wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Araba Hakkında Görüşleriniz Ne?

10 Mesajlar 1.036 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Bir araç arayışı içindeyim

max bütçem 50.000 - 60.000 TL arası.

Aklımda şu araç var;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-isteyene-koc-finans-kredili-2011-insignia-2.0-cdti-edition-236717087/detay

Sizin önerilerinizi de dikkate alabilirim.

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Madem 60 bin üzerine çıktınız, üst segment bir araç tavsiye ederim

Mercedes c180 Kompressör BlueEfficiency Luxury

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Mercedes c180 Kompressör BlueEfficiency Luxury bende düşünüyorum lakin 85-110 arası. 50-60 bin arası insignia süper bir araç gibi duruyor
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Madem 60 bin üzerine çıktınız, üst segment bir araç tavsiye ederim

Mercedes c180 Kompressör BlueEfficiency Luxury

Minimum 75.000 - 80.000 TL arası,bu da bütçeyi baya bir zorlar.

underworld adlı üyeden alıntı

Mercedes c180 Kompressör BlueEfficiency Luxury bende düşünüyorum lakin 85-110 arası. 50-60 bin arası insignia süper bir araç gibi duruyor

Evet,galiba Opel alacağım.

wmaraci
wmaraci

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)
Bugün almaya karar verdiğim Peugeot 508 öneririm.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

akbas adlı üyeden alıntı

Bugün almaya karar verdiğim Peugeot 508 öneririm.

Sık sık araç değiştiren biri değilseniz tavsiye etmem, hele sıfır falan alacaksanız hiç bulaşmayın. Donanımı cezbedici fakat sağlamlık ve kullanım ömrü sıfır, alman otomobillerinin aksine çok karmaşık,narin,zayıf yapıları var ve küçücük detay parçaları bile korkunç fiyatlara satılıyor. Geçmiş eşdeğer modellerinin son hallerine bakarak da durumu görebilirsiniz.

Sıfır aldığınızda ortalama eş değeri bir passat ile kıyaslarsak 508 çok büyük zarar ettirir. 98-99 yılından beri hayatımın bir kısmı oto sanayide geçiyor, araç alım satımı da yapıyorum, kısa süreli bir özel servis işletme tecrübem de oldu, çevremde sayısız al-satçı galerici pertçi var iyi kötü bildiğim bir iş diyebilirim. Ben bu seviyede araç alacak olsam Alman ya da Japondan şaşmazdım.

Konuyu arkadaş için ise : Almayı düşündüğünüz araç Opel'i bataktan çıkaran model güzel de bir araç. Aynı yaşta Toyota Avensislere de bakabilirsiniz. Beğendiğiniz bir kaç modeli sürüp deneyerek daha iyi karar verirsiniz.
Doxan9

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Sık sık araç değiştiren biri değilseniz tavsiye etmem, hele sıfır falan alacaksanız hiç bulaşmayın. Donanımı cezbedici fakat sağlamlık ve kullanım ömrü sıfır, alman otomobillerinin aksine çok karmaşık,narin,zayıf yapıları var ve küçücük detay parçaları bile korkunç fiyatlara satılıyor. Geçmiş eşdeğer modellerinin son hallerine bakarak da durumu görebilirsiniz.

Sıfır aldığınızda ortalama eş değeri bir passat ile kıyaslarsak 508 çok büyük zarar ettirir. 98-99 yılından beri hayatımın bir kısmı oto sanayide geçiyor, araç alım satımı da yapıyorum, kısa süreli bir özel servis işletme tecrübem de oldu, çevremde sayısız al-satçı galerici pertçi var iyi kötü bildiğim bir iş diyebilirim. Ben bu seviyede araç alacak olsam Alman ya da Japondan şaşmazdım.

Konuyu arkadaş için ise : Almayı düşündüğünüz araç Opel'i bataktan çıkaran model güzel de bir araç. Aynı yaşta Toyota Avensislere de bakabilirsiniz. Beğendiğiniz bir kaç modeli sürüp deneyerek daha iyi karar verirsiniz.

Benim amacım her aracı denemek beğendiğim araçlara binmek.Alırım 2 ay sonra satarım.

Konfor arıyan biriyimdir. Kafamda s60 volvo 2012 var lakin temiz bulamadım cevremde henüz.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

akbas adlı üyeden alıntı

Benim amacım her aracı denemek beğendiğim araçlara binmek.Alırım 2 ay sonra satarım.

Konfor arıyan biriyimdir. Kafamda s60 volvo 2012 var lakin temiz bulamadım cevremde henüz.

Bu çerçevede alınabilir. Bir kaç ay da bir şey kaybettirmez elbette.

2012 s60 tartışmasız çok daha iyi bir seçim. Çevreden olmasa da internetten falan ararsanız çok düşük km çok çok temizlerini bulabilirsiniz. Zaten bilinçli, eğitim düzeyi yüksek kesimin kullandığı bir model, temizi çok bulunur.
akbas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Bu çerçevede alınabilir. Bir kaç ay da bir şey kaybettirmez elbette.

2012 s60 tartışmasız çok daha iyi bir seçim. Çevreden olmasa da internetten falan ararsanız çok düşük km çok çok temizlerini bulabilirsiniz. Zaten bilinçli, eğitim düzeyi yüksek kesimin kullandığı bir model, temizi çok bulunur.

Aynen senin gibi düşünüyorum.inş kısa sürede bulurum.O süreye kadar farklı araçlar denemek istiyorum.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)
şahsen dizel otomatik taraftarı olarak sana bir kaç dizel model önerebilirim.
dizel otm. a3 düşünebilirsin, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2011-a3-1.6-tdi-s-tronic-geri-gorus-tv-navigasyon-cam-tavan-236110361/detay
dizel otm. olarak -> insignia, ds4, mondeo, golf, latitude, leon düşünebilirsin.
ayrıca bulman zor ama octavia 1.6 tdi dsg de öneririm. aslında bir tane buldum, "kaza boya yoktur" yazıyor ama "değişen" hakkında bir bilgi yok, yine bi yokla istersen. böyle kelime oyunlarına sık rastlanıyor, dikkatli ol. -> http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yeni-kasa-dizel-dsg-7-ileri-185893790/detay
bulunduğun konumu pm ile iletirsen, aradığın gibi bir araba bulup sana iletebilirim.
tabi ki her ne olursa olsun alacağın arabayı ilk önce kaporta vs. için kendi ustana, sonra motoru & bakımları vs. için yetkili servise sokmalısın. unutma.

EFSANE! | omerbeyoglu.me
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al