wmaraci reklam

Bu Yurtiçi Kargo ne iş bilmez, lanet bir firma böyle

14 Mesajlar 1.529 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Pazartesi internetten birşey sipariş etmiştim, salı günü elimde olacaktı bende o gün işlerimi bırakıp evde bekledim kargonun gelmesini, bekledim bekledim gelmedi aşağıya indim kapıya geldik ama yoktunuz kağıdını yapıştırıp gitmişler.

Durumu paketi yollayan kişiye söyledim kargoyla konuştu ve tekrar dağıtımi geçecegini çarşba elimde olacağını söyledi, neyse yine bekledim bekledim, yoklar kapıya notta bırakmamışlar ama sisteme yine evde yoktunuz diye girmişler, tekrar kargoyla konuştu dağıtıma çıkacak dedi ve hala bekliyorum, pazartesiye kadar bekleyeceğim gelmezse kargoyu arayıp anladıkları dilden konuşacağım.

Bu yurtiçi ile yaşadığım tek sorunda değil, en az 20 kargo yurtiçi ile geldi daha birisini evden alamadım.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
En iyisi aras ve sürat bana göre yurtici de hatta calisma saatleri mi ne böyle değişik bir şey var o mahalleye o gun dagitim olmazmiş. Yurtiçi kargo gelince takibi kontrol ediyorum şubeye gelince gidip şubeden aliyorum hocam sizede öyle tavsiye ederim.
Onvr SilentTurk

kişi bu mesajı beğendi.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
isinki gene iyi benim kargomu 4 seferdir yanlış yere gödneriyor :D ki adresime ilk defa kargo siparişide yapmıyorum. Aras kargo mng kargı vs diğer tüm kargolarda hiç bir yanlış gönderim olmadı hep yurt içinde yanlış yere gönderildi. Bunların sistemlerinde isimler kayıtlı kargo gödnerileceği zaman direkt olarak hazır sistemden seçiyor isimi aynı isimli 3-4 kişi olunca adam ilkine tıklayıp gönderiyor bu kadar sorumsuz bir firma. En son ürünümde yanlış yere göndermişler bide o gönderidği kişide almış açmış kullanmış 1 gün sonra ben arayınca bana hesap vermeye çalışıyorlar elime geldi faturasız kullanılmış ürün. Geri iade işleminde de baya bir uğraştırdı. Yok yere insanlara huzursuzluk veriyorlar.
Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
ben birbir kere aldım adam beni kirişledi güncel numaran neden sistemimizde yok onu değiştir şubeye gidip dedi :d kargoda en kaliteli ups bence bir onlardan sorunsuz alıyorum ben adamlar arayıp nerdeysen oraya gelelim diyorlar
Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
sikayetvar.com a detaylı şekilde yazın şikayetinizi. Sonuna kadar kalsın orada.
Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Ben bıktım artık müşteri temsilcisini aramaktan o yüzden lanet gelsin diyip bir daha o firmaya bulaşmamaya gayret gösteriyorum.
Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
Bizim buralarda en iyisi UPS ve Yurt İçi. Arkadaşlar ayrıca kargocular çok hızlı bir şekilde teslimatı verip kaçıyorlar, kesinlikle alacağınız paketi kontrol etmeden gitmesine izin vermeyin. :)

Ha birde AliExpress üzerinden alınan eşyalar daha sağlam geliyor, ben bir anlam veremiyorum.
Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

dedemir85 dedemir85 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 100 / 81
  • Ticaret 12, (%83)
sürat kargo şu an en iyisi, cemaat falan derken adamların elinde iş kalmadı o yüzden ellerinde olanı en hızlı şeklide teslim ediyorlar :D

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)

dedemir85 adlı üyeden alıntı

sürat kargo şu an en iyisi, cemaat falan derken adamların elinde iş kalmadı o yüzden ellerinde olanı en hızlı şeklide teslim ediyorlar :D

Sürat Kargo'dan çok çektim, bana göre de çok rezil. Arkadaşlar esasen bu firmanın o ildeki, o şubesiyle alakalı. Misal arkadaş Sürat'ten memnunken ben memnun değilim. Misal burada da (Edirne) Yurtiçi Kargo işini iyi yapıyor. Ben artık şans olarak nitelendiriyorum kargolarımı :)

Aslında paraya kıyıp UPS, DHL gibi firmalardan isteyeceksin ya da göndereceksin.
dedemir85

kişi bu mesajı beğendi.

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Sözde yine dün gelmişler ama evde yokmuşuz, kargo glecek diye işlerimi aksatıp bekledim, kapıya notta bırakmamışlar sisteme girmişler sadece..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al