wmaraci reklam

Araba almak istiyorum

13 Mesajlar 1.475 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Slaytix Slaytix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenciyiz ya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar;

araba almak istiyorum fakat ilk arabam olucak ama ilk deneyimim olmicak tabiki :D

3 yıldan fazladır araba kullanıyorum . artık bir araba almann vaktinin geldiğini düşünüyorum. bütçe olarak 20-27k belirledim. daha fazla çıkmicağım.

öncelikle yılda 1-2 kez uzun yolculuğa çıkıyorum. arabayı çok fazla kullaıcağımı düşünmüyorum. amcamın arabası sıfır aldığımız zaman genelde ben kullandım ve 2 senedir hala 30 bin km'de aslında oda uzun yolculuk yaptım birkaç defa o yüzden yoksa çok kullanmıyordum zaten.

arabanın biraz özel havasının olmasını istiyorum. elektronik bilgim iyidir aracı kendi imkanlarımla modifiye edebilirim.

şuan aklımda olanlar tabiki:

ilk olarak BMW hastasıyım, bu tarz arabaları kullanmayı çok severim. örnek olarak;

şu ilan dikkatimi çekti;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sunrooflu-bmw-520-i-duz-vites-528367323/detay

veya böyle bir araba :D
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-galeri-ates-den-emsalsiz-3.18ia-sunrofludur-556167666/detay

2. araç mesela: Chevrolet Aveo

örnek araba: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-cagli-2011-chevrolet-aveo-1.2-dusuk-km-587685556/detay

3. araç peugeot 301 (30k yazılmış !)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-uygun-301-581532008/detay

bu arabalar arasında kaldım. gönlümde olan BMW'ler (benzinden yana sıkıntım yok) fakat çok sıkıntıya giriceksem diğer araçlardan birini almak isterim.

not: bu tarz arabaları seviyorum bana kalkıp bu para az git uno, tofaş tarzı araba al tarzı cümleler kullanıcak kullanmasın.

Bir şeyi sevmenin yolu, bunun kaybolabileceğini fark etmektir.
wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Size önerim daha önce arabanız olmadıysa size sorun çıkarmayacak temiz araba almanızı öneririm. 301 bunun için güzel bir tercih hem az yakar hem parça derdiniz olmaz . Bmw bulaşmayın derim bütçenizi de sarsacaktır. Size önerimi kulak ardı etmemenizi öneririm.

Bmw bulaşmayın dememde ki sebep yaşından ve kullanım türünden dolayı size motor , alt bakım , şanzıman gibi çok dertler açacağıdır.

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Eski model almak yerine daha yeni model almanızı tavsiye ederim. Örnek olarak Aveo daha uygun gibi gözüküyor.

-Bura komple benim.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Kardeşim bmw çok güzel bir araba bende de vardı 5.25. Binisi gidişi herşeyiyle güzel ama gel gor ki sanayi ye de çok girersin. Yakıtı bende umursamadim lpg bile takmadim. Ama en ufak arıza da sağlam bir servise gitmen gerek. Sanayide ki ustalar daha da mahvedebilir e serviste pahalı ona gore düşün. Kilometre 200.000e kadar al bin sorun yasamazsin kolay kolay.
Chevrolet Türkiye piyasasından çekildi aklında bulunsun. Pazarı var arabanın ama olması gerekenden çok daha az.
Peugeot ise tavsiye ederim ama konfor yönünden estetik yönünden biraz eksik kalıyor . Yakıtı iyi. O paraya bir laguna 2 al yasa megane 2. Bin gez istediğin kadar. Ama Bmw ye bakarım diyorsan tabi ki Bmw den şaşma. Yolda bırakmaz yoldan gelince yapar yapacağını

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
BMW'ler sana çok sorun çıkaracaktır. Üstelik bu sorunları çözmek için de yüksek masraflar ödersin. Düşük modelli ve yüksek kilometreli araçlar başına dert açar. Tavsiyem yüksek modelli araçlara yönelmen. Peugeot ideal gibi duruyor.

