wmaraci reklam
lidertakipci

Dolandılırdık nasıl bir yol izlemeliyiz ?

5 Mesajlar 930 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/globalyazilim-uyeden-sikayetciyim-516183.html
https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/globalyazilim-dan-sikayetciyim-516545.html

wmaracı üyesi olan Globalyazilim tarafından şuanda 3 kişi dolandırılmış durumda üçümüzde bunu mahkemeye vermek istiyoruz nasıl bir yol izlenmeli arkadaşlar tecrübesi olan yazabilirmi cep telefon nosu banka bilgileri ve gerçek adı soyadı var elimizde

wmaraci
reklam

appiah5454 appiah5454 Web ve Desktop Yazılımlar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web ve Masaüstü programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam oncelikle gecmis olsun. Size birsey soracagim ben bu zamana kadar gerek burdan gerekse baska forumlardan is yapiyorum hep ticaret puani gerekcesiyle bastan para yollamayi reddediyolar saygi duyuyorum ancak bu arkadas gordugum kadariyla bi iki kisiyi daha dolandirmis herkes nasil guvenipte para yolladi ve size nasi bi guvence verdi bu arkadas bunu merak ettim dogrusu. Tekrar gecmis olsun.

Her Türlü Stabil Bot! | İnstagram, Twitter, Whatsapp ve daha fazlası için PM!

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Geçmiş olsun hocam, adliyeye gidip elinizdeki bilgilerle şikayetçi olun. T.c kimlik olsaydı daha iyi olurdu. Ancak banka bilgileri kendisine aitse kolaylıkla yakayı ele verir.

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Geçmiş olsun hocam konuşma vs. hepsini kaydını ss alıp savcılığa gidin tazminata dönüştürün.

wmaraci
wmaraci

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)

appiah5454 adlı üyeden alıntı

Hocam oncelikle gecmis olsun. Size birsey soracagim ben bu zamana kadar gerek burdan gerekse baska forumlardan is yapiyorum hep ticaret puani gerekcesiyle bastan para yollamayi reddediyolar saygi duyuyorum ancak bu arkadas gordugum kadariyla bi iki kisiyi daha dolandirmis herkes nasil guvenipte para yolladi ve size nasi bi guvence verdi bu arkadas bunu merak ettim dogrusu. Tekrar gecmis olsun.

bu olaylar hepsi aynı anda oluyor eş zamanlı oluyor ben zaten dedim hocam yeni üyesiniz ticaretinizde yok diyecek kadar az dedim hocam yeni geldim ben bu siteye dedi bende ticareti artsın diye küçük bir iş verdim iyi niyetliyizya salak gibi neyse dava açıldı bende birlikte diğer arkadaşlarda mahkemeye verdiler bi yere kaçamazda kendini bitirdi işte

Muhammed adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun hocam, adliyeye gidip elinizdeki bilgilerle şikayetçi olun. T.c kimlik olsaydı daha iyi olurdu. Ancak banka bilgileri kendisine aitse kolaylıkla yakayı ele verir.

teşekkürler hocam avukatlara verdiğim bilgi ile kişiyi buldular dava açıldı

mxaksoy adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun hocam konuşma vs. hepsini kaydını ss alıp savcılığa gidin tazminata dönüştürün.

öyle yaptım hocam işlem yapıldı bugün

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al