wmaraci reklam

Aras Kargo Adıma Fatura Düzenlemiş

25 Mesajlar 3.620 Okunma
wmaraci reklam

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Geçtiğimiz günlerde aras kargo için konu açmıştım. Orada belirttiğim kargoyu aldıktan sonra (bugün) bir mesaj geldi fatura oluşturmuş. Aldığım ürünü satıcı Alıcı ödemeli göndermiş fakat kargoyu alırken bana hiçbir ücret beyan edilmedi fakat daha sonradan neredeyse ürün fiyatı kadar kargo ücreti oluşturulduğu ve adıma fatura edildiğini öğrendim. Bana kargoyu teslim ederlerken bildirselerdi almayacaktım fakat şuan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Aras kargo çalısanı aradı ve faturayı ödmemezsen icra başlatırlarmış falan dedi suratına kapattım ayak üstü tehdit ediyor. Fatura e-Fatura olarak düzenlenmiş buna nasıl itiraz edebilirim. Bilgisi olan var mı?

Düzenleme:
Müsteri Temsilcisi Olan 4442552 numarası da açmıyor hat düşüyor. Mail desen gönderiyorum ulaşmadı bildirimi geliyor. Adamlar ayak üstü s...

Düzenleme: Kargoyu Alırken Sadece teslim aldığımı beyan eden bir evrak imzaladım üstünde ücret vb bilgiler yoktu. Sistem olmadığındam o gün söyleyememişler.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Kaç gün önce gelmişti kargo ? Faturayı hemen kesmek zorunda asıl ben sizi şikayet ederim diye söyle. Muhasebecinize danışın bakalım faturayı kaç gün içerisinde kesmeniz gerekiyor diye söyleyin. Ayrıca hiç bir şey olmaz, bende e-fatura mükellefiyim o zaman önce size ürün göndereyim ücretsiz ardından faturasını göndereyim ödemezsen icraya veririm deyim. Hiç bir şey olmaz için rahat olsun.

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Kargo çalışanı ücreti almayı unuttu o ücret ondan kesilecek o yüzden böyle söylüyor, onun kendi dikkatsizliği, bedelini siz ödemeyin.

• Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
theharunuysal fatura
Tarih: 28-12-2019
Oluşma Zamanı: 16:47:22
Teslim tarihi aynı fakat saat farkı 6 saat. Benim dert ettiğim üç beş kuruş değil böyle böyle yapıp daha kaç kişiye böyle yapmışlardır. Tüketici hakem Heyetine gitmeye çalışacağım. Fakat öğrendiğim kadari ile e faturaya itiraz süresi 7 günmüş bu sürenin dolmadan nasıl itiraz etmem gerektiğini bulmam gerek.

wmaraci
wmaraci

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Bir avukatla konuşup net bilgi almak lazım. Mutlaka ulaş kargo firmasının ana merkezine, senden yana sonuçlanabilir bence. Her sistem çalışmadığında kargo ücretini sonra mı alıyorlar sanki? :) Eleman basbaya unutmuş kargo ücreti almayı. Kessinler kargo ücretini çalışan elemandan.

• Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Avukata danışmak pahalıya patlar. Tüketici Hakem Heyetine danışacqğım öğle arası diye yoklardı. Öğleden sonra bakalım tekrar gideceğim.

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Kargo görevlisi yalan söylüyor size uyanıklık yapıyor sözleşmeniz yok nasıl alacaklar sizden parayı fatura kesmek ve göndermek kolay.

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Bu işlerden anlamam ama teslim edilirken sizden para istememişler para almadan teslim edilmez ben olsam ödeme yapmam gidip durumu onlara bildiririm ve düzeltmedikleri taktirde gereken neyse onu yapardım. Yinede araştırarak yapardım ne yapacaksam.

• Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
joyned kargo firmasının müşteri hizmetlerini arıyorum fakat hat düşüyor mail atıyorum ulaşmıyor. Haberim olmadan fatura kesiyorlar. Bana deselerdi ben zaten ürünü teslim almazdım. 1 saat sonra tüketici hakem heyetine gidip bilgi alıcam.( Her önüne gelen o zaman adıma fatura kessin.)
joyned

kişi bu mesajı beğendi.

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Aras Kargo Nerde Dumen Var Orda Benide Zamaninda Optuler Arasa Bulasmayin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al