wmaraci reklam

Dharmacast ajans hakkında uzak durun.

13 Mesajlar 2.418 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Bu konuyu açan kişiye bile dava açabilirler. ortada **************lık yok. 500 tl ücret istemişler, danışmanlık bedeli vs. sanırım. Normali 50-100 tl arası ama farketmez, seneti zorla veya bilinçsiz imzalatmamışlar. arkadaşın o an neyse imzalayayım demiş sonra ödemeyeceğim demiş. bu konu internet üzerinde olduğu sürece marka karalamadan dolayı size de dava açabilirler, isteseler. ortada **************lık yok, akıl oyunu var. zorla veya kandırma ben göremedim.
Codesign

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Senet imzalanmış ise eğer ki ödeme mecburidir.

haliltas63 haliltas63 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

Bu konuyu açan kişiye bile dava açabilirler. ortada **************lık yok. 500 tl ücret istemişler, danışmanlık bedeli vs. sanırım. Normali 50-100 tl arası ama farketmez, seneti zorla veya bilinçsiz imzalatmamışlar. arkadaşın o an neyse imzalayayım demiş sonra ödemeyeceğim demiş. bu konu internet üzerinde olduğu sürece marka karalamadan dolayı size de dava açabilirler, isteseler. ortada **************lık yok, akıl oyunu var. zorla veya kandırma ben göremedim.

Siz anlıyorum hocam ama böyle örnek vereyim ABD gittiği her yer buraya barış getireceğim diyor ama orda hep savaş oldu. Bunlar da insanlar heveslerin ve safliklarin kullanarak insanlar hayelerin yıkıyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al