wmaraci reklam

Burs hakkında

5 Mesajlar 593 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bir kız kardeşimiz üniversiteyi kazandı ancak kayıt ücreti biraz tuzluymuş. İlk sene 14-15 milyar (hazırlık) diğer seneler ise 17-18 milyar gibi bir rakammış. Kayıt için peşin istiyorlarmış parayı. Ailenin maddi durumu iyi olmadığı için burs verebilecek bir vakıf veya her ne ise araştıyoruz. Bildiğiniz, burs verebilecek bir kurum vs. var mıdır acaba?

NOT: Böyle sisteme lanet olsun yahu. Bir de %50 burslu 17-18 milyar. İnsanları sömürmekten başka bir işleri yok.

wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam inşallah istediğiniz yardımı yapabilecek birisini bulunur kardeşiniz %50 burs kazanarak çok güzel bir başarıya imza atmış fakat böyle yerleri tercih ederken kalan %50 lik kısmında ne kadar tuttuğunu hesaplamak gerekirdi.

İnşallah istediğiniz miktarı sağlayacak bir hayırsever çıkar, aksi halde kız kardeşinizin bütün emekleri boşa gider, ayriyetten burslu kazandığı için not ortalamasına da dikkat etmek zorunda eğer düşürürse not ortalamasını bursu da bununla birlikte yanabilir.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Fou Tercihler yapılmadan önce yıllık fiyat 10 bin'di hocam. Tercihlerden sonra 17 bin'e çıkartmışlar fiyatı herkes isyan ediyor. Yani bildiğiniz insanlar tercihini yapıp üniyi tutturduktan sonra fiyatlar uçuşa geçti.

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)
Ücretli üniversiteye burs vereceklerini pek sanmam ama umarım bulunur.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Ben zaten hali hazırda bir üniversitede okuyorum fakat YGS / LYS'ye girdim belki İstanbul'dan bir yer ayarlarım filan diye. İstanbul'da istediğim bölümü birkaç üniversitede %75 burslu olarak kazandım ve yazsam direk kafadan kesin girerdim.

Aynı şekilde senelik 15.000 TL'yi görünce (Ben tercihden önce okulu arayıp bilgi almıştım) öylesine sallamasyon tercihler yaptım. 5 senede o kadar parayı kenara koysam bana yeter zaten şeklinde düşündüm.

Umarım aradığınız yardımı bulursunuz keşke tercih konusunda biraz daha ince eleyip sık dokusaymışınız :(

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al