wmaraci reklam

Başladığım işi bitiremiyorum...

20 Mesajlar 3.041 Okunma
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
konunun 218 kez okunmasına karşın yorum almaması üzücü bir durum.

.
wmaraci
reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Hortlatmak gibi olmasın ama şu cümle beni anlatıyor: İlgi duyup duymadığımı bile kestiremiyorum artık. Çünkü birinde kendimi geliştirmeye çalışırken bir diğeri ilgimi çekiyor ve ona başlayıp eskisini bırakıyorum. Hiçbiri tamamen gelişimini tamamlayamıyor, bitmiyor işlerim. Bunun yüzünden benimde 1 tane elle tutulur yaptığım şey yok aslında var denebilir profil fotoğrafımdaki sitem için yaptığım logo onuda kendim çizmedim sadece ücretsiz vektörler den birleştirdim neyse yaptık yapmasına da herkes çaldı..

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
Mesela ben Android oyunlar ve tavsiyeleri ile ilgili bir blog açtım. Android oyun - android oyunlar gibi kelimelerde 2. Sayfa 1. Sıraya kadar çıktım. Sonra apk işine de gireyim, bilgi sitesi de açayım. Yav olur mu çocuk gelişimi sitem de olsun. Yetmezzz film sitem de olsun. Din, bilim, teknoloji, sohbet derkeeennnn, len kızan senin kişisel siten de yok, onuda aç derken oluyom perşembe pazarı gibi. Havuç var, maydonoz var, biber var. Gel abla gel.
O, bu, şu derken 50 domain sahibiyim. İsteyen varsa satarım :p

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Seninki benim işime dönmüş, 35 yaşındayım çocukluktan beri bir felsefem vardı "her boktan bir dirhem bilmeliydim ki her konuda az çok bilgi sahibi olayım" .Şimdi hiç bir konuda %100 bilgiye sahip olmamakla beraber deyim yerindryse hala bir baltaya sap olabilmiş değilim :)
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

YakupTEKiN YakupTEKiN Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 710
  • Beğeniler 190 / 276
  • Ticaret 12, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

Yeninesil44 Allaha şükür ben de bol keyifli zaman geçiriyorum en azından zamanım yaşıtlarım kadar boş ve gereksiz geçmiyor ancak en işe yara projede bile (kendi çapımda en işe yarar proje) devam edemiyorum.

Senden duymak istediğim cümle bu inanki ileride iyi yerlere geliceksin. Zevkle yazdığın yazıyı okudum.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

furkanscream adlı üyeden alıntı

Hortlatmak gibi olmasın ama şu cümle beni anlatıyor: İlgi duyup duymadığımı bile kestiremiyorum artık. Çünkü birinde kendimi geliştirmeye çalışırken bir diğeri ilgimi çekiyor ve ona başlayıp eskisini bırakıyorum. Hiçbiri tamamen gelişimini tamamlayamıyor, bitmiyor işlerim. Bunun yüzünden benimde 1 tane elle tutulur yaptığım şey yok aslında var denebilir profil fotoğrafımdaki sitem için yaptığım logo onuda kendim çizmedim sadece ücretsiz vektörler den birleştirdim neyse yaptık yapmasına da herkes çaldı..

konuyu güncellediğin için teşekkürler hocam. 17 yaşıma girdim. hala aynı problemle devam ediyoruz :D.

akcesmeli adlı üyeden alıntı

Mesela ben Android oyunlar ve tavsiyeleri ile ilgili bir blog açtım. Android oyun - android oyunlar gibi kelimelerde 2. Sayfa 1. Sıraya kadar çıktım. Sonra apk işine de gireyim, bilgi sitesi de açayım. Yav olur mu çocuk gelişimi sitem de olsun. Yetmezzz film sitem de olsun. Din, bilim, teknoloji, sohbet derkeeennnn, len kızan senin kişisel siten de yok, onuda aç derken oluyom perşembe pazarı gibi. Havuç var, maydonoz var, biber var. Gel abla gel.
O, bu, şu derken 50 domain sahibiyim. İsteyen varsa satarım :p

heh ben de buyum :D

cthax adlı üyeden alıntı

Seninki benim işime dönmüş, 35 yaşındayım çocukluktan beri bir felsefem vardı "her boktan bir dirhem bilmeliydim ki her konuda az çok bilgi sahibi olayım" .Şimdi hiç bir konuda %100 bilgiye sahip olmamakla beraber deyim yerindryse hala bir baltaya sap olabilmiş değilim :)

nasıl düzelteceğiz bu işi hocam :d

YakupTekin adlı üyeden alıntı

Senden duymak istediğim cümle bu inanki ileride iyi yerlere geliceksin. Zevkle yazdığın yazıyı okudum.

teşekkürler hocam :)

.

Rootz Rootz Rootzilla Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknikeri
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
25 yaşındayım aynı sorun bende de fazlasıyla mevcut. Sadece iş anlamında değil sosyal yaşamımda da yaptığım şeylerden kolaylıkla sıkılıp, bir çok işimi yarım bırakıyorum. Özellikle para kazanacağım bir husus olduğunda ise maddi zarara kadar gidiyor işin ucu :/

Bununla ilgili çözüm gibi bir şey bulursan PM kutusunu yoklarsın kardeşim :)

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

Rootz adlı üyeden alıntı

25 yaşındayım aynı sorun bende de fazlasıyla mevcut. Sadece iş anlamında değil sosyal yaşamımda da yaptığım şeylerden kolaylıkla sıkılıp, bir çok işimi yarım bırakıyorum. Özellikle para kazanacağım bir husus olduğunda ise maddi zarara kadar gidiyor işin ucu :/

Bununla ilgili çözüm gibi bir şey bulursan PM kutusunu yoklarsın kardeşim :)

pekala hocam :D

.

dngsl dngsl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek İçerik Yazarı, Editör
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Birebir aynısı olmamakla beraber, benzer bir sorun olan erteleme hastalığı ile ilgili güzel bir yazı var arşivimde.

http://akilligelisim.com/procrastination-erteleme-hastaligi-nedir-nasil-tedavi-edilir/

(Link vermek yasaksa mesajım düzenlenebilir, erteleme hastalığı şeklinde aratıldığında da ilgili makalelere ulaşılabilir.)
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

dngsl adlı üyeden alıntı

Birebir aynısı olmamakla beraber, benzer bir sorun olan erteleme hastalığı ile ilgili güzel bir yazı var arşivimde.

http://akilligelisim.com/procrastination-erteleme-hastaligi-nedir-nasil-tedavi-edilir/

(Link vermek yasaksa mesajım düzenlenebilir, erteleme hastalığı şeklinde aratıldığında da ilgili makalelere ulaşılabilir.)

valla yasağını bilmiyorum da konuya yazının eklenmesi kalabalık olur. benim istediğim format bu.

yazıyla ilgili olarak: evet sorunumla çok benzeşmiyor hatta zıtlaşıyor çünkü benim sorunum ertelemek değil erteleyememek ancak bazı konularda erteleme sorunum da oluyor. yazıyı ve siteyi bookmarklarıma alıyorum hocam teşekkürler.
dngsl

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al