Slaytix Slaytix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenciyiz ya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

murattat adlı üyeden alıntı

Size önerim daha önce arabanız olmadıysa size sorun çıkarmayacak temiz araba almanızı öneririm. 301 bunun için güzel bir tercih hem az yakar hem parça derdiniz olmaz . Bmw bulaşmayın derim bütçenizi de sarsacaktır. Size önerimi kulak ardı etmemenizi öneririm.

Bmw bulaşmayın dememde ki sebep yaşından ve kullanım türünden dolayı size motor , alt bakım , şanzıman gibi çok dertler açacağıdır.

öncelikle merhabalar hocam, haklısınız bmw'nin yaşı var ama temizini bulduğumda yaşına bakmam :D

301' güzel araba ama çok sade duruyor yani çok zorda kalmadıkça 301'e yaklaşmam gibime geliyor

not: daha önce arabam olmadı ama dediğim gibi amcamın nissan qhasqhai'sini 1 seneden fazla kullandım .

değerli yorumunuz için teşekkür ederim...

msa52 adlı üyeden alıntı

Eski model almak yerine daha yeni model almanızı tavsiye ederim. Örnek olarak Aveo daha uygun gibi gözüküyor.

Merhabalar hocam, evet aveo yu ben yeni farkettim 2010 modelleri bile çok ucuz fakat bu fransız malı bir arabanın bu kadar ucuz olması beni düşündürdü .
bilemiyorum ama 301'den önce sırası

hkccrn adlı üyeden alıntı

Kardeşim bmw çok güzel bir araba bende de vardı 5.25. Binisi gidişi herşeyiyle güzel ama gel gor ki sanayi ye de çok girersin. Yakıtı bende umursamadim lpg bile takmadim. Ama en ufak arıza da sağlam bir servise gitmen gerek. Sanayide ki ustalar daha da mahvedebilir e serviste pahalı ona gore düşün. Kilometre 200.000e kadar al bin sorun yasamazsin kolay kolay.
Chevrolet Türkiye piyasasından çekildi aklında bulunsun. Pazarı var arabanın ama olması gerekenden çok daha az.
Peugeot ise tavsiye ederim ama konfor yönünden estetik yönünden biraz eksik kalıyor . Yakıtı iyi. O paraya bir laguna 2 al yasa megane 2. Bin gez istediğin kadar. Ama Bmw ye bakarım diyorsan tabi ki Bmw den şaşma. Yolda bırakmaz yoldan gelince yapar yapacağını

bmw' sevdası var bende , bmw'den şaşmam diye düşünüyorum fakat beni yıpratmasını da istemiyorum bu yüzden temizini bulduğum an alırım :D

isousluer adlı üyeden alıntı

BMW'ler sana çok sorun çıkaracaktır. Üstelik bu sorunları çözmek için de yüksek masraflar ödersin. Düşük modelli ve yüksek kilometreli araçlar başına dert açar. Tavsiyem yüksek modelli araçlara yönelmen. Peugeot ideal gibi duruyor.

301 sade durmasa benim için gerçekten araç iyi ama temizi çok az ve bulunması zor.

hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Bir şeyi sevmenin yolu, bunun kaybolabileceğini fark etmektir.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
hocam hondalarada bakabilirsiniz bu fiyata çok güzel gider hondalarda :D

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Komple boyalı, pert araçlardan uzak durmalısınız.

Opel araçlara bakabilirsiniz.

Bir Bmw hastası olarak söylüyorum bunu :)

vergiseldestek vergiseldestek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 6 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
En eski kasasindan beri Aveo kullanıyorum Türkiye ye gelirse yüksektecem dedikodulara hiç bakmadan temiz bir aveo bakıp alin ancak biraz limiti yükseltip yeni Aveo t300 kasa olmasi lazim alirsaniz pisman olmazsiniz

1.3 d orta paket özellikleri

Yokus kalkış desteği
8 hava yastığı
Eko / start stop
Hiz sabitleyici/limitleyici
Esp
Bluetooth vs vs

Yanisira cok düşük yakit tüketimi var sehir ici 4.7 kullanıyorum.

Linea ile ayni para linea bombos
Slaytix

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Benzinli almayın. 150 Bin üstünden dizel almayın. Hele hele gidip de 300 binde araba hiç almayın hocam.
Slaytix

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al