lostyazilim

Diş Ağrısına Kesin Çözüm

34 Mesajlar 4.470 Okunma
lostyazilim
smmexpress

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar kalıcı çözümü öneriyorum;

Diş ağrısı genellikle kırık, çatlak, çürük vb. durumlarda dişinizde oluşan apse yüzünden olur. Diş apsesini geçirmenin tek yolu antibiyotiktir. 1 hafta kadar antibiyotik + majezik ağrı kesici ile 1-2 ay acısız ve ilaçsız günler yaşayabilirsiniz. Kesin çözüm ise DİŞ DOKTORU!

wmaraci
reklam

ofarukcaki ofarukcaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 32 / 40
  • Ticaret 7, (%86)
Diim ağrırsa deneyeceğim Alalh razı olsun :)
okturen

kişi bu mesajı beğendi.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Son 3 aydır diş tedavisi gören ve hasarlı bütün dişlerini yaptıran biri olarak edindiğim tecrübeleri paylaşmak isterim.

1. Dişinizde çürük varsa ve o çürük normalde ağrımayıp bir süre sonra ağrı yapmaya başladıysa %90 ihtimalle dişinizde enfeksiyon vardır, antibiyotik tedavisi görmeden işlem yapmazlar, yapamazlar.

2. Bir dişe kürdan giriyorsa o diş problemli ve tedavi olması gerekiyor demektir.

3. Dişlerde ki hasarlar erken tedavi edilmelidir. Başlarda sadece tek seans'da dolgu ile kurtulabileceğiniz bir işlemden eğer geç tedavi gerçekleşirse bu kanal tedavisine döner ve oda eşittir kaplama yapmanız gerekiyor demektir. Bunun süreside ortalama 1 ay ve 7-8 defa dişciye gidip gelmenizdir.

Hayatı boyunca diş ağrısı çekmiş biri olarak bundan sonra bu ağrıyı çekmemek için herşeyi yaparım dedim ve bir kaç aydır dişcide tedavilerimi bitirdim. Artık tek bir sorunlu dişim yok. Her yemekte canımı acıtan dişimin arasına girip beni rahatsız eden bir durum yok. Rahatlığın gözünü seveyim. İhmal etmeyin arkadaşlar. Millet olarak son aşamaya gelmeden hayatta gitmeyiz dişciye ve bunun sebebi korkudur. İnanın bana çürük ağrısının 10/1'ini bile hissetmiyorsunuz, tedavi ettirin. Gönül rahatlığı ile yemek yiyip soğuk sıcak içecekler için. Bunun değeri gerçekten başka ve tedavisi kolay. 1 ay boyunca belki de 9-10 defa dişciye gittim bir defa canım acımadı o dişci koltuğunda. Toplam yapılan işlem süresi 4-5 saati geçmiştir.

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Yine özele diş yaptıracağım. Gitti 750 tl.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al