wmaraci reklam

Alastyr'den Fiyat Saçmalığı

28 Mesajlar 3.361 Okunma
smmexpress

Manisalii Manisalii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Tamircisi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)
Merhabalar Alastyr'in yeni tasarımıyla birlikte web hosting fiyatlarında çok ciddi bir artış var neredeyse %100 lük bir artış göstermiş durumda 2 ay öncesine kadar 60 TL'ye alınan bir Standart Hosting paketi bugün 123 Tl'dir bunlara istinaden firma arayışına başlamış bulunmaktayım sizlerden tavsiyeler bekliyorum...

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Yeni host paketleri açmışlar ve dolara endekslediler fiyatları bundan dolayı olabilir :)

wptreni.com |  Wordpress Blogu

• Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)
Evet zaten bundan dolayı kaybeder diye düşünüyorum 5 yıldır Alastyr ile mutlu mesut çalışıyorduk ama bu şekilde fiyatları bir an da %100 yükseltmeleri bir müşterisi olarak beni olumsuz yönde etkiledi. Machine

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)
Türkiye için : Netinternet - Güzel Hosting - MUV / Eğer cloud sunucu isterseniz : Siterobot
Yurtdışı için: Godaddy - Wpengine - Hostgator / Eğer cloud sunucu isterseniz : Digitalocean - Bluehost - SiteGround + A2Hosting

wmaraci
wmaraci

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
Tasarımları gerçekten çok hoş olmuş, yeni bir başlangıç olsa gerek.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
alastyr 'ye de duyurmuş olalım.

• Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)
Scss araştıracağım verdiğiniz firmaları. Teşekkür ederim. İnşallah alastyr bu durumu düzeltir çalışmaya devam ederiz.

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Güzel hosting bakabilirsin genellikle iyi sitelerim burada. Anında hosting de kullanıyorum 1-2 kez problem oldu ddos yediğimizden başka sorun yok.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

alastyr alastyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 135 / 226
  • Ticaret 13, (%100)
Sorun şu ;

Kullandığınız hosting paketini aldığınızda örnek veriyorum 20 TL idi, aynı hosting paketi bir süre sonra zamlandı ve siz eski fiyattan kullanmaya devam ettiniz, biz sistemi dolara endeksleyince paketinizin fiyatı yeni fiyata denk geldi.

Bunu bir ticket açarak bize sorsaydınız paket fiyatınız güncellenebilirdi. Zam yapmadık, sorun sadece aynı paketi kullanıp bu paketin zaman icerisinde fiyat değişikliği göstermiş kullanıcılarda oluşuyor.

Fiyatları neden dolara endeksledik?
Dolar kurunun çok değişken olduğu ülkemizde, sürekli şekilde fiyatları sabit tutmaya çalışmak ciddi zarar oluşturmaya başladı, biz de fiyatları dolar üzerinden belirledik ve sabitledik, bunun karşılığında da Türk Lirası olarak faturalarda tutarları gösterip tahsilatları da Türk Lirası üzerinden yapıyoruz.

Keşke 5 yıllık çalıştığınız firmayı ilk hataya düştüğünde üzmeseydiniz :/

Manisali45 adlı üyeden alıntı

Scss araştıracağım verdiğiniz firmaları. Teşekkür ederim. İnşallah alastyr bu durumu düzeltir çalışmaya devam ederiz.

Ticket, herşeyin başı ticket, sorunu sorununuz olduğu taraf ile çözmeye çalışırsınız, eğer çözemezseniz başkalarını dahil edersiniz. Sıralamada hataya düşmüşsünüz :)
Sungmert Rastena muhammetdkaya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)
Sonuca Ticket ile çözüme ulaşılabilinseydi hiç bir şekilde çözüm bulunmadığını söylediler bende ısrarla birşeyler yapılamaz mı ? sorularıma hep aynı cevabı aldım malesef. Şuan beklemede duran 12 tane Hosting paketim var 1 hafta içinde sona erecek Ticket çözüm olsaydı inanın buraya yazmazdım alastyr

Evet zaten bundan dolayı kaybeder diye düşünüyorum 5 yıldır Alastyr ile mutlu mesut çalışıyorduk ama bu şekilde fiyatları bir an da %100 yükseltmeleri bir müşterisi olarak beni olumsuz yönde etkiledi

Mesela burada mutlu olduğumu belirtmişim memnun olduğum ortadaydı ama bir anda yükseldi 2 ay önce yeni hosting aldığımdada 60 liraydı şimdi yeni hosting almaya girdiğimde 120 kusur çıkıyor çözüm olursa yenileyeceğim zaten. Ben firmamdan memnun olmasam zaten 5 sene gibi bir süreçte çalışmazdım ama gerçekten çok memnun kaldığım bir firma devamlı ilgilenen gece geç saatte yazsam bile en geç 30 dakika içinde dönüş yapan bir firma her türlü çözümü teknik desteği yapmaları zorunlu olmadığı halde yaptıkları çok şey var. Sanırım Destek ekibinin pek yetkisi olmadığı için çözüm bulamadılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al