freelance iş ilanları

Bu kızlar neden adam beğenmiyor?

37 Mesajlar 6.311 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Seçtiğiniz kişilere bağlı.
Popüler kültürün için yaşayan insanlarla çıkarsanız, bu gibi durumlarla karşılaşmak normaldir.

wmaraci
reklam

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)

BatuhanUyar adlı üyeden alıntı

Paradan ziyade abi çok fazla yüz verilmemesi taraftarıyım ben ondan sonra kendileri nasıl olsa cepte diye cins cins triplere giriyorlar

Batu. Yüz verice de adam yerine koymuyorlar.

ProThemes adlı üyeden alıntı

Olay parada bitiyor, ve arabana bakıyorlar bunlar olunca devamı gelir :) piyasada gerçek aşk gerçek sevgi yok kimseye şu saatten sonra güvenmeyin derim

Kendinizi ezdirmeyin, kendinizi zenginim diye övün ben böyleyim çılgınım yerimden duramayan insanım söyleyin kendinden bahsedin, kıza yapışmayın bırak o size yapışsın her zaman siz üstte olun :)

Kendimi övmeyi, abatmayı, şunum bunum var demeyi hiç sevmiyorum. Olduğum gibi gözükürüm. Olduğum gibi kabul etsin edecek kişi.

reload58 geçmiş olsun kardeş.

Şimdiye kadar "tanışmak istiyorum, konuşalım mı" gibi teklif eden kız görmedim, duymadım. Her şey erkeklerden bekleniyor.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
arslanturk0687 Sorun orada işte olduğun gibi gözükme, kızlar onları ister :) ilerde kız seni sever aşık olur istediğini de kabullenir vazgeçmez seninle :)

Afedersin ama kendi yaşımdan kızlarla çıkmıyorum, ablam yaşımda kızlarla çıkarım benden büyük olanları severim niye mi ?

Olgunluk var konuşmayı bilen nasıl tepki vereceğini çocuk gibi konuşmaz bu yüzden büyük yaşında kızları severim benim kafamda çünkü

Benim yaşımda kızları sevmem bir buluşuyorum ilk günden tartışmaya başla kavgalar anlaşamıyoruz çocuk hareketleri var sevmiyorum vereceği tepkiler anlamsız mantıksız.

Swarmda bulduğum bir kız var 1 ay oldu tanışalı 23 yaşında ablam olarak bunu görürüm abla derim, hep beni arıyor mesala soruyor hafta sonu buluşalım birşeyler yapalım diyo gezelim diyor :D

www.osmanlidavetiyeci.com

• Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
ProThemes güzel taktik; şansım giderse ben de büyük deneyeceğim :)
İş yerinde bir bayan var hiç evlenmemiş 46 yaşında. Ben 28. En çok benimle konuşuyor. Hayırdır inş. :D

wmaraci
wmaraci

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Kendiniz nasılsanız karşınıza öyle kız çıkar. Sabittir.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
arslanturk0687 aynen o şekilde yap çok büyükte olmasın abartma :)

www.osmanlidavetiyeci.com

ZehraNur ZehraNur -Kitap Yazarı- Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Yazar
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 39 / 61
  • Ticaret 10, (%100)
Bir bayanda aradığınız özelliğe bağlıdır karşınıza çıkanlar.. Dilde değil kalben iç güzelliği olan birini isterseniz Allah karşınıza öylesini çıkarır. Ki iç güzelliğine sahip olanların dışıda güzel olur, malı da olur, asaletide.. Ancak yalnızca dış görünüşüne bakarak hareket ederseniz karşınıza içi boş güzeller gelir.. Güzeldir ama ahlak yoktur. Güzeldir ama sadakat yokur. Güzeldir ama dürüstlük yoktur. Güzeldir ama daldan dala konmayı huy edinmiştir..

Gerçek bir eş için de hayırlı dualar etmek gerekir. "Allah'ın rızasına uygun saliha eşler isteyerek hem dünyanız hem ahiret yurdunuz kurtuluşa erer..." Eksik edilen duaların sonucunu yaşamaktır bazı pişmanlıklar..
brk

kişi bu mesajı beğendi.

- Çocuk kitabı yazarı - 

• Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
ZehraNur aynen zehra hanım. Yalnız yaşıyorum. Hiçbir kötü alışkanlığım(içki, kumar, sigara, küfür) yok. Kötü bir içim, dışım olsa zaten bu konuyu açmam. Aynanın karşısına geçip de ne olduğumu bilmesem kız bile aramam. Bir arkadaş daha var. Boylu, poslu, namaz , niyaz, edep maşallah çok efendi biri. Memur kendisi. Kötü bir alışkanlığı zaten yok. Gel gör ki kız bulamıyor. Acaba neden? Kızlar ne ayak da adam beğenmiyor ki? Birini bulup anlaşarak evleniyorlar. 6 ay - 1 sene sonra boşanıyorlar. Sonra "ayıyla, öküzle evlenmişim" diyorlar. Bize bakmayıp hayvan isimleri taktığı adamın nesi hoşuna gitti ki onunla evlendi, neyine güvendi? Şimdi kız geçmişte yaptığı hata için pişmanlığına yanıyor. Çok böyle. İç güzelliği sadece erkeklerde değil kızlarda da olmalı. Önemli olan doğru insanı seçmek. Hayatımız zaten duadan ibaret. Yoksa ne anlamı var ki yaşamanın. Yazın için sağ ol.
brk

kişi bu mesajı beğendi.

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Bir insan en fazla bir kişiye aşık olur, bundan gerisi çeşitli amaçlar için yapılır. Bir senede 5 farklı kıza tutulan biri goygoy yapmasını bence.

I Love Yandex Money

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)
İnsanları gözlemlemeyi seven biriyim, bu yüzden biraz objektif yaklaşmaya çalışacağım.

Bir erkeğin kadında ilk baktığı şey güzelliktir. Etrafımdaki bütün erkek arkadaşlarım, "şu kız çok hoş konuşuyor", "şu kızın ahlakı çok güzel" demiyor. Dedikleri tek şey, "off ne kız be." ve diğer kaba saba güzelliğe dikkat çeken abartılmış sözler. Yani bir erkek bir kadında güzelliği arzular.

Şimdi biraz insaflı olalım, kızları sadece bedenleri/güzellikleri için isteyenler varken, erkekleri de sırf parası için isteyen kadınlar olması kötülük müdür? Bence bu bir alış-veriş meselesi.

X erkeği para sağlar buna karşılık Y kadını ise güzelliğini verir. Yani takas yapar. Kusura bakmayın bu erkeklerin ya da kadınların sorunu değil. Bu toplumun sorunudur. Hepimiz böyle yetiştirilmeye başladık ve gelecek nesil de daha da arzulu olacak bu isteklerinde.

Çünkü onların kafada "güzel kız zengin erkekle çıkar" fikri yerleşiyor ve kendilerini de güzel olarak görüyorlarsa hiç fakirlerle ilgilenmiyorlar bile. Veya bir erkek kendini zengin olarak görüyorsa direkt güzel kızların peşine gidiyor ve "tipsiz" denilenlerle ilgilenmiyorlar bile. Gel zaman, geç zaman sürekli bu olay yaşanınca da artık vazgeçilmez bir şekilde kazınıyor zihnimize.
brk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al