wmaraci reklam

Bimeks'den Kaçırılmayacak Fırsat

11 Mesajlar 1.855 Okunma
wmaraci reklam

Fuuy Fuuy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Bimeks'in düzenlemiş olduğu kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız belki olur diye bu konuyu açma gereği duydum :)

Masaüstü PC alacak olan arkadaşlara süper bir öneri ;)

BU PC bu fiyata kaçırılmayacak cinsten gerçekten ;) Üstelik 14MP Dijital Fotoğraf Makinası Hediyeli !!!

Siteden resimlerine bakan arkadaşlar resimlere aldanıpta monitör vermiyorlar mı diye soru yöneltir düşüncesiyle merak etmeyin monitör + herşey dahil bu fiyata :)

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
harbi süper ati olması biraz sarsdı ama param olsa kaçırmazdım be sağol abi paylaşım için

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)
Güzel bilgisayarmış,masaüstü düşünsem kaçırmazdımda :)

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)

tikywebcom adlı üyeden alıntı

harbi süper ati olması biraz sarsdı ama param olsa kaçırmazdım be sağol abi paylaşım için

ATİ olması sorun değil 2 GB paylaşımsız yaa o yeter :) Paylaşımlı olsaydı 5 para etmezdi..

Rica ederim kardeşim :)

Semih adlı üyeden alıntı

Güzel bilgisayarmış,masaüstü düşünsem kaçırmazdımda :)

Evet gerçekten bu fiyata kaçırılmayacak cinsten bir bilgisayar :) Bu özelliklere sahip bilgisayarlar normalde 1.800 TL civarında. HP marka olmasıda + özellik :)

wmaraci
wmaraci

Adil Adil Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Şimdi yorum yapıcam topa tutucaksınız.Ben olsam bunu evimin önünden bile geçirmem açıkçası.Ürünün daha anakart modeli bile belli değil.Güç kaynağı ne kadar bilgi verilmemiş ki bence en fazla 420W'dır.Ekran kartına gelince 2gb olmuş 10 gb olmuş aslında pek önemli değil ekran kartı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken nokta bus width'dir.Halk arasında bit olarak geçer veriyolu genişliğidir.Anlıycağınız ben olsam bu pc'yi almak yerine bundan kat kat daha iyi bir pc toplarım.
Berk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)

Adil adlı üyeden alıntı

Şimdi yorum yapıcam topa tutucaksınız.Ben olsam bunu evimin önünden bile geçirmem açıkçası.Ürünün daha anakart modeli bile belli değil.Güç kaynağı ne kadar bilgi verilmemiş ki bence en fazla 420W'dır.Ekran kartına gelince 2gb olmuş 10 gb olmuş aslında pek önemli değil ekran kartı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken nokta bus width'dir.Halk arasında bit olarak geçer veriyolu genişliğidir.Anlıycağınız ben olsam bu pc'yi almak yerine bundan kat kat daha iyi bir pc toplarım.

Ekran kartı 128bit genişliğindedir.

O zaman Adil kardeşim bana bu pc'den kat kat daha üstün özellikte bir pc topla ama aynı fiyata olacak + Peşin Fiyatına 12 ay taksit imkanı olacak kabul mü ?

Sakın yanlış anlama kardeşim ben bu konuda gayet ciddiyim eğer dersen ki ben bu fiyata kat kat daha üstün özelliklerde bir pc toplarım çok ciddiyim kabulümdür :) Ama tek bir şart ile peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı ile.

• Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Taksit imkanı olabilir ancak bence kötü bir tercih olur.Fiyat 1.500Tl'ye kurıyım bi sistem isterseniz.

• Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)
1.500 TL'ye kuracağın sistem bundan iyi olacak mı Adil kardeşim ?

• Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Tabiki en azından anakart markası modeli belli olucak bu tür hazır sistemlerin çoğunluğunun anakartı çin malıdır.
[SIZE=1][COLOR=Silver]Bu sistemdeki çin malımıdır bilmiyorum herhangibir bilgi yok.[/COLOR][/SIZE]

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Adil arkadaşıma katılıyorum 1500 üstüne para katar daha iyi bir bilgisayar toparlarım açıkcası
İşlemciden başlayalım İntel iyi marka kaliteli marka ama benim tercihim AMD açıkcası Amd hem daha ucuz hemde kaliteli 2.Ekran kartı ATI kullanıyorum iyi ama şuan yeni ekran kartları var tüm dünyaya adını duyurmak için hem ucuz hem kaliteli Zotac(Normal Maaşlılara uygun kişiler alabilmesi için yeni kartlar üretti.Asıl Amacı Bilgisayar Yazılım Teknisyenleri,Grafik TAsarımcılar için Ürettiyordu) ve VTX bunlar var ... diye devam eder.Anakarta gelince I5 işlemciye uygun vercekleri kesin ama ya en dandiriğise benden demesi PES oynarken o kart yanar ne olcağı belli olmaz.Güç kaynağı gelince oda en ucuzlarında olabilir ben o ucuzlardan çok çektim.2 ya da şansınız varsa 6 ay sonra gidiyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al