayım dedim biraz, ping ortalama 1500 en düşük de 1000 seviyelerine geldi :) Ben bu firmayı arayıp derdimi anlatmaya çalıştığımda karşımda ping nedir bilmeyen kişiler var, 2 yıldır ping sorunu çekiyorum hiçbir şekilde oyun oynayamıyorum :( Dün arkadaşlara atmak için çektiğim bir resim ;

AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Mac filtreleme yapıyorum modem'e, sadece tek cihaz bağlıyken bile ping oluyor. Dsmart interneti kullanıyorum. Arıyorum müşteri hizmetlerini, sürekli kopyala yapıştır cümlelerle bana cevaplar veriyorlar. Hele bayan müşteri hizmetleri çalışanları daha da bilgisiz bilgisiz cevaplar veriyorlar. Asıl sorunda burada işte. İnsanımız teknolojiyi hazır alıp kullanıyor. Ülke insanımız Facebook'ta Twitter'da Youtube'da nasıl popüler olurum veya nasıl çok para kazanırım diye uğraşırken ABD, Hindistan ve özellikle Rusya'daki insanlar nasıl bir Facebook, Twitter yaparım diye uğraşıyor, yazılım öğreniyor...
burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
akk'dan yana sıkıntısı olan arkadaşlar bana ulaşsın.

eXFreak :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al