wmaraci reklam

BİM ve A101'in son kullanmasına az zaman kalan ürünlerinde indirim

23 Mesajlar 2.828 Okunma
wmaraci reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Arkadaşlar a101 veya BİM mağazalarında son kullanım tarihine az kalan ürünlerde indirim uygulanıyor mu ? Bu indirimin tutarı oranı ne oluyor ? Şahit olduğunuz ya da yararlandığınız ürünler varmı bu konuda deneyimlerinizi, duyumlarınızı ve yararlandığınız ürün yada ürünleri bizimle paylaşırsanız sevinirim ?

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
reklam

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
uygulanıyor hemde sümük gibi yapışıyorlar kasada.

7.95 olan fındıgı sadece 6,5 lira diye size kakalamaya çalışıyorlar. ALMAYIN, ALDIRMAYIN. mal mıyız lan biz? bırakın ellerinde patlasın. zaten geri dönüşümle ona buna kata kata yine yiyen biz oluyoruz. Gıda sektörü böyle lanet halde.
Okanisik

kişi bu mesajı beğendi.

hakancevik hakancevik Kral Çıplak Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetmen / Yapımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 22 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
ben genç yaşta X markette çalıştım, isim vermeyeceğim, bu tarz marketlerde ön yüz yapma diye bir mantık vardır, tarihi yakın olan bütün ürünler en önde durur, et tavuk gibi gıda maddeleri 3gün geçse bile satışta devam eder çoğu zaman, KST prosedürleri gereği normalde 3 gün kala alınması gerekirken bazı market müdürleri veya bölge müdürleri, bu ürünleri 3 gün geçse de satmaya devam edin zehirlemez vs. gibi bi açıklama yapar, yakalanırsanızda market müdürünün başına patlar oda personele patlar, bazı çakal market müdürleri ellerinde kalan tarihi geçmiş et ve tavukları daha ucuza merdiven altı restorantlara ucuza satar ve X market sistemine tarihi geçtiği için çöpe attık şeklinde bi bildirim iletir, X market ise kapalı kutu ürünleri (örneğin peynir) tarihi geçti ise ayırın, ürün geldiği zaman iade fişi hazırlayıp X Market merkezine gönderin der. Ama et ve tavuk ürünlerini, meyve sebzeleri (bozulduğu zaman koku yapacak ürünleri) direkt atın ve fire olarak yazın der. Çakal müdürlerde genelde bu ürünleri fire olarak yazıp atmak yerine merdiven altı restorantlara dönercilere esnaf lokantalarına daha ucuza satar.
53456 WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)

hakancevik adlı üyeden alıntı

ben genç yaşta X markette çalıştım, isim vermeyeceğim, bu tarz marketlerde ön yüz yapma diye bir mantık vardır, tarihi yakın olan bütün ürünler en önde durur, et tavuk gibi gıda maddeleri 3gün geçse bile satışta devam eder çoğu zaman, KST prosedürleri gereği normalde 3 gün kala alınması gerekirken bazı market müdürleri veya bölge müdürleri, bu ürünleri 3 gün geçse de satmaya devam edin zehirlemez vs. gibi bi açıklama yapar, yakalanırsanızda market müdürünün başına patlar oda personele patlar, bazı çakal market müdürleri ellerinde kalan tarihi geçmiş et ve tavukları daha ucuza merdiven altı restorantlara ucuza satar ve X market sistemine tarihi geçtiği için çöpe attık şeklinde bi bildirim iletir, X market ise kapalı kutu ürünleri (örneğin peynir) tarihi geçti ise ayırın, ürün geldiği zaman iade fişi hazırlayıp X Market merkezine gönderin der. Ama et ve tavuk ürünlerini, meyve sebzeleri (bozulduğu zaman koku yapacak ürünleri) direkt atın ve fire olarak yazın der. Çakal müdürlerde genelde bu ürünleri fire olarak yazıp atmak yerine merdiven altı restorantlara dönercilere esnaf lokantalarına daha ucuza satar.

Geçen komşunun biri mevlüt okutmuş, tavuktan zehirlenmiş herkes. Hastaneye gidip serumlar takılmış.

İnsanı böyle zor durumlara da sokuyorlar, büyük kul hakkı. Göz yummamak gerekiyor.

wmaraci
wmaraci

hakancevik hakancevik Kral Çıplak Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetmen / Yapımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 22 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Eklemeyi unutmuşum, İşten çıkarılma sebebim bunlara karşı çıkmamdı...
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hadi ufak tefek marketlerde oluyordur böyle şeyler de bim a101de de oluyor muymuş böyle şeyler yaa.

Bu arada ben de bir ekleme yapayım. Hiçbir zaman rafta en öndeki ürünleri almam. Her zaman arkalardan alırım. Çok oldu bir yerde okumuştum. Bizim nazar diye tabir ettiğimiz şeyin aslında gözlerimizden çıkan enerjiden kaynaklandığı ve en öndeki raflara herkesin bakması sebebiyle diğer ürünlerden daha çabuk bozulduğu ile ilgili. Artık huy oldu hep elim arkalara gidiyor.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
A101 de son kullanma tarihine 1 gun kalan sutu satmaya calisti kasiyer almadim. Bim den sut aldim nasil kokuyor icemedim cope attim. Zaten tuhaf markali urunler var hep.

Deneme

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
İzmir konak mevkisinde bir a-101 e gittim soğuk raflardaki herşey bozulmaya yüz tutmuş bakterilerin istila ettiği bir tavuk bile vardı alın beni burdan diye bağırıyordu bende birtane danone alayım dedim almaz olaydım öyle bir tat yok :D Birdahada gitmedim oraya zaten herşey bozuk marketteki böyle birşey olabilir mi ya

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Ucuza alıyorsunuz olsun o kadar ya :D bozuk mozuk ucuz sonuçta bizim için önemli olan bu :p
haber58

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Butun marketler öyle elinde kalmasın diye skt yakın ürünleri öne koyarlar. Tavsiyem sizlere her zaman arkalardan alın. Sebebi ise en öndeki ürün gün ışığı gördüğü için erken bozulmaya maruz kalıyor ve içindeki protein v.b. maddeler gidiyor. Önemli bir tavsiyedir. Dikat ediniz.

Ayrıca bozuk bir ürün aldığınızda eğer fişiniz varsa geri iade hakkınız var. Sonuçta o ürünü getiren firmalar bozuk v.b ürünleri alıyorlar yani satıcının elinde kalmıyor. Bunu bilerek savunmanızı yapın.

Tatlı alışverişler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al