lostyazilim

Dizi Sitesinin cezaları

3 Mesajlar 515 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cihankp cihankp Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni bir dizi izleme sitesi açmayı düşünüyorum yabancı ve buraya yüklediğim videoları mail.ru google video gibi sitelerden almayı planlıyorum ama çoğu kişi telif hakkından bahsediyor peki şu andaki dizi siteleri dizipub dizilab dizibox gibi bunlar kaç senedir varlar ve nasıl telif hakkı yemiyorlar ? birde sunucuyu türkiyeden değilde yurtdışından mı almak gerek

wmaraci
reklam

asunucu asunucu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet ve Datacenter Çözümle
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 67 / 19
  • Ticaret 6, (%83)
Merhabalar Teklif hakları için yurt dışı lokasyon sunucu kullanmanız gerekiyo aynı sektördeyiz bize isterseniz ulaşın bize yardımcı olalım size.

SunucuHANE - BİTLİS Kuruluşlu Bir Hosting Firmasıdır. TEL: 0850 346 49 13 Skype: Sunucuhane1

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Sunucuyu yurtdışından almanız videolarınızın kaldırılmasını ya da sitenizin kapatılmasını engelleyebilir ama telif hakkına çözüm yok. Sunucuyu aya taşır ve uzaylılara yayın yaparsanız ancak o şekilde telif hakkından kurtulabilirsiniz sanırım. Bu küresel bir konu yani. Videoları kendi sunucunuz yerine dediğiniz gibi farklı sitelere yükleyip embed ile yayınlamanız bir nebze kaçış yolu olabilir. Ama gereğinden fazla büyür ve birilerinin dikkatini çekerseniz alırlar sizi. Örneğin dizimag vardı. Fazla büyüdü kapattılar. Sahibi hapse girecek diye iddialar falan vardı sonuç ne oldu bilmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al