Aranızda Aşk Adamı Var mı ?

22 Mesajlar 2.002 Okunma
smmexpress

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
Biliyorum böyle bir yerde böyle bir şey sorulmaz ama kafayı yemek üzereyim.

Bunları dinleyip yardımcı olanlara şimdiden sonsuz teşekkürleri bir borç bilirim.
Arkadaşlar benim bir arkadaşım vardı bu çocuk 2 farklı kızla çıkmak için çabalıyordu ancak her 2 kızda benden hoşlandı ve arkadaşım bu duruma çok uyuz oldu daha yeni tanışmıştık onunla. Ondan sonra biz sıkı fıkı olduk tabi bu çocukla ancak şöyle bir 4 hafta önce bir kızla çıkmaya başladım arkadaşım benim telimden kızın numarasını alıp fake hesap olarak bunu işletip tavlamaya çalıştı öc almak için benden. Kızda mesaj atıp söyledi her şeyi bana. Ardından arkadaşım böyle bir şey yaptığı için bana sert çıkıştı kız nasıl seçemez mişim arkadaşlarımı filan bende böyle yaptığıi için ayrılmak istedim. Ayrıldık sabah çok özledim diye mesaj attı barıştık ancak her fırsatta bu olayı kafama kaktı ve konuşmaları filan değişti eskisi gibi değildi artık bana karşı. Ve haliyle ayrıldık. 3 gün önce şimdi ise başkalarıyla geziyor ama whatsapp durumlarına filan sürekli bir şeyler yazıyor " Sessizliiği dinle söyleyecek çok şeyi var v. s diye " sizce ben kıza mesaj atmalı mıyım yoksa susmalı mıyım. Kızdan defalarca arkadaşlarım adına özür diledim ancak ne dersem diyim yine de sözümü dinlemedi.

Ve bir kız arkadaşım eski bana para karşılığı yatma teklifinde bulundu bende bunu gidip ona anlattım görüşme dedi görüşmedim. Buda üste bindi tabi şimdi sizce ben ne yapmalıyım?

ve bende anlaması için whatsapp durumuma şöyle yazdım. " Bir obur çocuğun pastayı sevmesi gibiydi her şey bir obur çocuğun elinden alınan pastaya döndü her şey"

Yazdım sileyim mi evet onu geri istiyorum ama dönen ben olursam kaybederim.

wmaraci
reklam

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
hocam yaş kaç acaba? Çok çocuğumsu şeyler bunlar.
benim telimden kızın numarasını alıp fake hesap olarak bunu işletip tavlamaya çalıştı
hangi devir de yaşıyoruz. Ben olsam o arkadaşlarımı siler atardım. Öyle bir kahpelik yapılmaz. İlişkiniz uzun değilse (2-3)yıldan , başka yöne doğrulurdum. Çünkü eski kız arkadaşınız şuan eğleniyor ve ben oturup onu düşünmem.
Her zaman kaçan taraf ol ve 4S kuralını uygula :)
sguneci Regex

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
ChesterFiel hocam ben 24 yaşındayım ancak benlik ortada hiç bir olay yok tamamen yanlış insanlarla tnanşmamdan kaynaklanıyor bunu yapan insan 28 yaşında . sildim hepsini kıza da anlattım sildiğimi ama sürekli önüme sürdü bunu sürekli en sonda konuşmaları değişti ancak durumları devam ediyor 4 haftalıktı ilişkimiz ama çok şey sığdırdık o zamana. o zaman bana whatsapp durumumu silip önüme bakma mı öneriyorsunuz. Kaçan taraf isek o durum mütabık mıdır orada durması ?

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
Şu hayattan öğrendiğim tek şey hiçbir şeyin iç güzellik kadar önemli olmadığı. Can çıkar huy çıkmaz sonuçta. Kendine doğru karar verip vermediğini sor, bence 10 numara 5 yıldız karar vermişsin. Önümüzde ki günlerde eğer tekrar bir barışma teklifi alırsan; reddetmelisin.
sguneci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Boş işler dostum bunlar. İş bul çalış. Olay senlik değilse iletişimleri kes geç. Sessizliğin söyledikleri falan filan tam liseli muhabbetleri.
sguneci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
ErçinÇağlar Aynen öyle hocam ben sürekli çektim söyledim bak bu böyle yürümez bu konulara sünger çekelim diye hep tamam dedi yüz yüzeyken eve geçince mesajda yine öyle yine aynı bende ayrıldım haliyle o halde o whatsapp durumu sileyim öyle mi ?

Ek Olarak: @[Sourtimes](userid:58187) zaten mesleğimiz var çalışıyoruz fikir paylaşımı yapıyoruz hocam burada illa webten konuşacaz diye bir şey yok .

• Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
heymam2bab şuan başka yöne yürümen lazım dostum, bırak whatsapp cart curt, başa bela onlar. Yok mu üni'de ortam takıl gitsin. Peşinden koşsun onlar sen düşünme rahat ol :)

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
Silin hocam yerine de alakası olmayan farklı bir şey yapın :)

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
ChesterFiel Teşekkürler hocam zaten kız problemim yok illa girdiğim genel ortamda 1 kız çıkıyor telefon isteyen v.s öyle bi problemim yok ama işte takıldık ilk defa neden bilmiyorum haklısınız sanırım kaçan kovalanırı oynayacağım

Ek Olarak: @erçinçağlar aynen hocam teşekkürler ben silip ismimi yazim kaçan kovalanır olsun :)

• Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
heymam2bab kafa rahat böyle :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al