wmaraci reklam

Altından kalkamayacağın İşe Girmeyecen

14 Mesajlar 1.683 Okunma
wmaraci reklam

SerdarCR SerdarCR Akua Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Başlıkta da belirttiğim gibi, altından kalkamayacağın işe girmeyecen. Neyse konuya geçeyim. Öncelikle şunu söylemek istiyorum, kimseyi kimseye şikayet ettiğim falan yok.
Olay şöyle, resimlerde göreceğiniz şahıs, temasını forumdan bir kişiye vereceğini söylüyor. Ben de belki şans bugün bize güler diyerek, katılıyorum. Sonra bu arkadaş bana pm atıyor. Resimde gördüğünüz gibi.

Bu pm'den sonra ben mailimi kendisine iletiyorum. Ancak bana bir dönüş yapmıyor. Üstelik, ertesi gün ne oldu hocam bir terslik mi oldu diye sorduğumda cevap vermiyor. Yine resimde gördüğünüz gibi bu şahıs, bugün de online, ki ben pm attıktan sonra da online oldu.

Neyse olay anlaşılmıştır sanırım. Dediğim gibi kimsenin ücretsiz verceği temanın peşine aman ne olur diye düşmem. Sadece belki ben alırım diye şansımı denemek için pm atmıştım. O da böyle karşılık verdi sağolsun. Çok düşünceli bir arkadaşmış. Kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Amacım dediğim gibi şikayet ya da rezil etmek değil. Sadece boş vaatler vererek pirim yapmaya hakkınız yok. Kimsenin değerli vaktini çalmaya hakkınız yok. Eğer vazgeçeceksen işe girmeyeceksin. Ya da hani insanlık hali olur da veremeyeceğim kusura bakma dersin; ama hiç bir şekilde tınlamamak. Yok. Aaa izin vermem birader. Ne sana, ne de başkasına.

Aykut

wmaraci
reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
serdarcr Boş boş konuşma kardeşim oğlum yaşındasın daha. Senin gibi birçok kişi mesaj attı ve gelen mail'ların tamamına yanıt verdim. Seninkini gözden kaçırmış olabilirim. Kaldı ki bedava alacağın bir tema için böyle bir konu açılmaz! Kimseye tema göndermek zorunluluğum da yok cevap verme zorunluluğum da. Üstelik konuda temayı 1 kişiye vereceğim yazıyor. Senden önce demek ki birisine vermişim ve cevap verme gereği duymamışım. Cevap verme gereği de değil aslında. Bunca işin arasında insanın kaçırdığı bir şey olabilir. Olayları biraz iyi yönden düşünün, özellikle tanımadığınız insanlar hakkında.

• Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Boş boş konuşup mesaj atan sizsiniz. Bana siz pm attınız. Mail istediniz. Zaten temanızın peşinde değilim alın sizin olsun temanın. Yaşınızdan bahsediyorsunuz bir de 39 yaşında olmanız değil önemli olan, benim için önemli olan o yılları nasıl doldurduğunuzdur. Bir cevap vermediniz siz. Size soru sordum ben bi sıkıntı mı var buna rağmen gözünüzden kaçmışsa bırakın bu işleri. Bana yaşınızdan bahsetmeyin. Zaten yaşınız olduğu için ağır konuşmadım. Neyse konu kapansın amacıma ulaştım ben. Yüzünüze söylemiş kadar oldum.
Aykut

• Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
He kardeşim he :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
serdarcr Mesajların hepsini okudum ama bence yanlış yoldasın ve işte bu yüzden artık forumlar ölüyor ve insanlar bir şeyini paylaşmıyor. Yani kimse kimseye mesaj atmak zorunda değil.. Eee geçenlerde buranın adminlerinden Paşa bana domainlerin fiyatını sordu bende mesaj attım oda bana geri cevap vermedi şimdi bende ona mı konu açıyım. Belki de sana vermek istemedi ve vermedi. Mail at dedi atmadı temayı çok mu atmak zorunda.. Lütfen yapmayın böyle şeyler.
Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Demek istediğim vermeyeceksen bana mesaj neden atıyosun? Mailini bekledim ben adamın bari de ki ver veremececeğim vazgeçtim. Adama mesaj attığım halde ne oldu sıkıntımı var diye. Adam acıklama bile yapmadı. Aynısı size olursa siz çeker gidersiniz ben gitmem. Hocam siz olayı anlamamışsınız, neyse uzatmaya gerek yok.
Euphrates

• Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Kardeşim bak yukarıda ne yazdım. Tanımadığın ve şuan nelerle uğraştığını bilmediğin insanlar hakkında hüküm verme! Benim 2 gündür cenazem var ve buna rağmen yaptığım işler gereği foruma giriş yapıyorum. Sadece buraya değil, diğer forumlara da. Sana o mesajı yazdığımı bile hatırlamıyorum şuan mesela. Sen bana 1 pm daha göndersen ve bu şekilde konu açacağına durumu anlatsan, olgun bir şey yapmış olurdun ve bende sana geri dönüş yapardım bir şekilde. Şu forumda insanlara en çok yardımcı olan kişilerin başında geliyorum belki de. Ama arada senin gibi insafsızlar da çıkıyor yapacak bir şey yok :)

• Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Size zaten mesaj atarak o olgunluğu göstermiş oldum ben. Ancak siz geri dönüş yapmadınız. İnsafsız olan sizsiniz ve 39 yaşındayım diye böbürlenirken çocukça hareketler yaptığınızı görmüyorsunuz. Bana bir yararınız olmadı, üzerimde bir emeğiniz yok yani. burada hakaret etmeye başlamayalım şimdi. Sokakta görsem amca derim size. Size hakaret etmeyeceğim. Belliki üslubunuz bozuk. Bu yaştan sonra ben düzeltemem. Başkası da düzeltemez. Ayrıca tanımadığın falan derken, bana cenazen olduğunu açıklayabilirdin bu konuya attığın ilk mesajda. Boş boş konuşma derken onu diyeydin. Bu konuyu açma sebebim size sorununuzu sorduğum halde tınlamamanız zaten. Ben size ilk mesaj attım. Sonra bu konuyu açma gereği duydum. Uzatmaya gerek yok. Haksız olduğunuzu kabul edin ya da etmeyin. Ben kendimce doğru olanı yaptım pişman da değilim. Her şeye rağmen, iyi günler dilerim. Başınız sağ olsun.

Aykut
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Sakin olmakta fayda var. Eğer durumu çözecek ise arkadaştan parayla satın alıp hediye edeyim olay tatlıya bağlansın ben de bir abi edasıyla gülümseyeyim :) Az tansiyon düşsün, gerek yok böyle atarlara arkadaşlar..
faruk16 birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam, mesele tema değil. Gözünüzü seveyim yaa. :)

CenkOnsoy

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al