wmaraci reklam

Birtema Rezilliği !

32 Mesajlar 6.940 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ersingo ersingo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 53 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Bir şekilde çözülmesi lazım bu işin. Bunun yolu da, birinci olarak teknolojiyi iyi kullanmaktan geçiyor. İkinci olarak ta, kendinize güveneceksiniz. Warez kullanan bir insan zaten kaliteli iş yapamaz. Size para kazandıracak kişiler yine kaliteli çalışma yapacak kişilerdir. Ve bu rakam azımsanmayacak kadar çok bence.

Benim belirtmek istediğim konu birlik olunamıyor bizde. Belli bir gurup yok geliştirici olarak. Bunun 1. sebebi maliyetler. Buna kesinlikle katılıyorum. Ama en önemli sebep insanlara olan güven duygusu. Birlikte çalıştığınız insanlara güven. Bu güveni sarsacak çok fazla insan var bu sektörde.

wmaraci
reklam

ersingo ersingo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 53 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Burada tema veya sistem satıp ta destek ücreti isteyenler ile iş yapmam mesela ben. Bizdeki en büyük yanlış destek için para istenmesi. Bir tema yapmışsın wordpress e, veya php bir sistem yazmışsın. Bunu sattığında 1 yıl boyunca destek vermelisin. Açarsın bir forum sisteminde. Müşterilerin girer yazar, sende cevap verirsin çözersin işini.

Ben mythemeshop forumunda yüzlerce mesaj yazdım. Sattıkları temayı şekilden şekle soktum. Adamlar sorularımın hepsine cevap verdiler. Yootheme de aynı.

Ama bizde iş satana kadar. Sattıktan sonra her soru paralı. Tamam bizim millet bedavacı ama enayi de değil bence. Sen hizmetini bu şekilde yaparsan sana müşteri her türlü gelir zaten.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Bu tür firma veya şahısların forumlarda hep şikayet konuları mevcut. Ya da forumlara konu açarak ticaret yapmadan önce danışın tavsiyem. Geçmiş olsun bu tür kişilere yaramaz o kazançları içiniz rahat olsun giden para olsun.

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
aynı durum benim başımdada mevcut farklı firmadan aldım ancak sanki danışıklı dövüş gibi arkadaşın tüm anlattıkları ile bire bir uyuşuyor bırakın ücretsiz yardımı ücretli yardıma yanaşmıyorlar.
sitemi çökerttiler yeniden kuruluma 75 tl istediler halbuki temayı 100 liraya almışım :D
diyorum orantılı olsanız biz ömür boyu destek veriyoruz diyorlar ama bir kere desteklerini hissetmiş değillim..
işin özü hem güveni gidiyor insanın hemde bu piyasadan elini ayanı çekiyor en basiti bugün ücretli yardım konusu açtım 2 saniselik bir iş için arkadaşın biri benden tam 200 tl talep etti bir arkadaşın tavsiyesi üzerine tam 2 saniyede çözümü olan konuma arkadaş benden bu iş 2 saatlik 200 tl alırım dedi şaşırmamak elde değil zaten sektör çöktü çökecek var olan müşterilerde böyle kaçırılırsa bu sektör ne ekmek verir nede güven BUNLARIN YANINDA İŞİNİ LAYIĞI İLE YAPAN DOSTLARIMIZ ARKADAŞLARIMIZ VAR TABİKİ ONLARI MECLİS DIŞI TUTUYORUZ =)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TheEnes41 TheEnes41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 52 / 52
  • Ticaret 4, (%100)
hocam kusura bakmayin yaklaşık 1 hafta önce bu siteden tema aldim sizce ilerde bana sorun olurmu

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
herkes aynı sıkıntıyı yaşıyacak diye bişey yok, temennim yaşamaman ama tavsiye etmezdim, almadan önce sorsaydınız.

delphpin delphpin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yayıncı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Birtema denilen firmadan tema aldım. gerçi firma bile değiller. sitemde dakika başı tonlarca sorun çıktı. çözemedikleri gibi azarlıyor, hakaret ediyorlar.
sonra temayı ve lisansı sildiler.
telefonla arayıp tehdit ettiler vs.
bazı forumlarda themeforest üzerinden tema alıp editlediklerini söylüyorlar. hatta ***'da birisi konu açmış. daha önce başka bir firma adıyla ortaya çıkmışlar. insanları mağdur ettikleri için de ad değiştirmişler. aman ha böyle yerlerden tema alıp hayatınızı karartmayın. themeforest'ten alıp geçin. destek sıfır, kalite diye bir şeyleri yok. hakaret dışında bir şey almıyorsunuz.

furkan021 furkan021 Zambak Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Kesinlikle katılıyorum. Bir ümitle kenara 50tl koyuyorsun durumum ona yetiyor. Herneyse temayı satin alacagin site son sistem herşeyi catir cutur calisiyor online odeme üyelik vs ama is destege gelince 2 gun 3 gun 1 hafta 1 ay belkide hiv bir cevap bile alamiyoruz.

Ulan elin adamindan script aldim theme forestten normalde destek surem bitmis olmasina rağmen adama mail atiyorum istegimi dile getiriyorum ertesi gun cat cevap veriyor neredeki kodu duzeltecegine dair detayli bir yazi yazıp gonderiyor sende rahatlikla hallediyorsun isini.
Ama ulan hazir temaya bile destek vermekten aciz isleri gucleri sahtekarlık 3 kurus kazanmak icin insanlarin hayallerini caliyor bizimkiler. Yaziklar olsun oyle insanlara bende hakkimi helal etmiyorum. Elin gavuru bile sizden iyi be.

Edit: Bazı kaliteli turk firmalarimiz var kendi temasini yapip satan onlara saygim sonsuz benim bahsettigim hazir tema satipta insanlarin ustunden para kazanan kitleye.
delphpin

kişi bu mesajı beğendi.

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
Ben ürünlerini kullanıyorum gayet memnunum. *** üzerinde haklarında herhangi bir konu yok. Şu şöyle demiş bu böyle demiş diye iftira atmayın. Kanıt koyun. Birtema ile bitema firmasını karıstırıyor olabilirsiniz. Adamlar destek bildirimlerine 3-5 dakika içerisinde cevap veriyor.
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

delphpin delphpin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yayıncı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Birtema şikayetleri

https://www.sikayetvar.com/birtemacom

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al