wmaraci reklam

Araba almak istiyorum Tecrübelerinize ihtiyacım var.

22 Mesajlar 4.028 Okunma
wmaraci reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Arkadaşlar araba almayı düşünüyorum bunun içinde bir süredir araştırma halindeyim. Şu an için 2 araç için kararsız kalmış durumdayım. 1.4 97-2000 arası polo ile 2000 clio symbol RTA. Okuduğu yorumlarda polo için sınıfının lideri deniliyor ve benimde gönlümde yatan bu araç. Ancak parça masrafı biraz korkutuyor. Clio için ise parça sıkıntısı olmamasından dolayı önerenler çok. Kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini belirtebilirlerse çok memnun olurum. Yarın araba pazarına doğru uğrayacağım ona göre gitmeden kafamda birşeylerin daha net olmasını istiyorum.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
reklam

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Bizde 2004 Model Clio 1.2 HB vardı hocam çok memnunduk.Tam bir yakıt cimrisiydi.Kullanımı çok rahat seri ve kıvrak bir araçtı.Hem spor hem aile arabası olarak süper bir arabaydı.Satıştada çok az zarar ettik.Öneririm hocam :)
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Bizde 2004 Model Clio 1.2 HB vardı hocam çok memnunduk.Tam bir yakıt cimrisiydi.Kullanımı çok rahat seri ve kıvrak bir araçtı.Hem spor hem aile arabası olarak süper bir arabaydı.Satıştada çok az zarar ettik.Öneririm hocam :)

Arıza durumları felan nasıl oluyor hocam. Çok masrafı felan olurmu?

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Teşekkür ediyorum hocam yorumun için. Arıza durumları felan nasıl oluyor hocam. Çok masrafı felan olurmu?

Parçaları çok ucuz oluyor her yerde bulabiliyorsunuz.Fakat 2.el alacağınız için temiz olmasına çok dikkat edin.Biz yüzbaşından aldık.Çok iyi bakmış araca bizde memnun kaldık.Yeni model araç alacağımız için satmıştık.Hem iyi araba olmasından hem de ilk göz ağrımız olmasından hala özlüyorum desem yeridir :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Parçaları çok ucuz oluyor her yerde bulabiliyorsunuz.Fakat 2.el alacağınız için temiz olmasına çok dikkat edin.Biz yüzbaşından aldık.Çok iyi bakmış araca bizde memnun kaldık.Yeni model araç alacağımız için satmıştık.Hem iyi araba olmasından hem de ilk göz ağrımız olmasından hala özlüyorum desem yeridir :)

Ben temizliğinden pek anlamamda azda olsa anlayan bir tanıdık ile gideceğim. Almadan bir ustaya sokarım zaten. Teşekkür ediyorum hocam yorumların için.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

Ben temizliğinden pek anlamamda azda olsa anlayan bir tanıdık ile gideceğim. Almadan bir ustaya sokarım zaten. Teşekkür ediyorum hocam yorumların için.

Önemli değil hocam.Yine siz bilirsiniz ama bizde ilk başta pololara bakmıştık.Modelleri düşük oluyor hemde yüksek km'de oluyor.Açıkcası 97-2000 arasında alacağınız vw polodan pek hayır görmezsiniz.Yıpramış oluyor genellikle.Yardıma ihtiyacınız olursa yardım ederim hocam.Almadan önce bilgisayarlı teste sokun.Herşeyi çıkıyor çok rahat ediyorsunuz :)

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
İkisi de beğendiğim araba modelleridir. clio symbol görünüş ve yedek parça bakımından daha uygun olur, sanırım.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Önemli değil hocam.Yine siz bilirsiniz ama bizde ilk başta pololara bakmıştık.Modelleri düşük oluyor hemde yüksek km'de oluyor.Açıkcası 97-2000 arasında alacağınız vw polodan pek hayır görmezsiniz.Yıpramış oluyor genellikle.Yardıma ihtiyacınız olursa yardım ederim hocam.Almadan önce bilgisayarlı teste sokun.Herşeyi çıkıyor çok rahat ediyorsunuz :)

Clio'yu da 2000 civarı düşündüğüm için yıpranmayı düşünmedim hocam açıkçası. Ama göz önünde bulunduracağım.

Ek Olarak:

deeprock2 adlı üyeden alıntı

İkisi de beğendiğim araba modelleridir. clio symbol görünüş ve yedek parça bakımından daha uygun olur, sanırım.

Clio'nun kullanımıda hoşuma gidiyor benim. Ama daha önce polo kullanmadım o yüzden kıyaslama yapamıyorum malesef.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

Clio'yu da 2000 civarı düşündüğüm için yıpranmayı düşünmedim hocam açıkçası. Ama göz önünde bulunduracağım.

Alırken hiç değilse sıkıldığınızda satabileceğiniz bir araç olmasına dikkat edin.Birde 100.000 km'yi aşmamış olması sizin için avantaj olacaktır.Başkada aklıma gelen birşey yok hocam.Şimdiden hayırlı olsun :)

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Alırken hiç değilse sıkıldığınızda satabileceğiniz bir araç olmasına dikkat edin.Birde 100.000 km'yi aşmamış olması sizin için avantaj olacaktır.Başkada aklıma gelen birşey yok hocam.Şimdiden hayırlı olsun :)

Teşekkür ediyorum hocam :) İnş yarın kafama göre birşeyler bulurum sabırsızlanmaya başladım artık :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al