LikeSend adlı üyeden alıntı

Sık sık araç değiştiren biri değilseniz tavsiye etmem, hele sıfır falan alacaksanız hiç bulaşmayın. Donanımı cezbedici fakat sağlamlık ve kullanım ömrü sıfır, alman otomobillerinin aksine çok karmaşık,narin,zayıf yapıları var ve küçücük detay parçaları bile korkunç fiyatlara satılıyor. Geçmiş eşdeğer modellerinin son hallerine bakarak da durumu görebilirsiniz.

Sıfır aldığınızda ortalama eş değeri bir passat ile kıyaslarsak 508 çok büyük zarar ettirir. 98-99 yılından beri hayatımın bir kısmı oto sanayide geçiyor, araç alım satımı da yapıyorum, kısa süreli bir özel servis işletme tecrübem de oldu, çevremde sayısız al-satçı galerici pertçi var iyi kötü bildiğim bir iş diyebilirim. Ben bu seviyede araç alacak olsam Alman ya da Japondan şaşmazdım.

Konuyu arkadaş için ise : Almayı düşündüğünüz araç Opel'i bataktan çıkaran model güzel de bir araç. Aynı yaşta Toyota Avensislere de bakabilirsiniz. Beğendiğiniz bir kaç modeli sürüp deneyerek daha iyi karar verirsiniz.

Benim amacım her aracı denemek beğendiğim araçlara binmek.Alırım 2 ay sonra satarım.

Konfor arıyan biriyimdir. Kafamda s60 volvo 2012 var lakin temiz bulamadım cevremde henüz.